jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

zuzu
Re: jautâjums ginekologam...
17.02.2010 17:04
Pēc dzimumakta man jau 2 dienas ir neliela asiņošana, lai gan mēnešreizes tik pēc 10 dienām...Vai tas ir ok?
Karlala
Re: jautâjums ginekologam...
17.02.2010 19:14
var būt unvar nebūt ok, ja kas tāds atkartojas - sirdmieram aizej pie arsta
Sveiki,
Velejos uzinat vai varu palikt stavokli ja milejos 2 dienas pirms menesreizem un mans draugs beidza mani ?
Sveiki ! Mees ar puisi jau 2 nedelas censamies lai es ienemtu berninju . Pec jau kadas 5 reizes kad puisis beidza manii , es saaku justies diivaini , reiba galva , slikta duusha, gaazes veederaa , vienreiz pat naacaas vemt . Velkoshas saapes lejas daljaa , taakaa pirms MR . Es needu daudz bet juutos pieeedusies, no riitiem veeders ir tuksh un ir liela izsaukuma sajuuta . Nu jau vajadzeeja buut MR bet taas veel nav ,(man nav stabils cikls) . Un es satraucos par izdaliijumiem , tie bij 3 dienas caurspiidiigi uudenjaini . Tas trauceeja pat sexaa , tie bij kaa uudens, bez smakas . Ko man dariit , apmekleet aarstu ? Testu veel neesu paarbaudiijusi , jo baidos ka tas vareetu buut negatiivs . Tas ir normaali ka man bij taadi izdaliijumi ? Esmu ljoti satraukta . Luudzu paliidziet . Liels paldies .

SaulittE 18 gadi
Re: jautâjums ginekologam...
27.02.2010 00:16
varbūt ir vērts sākt ar testu?
Man ir 12.gadu un jau ir gadu apmatojums kaunuma vietā...bet nav vēl sākušās mēnešreizes.Vai man vajadzētu uztraukties???
Re: jautâjums ginekologam...
10.03.2010 13:05
nevajadzētu.
Man jau menesreizes ir vairak neka dievus gadus, bet ir tada lieta ka man nava katru menesi. Ziemas, pavasara un rudens gadalaikos man vienu menesi ir menesreizes, bet otru nava. Toties vasaras gadalaikos man visos 3 menesos ir menesreizes.
Kas varetu man but pa vainu? Ko lai es daru?
Re: jautâjums ginekologam...
11.03.2010 18:17
Sākumā tas ir iespējams... Varbūt Tev ir mazs ķermeņa svars... bet vislabāk ar šo jautājumu aiziet pie ginekologa...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
13.04.2010 21:30
Ilgstoša smērēšanās starp mēnešreizēm.Historesektoskopijā izgrieza polipus,gadu eksperimenti ar hormonu tabletēm,tagad nelietoju neko,bet smērēšanās turpinās un stipri!Vajadzīga kompetenta palīdzība.
Sesily
Re: jautâjums ginekologam...
17.04.2010 10:40
Varu ieteikt dr. Rezniku - Martovu - MFD Vita. Ieteiktu ar visiem ieprieksejiem rezultatiem kas vien ir uzrokas aiziet, lai dakterei labāks priekšstats.
Sveiki!
Ir tada lieta,kad reizes man kavejas sesas dienas. es iztaisiju testu,pirmie divi bija negativi,tos es katru sava diena taisiju,un pec divam dienam vel vienu iztaisiju- tas ari bija negativs.
Gribeju zinat- vai var but ta,kad man dzimumattiecibas regularas ir sakusas pirms vairak ka nedelas,un tapec menesreizu cikls var nedaudz mainities,taka velak sakties citos datumos.
jo vienu ritu man bija tadi ka sarkani izdalijumi nedaudz,tacu tani diena man bija dzimumattiecibas- un tad ari vairak nebija nekadu pazimju kad saktos reizes.
Re: jautâjums ginekologam...
04.05.2010 14:13
Protams, ka šīs izmaiņas var būt arī ari "par godu" dzimumattiecību sākumam vai arī var būt kādas infekcijas rezultāts... taču ieteiktu atkārtot testiņu pēc kādas nedēļas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Jauta
Re: jautâjums ginekologam...
11.05.2010 19:08
Sveiki! Vai Latvija ir noperkams klomifens? Ja jaa, cik tas apmeram maksa. Ja nee, kaa tad tiek veikta ovulacijas stimulacija?
Zdravstvujte! Pomogite pozalujsta! u menja uze 2 mesjaca netu mesja4nih, ja devstvennica, takoje u menja uze bilo polgoda nazad i 2 goda nazad. Mozet eto izza stressa i perezivanij, ja po4ti vesj aprelj malo spala, nervni4ala, ekzameni, sessija... K vra4u idti bojusj, Mozet estj kakijeto tabletki 4tob vosstanovitj process?
Re: jautâjums ginekologam...
27.05.2010 19:27
Dumaju, chto eto izza stresa. Dlja nachala budjet dostatochno postaratsa izbavitsa ot stresa i njimnoshko boljshe pokushatj...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nu s apetitom u menja vse horoso, v apteke kupila kapli REMENS, ot narusenija menstrualnogo cikla, pju ih, poka ni4ego... :(((
Re: jautâjums ginekologam...
29.05.2010 07:35
Nu, chetire dnja, eto ochnj malo potomu chto sredstvo eto ochenj njezhnoje... A mozhet bitj vsjotaki beremennostj? Jasno chto djevstvennica no vobshchem to eto nje javljajetsa prepjatstvijem...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
tupoj vopros, no 4tobi sebja toze uspokoitj ja test sdelala i vse horoso, rezultat otricatelnij! ne beremenna! pju kapli... blin nuu 4tob skorej ko mne prisli eti dniii! :((
Man ir 22. gadi, vienmer ir bijis viss kartiba,zales nelietoju, tagad menesi , man jau 2 reizi ir sakusas menesreizes(bet gan pirmas , gan tagad otras ir ka parasti, bet izmainjam, tikai pirms otrajam nedaudz smerejas, kas man ir ari pirmo reizi pa 10 gadiem). pie arsta pierakstijos, bet uztraucos, ko tas varetu nozimet ?
Re: jautâjums ginekologam...
31.05.2010 13:55
Anita19

Nu ja nje znaju, mozhet bitj deistviteljno nebilo nuzhdi delatj etot test. Ja prosto fakt skazal chto devstvennostj vobshchem to neizkljuchajet vozmozhnostj beremennosti. Chisto fizicheski mesjachnim sposobstvujet Aspirin po tabletke v denj i teplo na niz zhivota. Pro produkti sposobstvujushchie neskazhu no dolzhno bitj dostatochno belkov i zheljeza...

Udachi tjebe...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
31.05.2010 13:57
veronika

To ir grūti pateikt. Populārākie iemesli ir hormonālie traucējumi vai iekaisums bet iespējami arī citi iemesli.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
veronika
Re: jautâjums ginekologam...
31.05.2010 23:41
Kadi iemesli vel, man ir verts uzrakties ? vai ta parasta paradiba sievietem ?
Re: jautâjums ginekologam...
01.06.2010 09:48
veronika

No mazāk izplatītiem iemesliem būtu piemēram polīps vai ļaundabīgs audzējs. Manuprāt nav nekāda iemesla uztraukties kamēr nav iegūti tādi vai citādi izmeklējumu rezultāti. Un vispār tas ir individuāli. Vieni neuztraucas vispār ne par ko, citi uztraucas par visu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ja,Nimfai taisniiba,grutniecibas tests pasaa gruutnieciibas saakuma var uzraadiit blaavaaku striipinu.esmu staavoklii,man pirmais tests bija tiesi taads,peec tam veelaak taisiiju veel,un abas bij vienaadi sarkanas.man vilka veederu,ta ka uz menesreizeem.katrai sievietei individuaali,kaa juutas,cita juutas loti labi,citai ir paziimes,liels nogurums,pat temperatuura.esmu ceturtajaa meenesii,bet joprojaam vemju no riitiem,un juutos loti nogurusi....
Labdien!
Man ir 25 gadi, bet man ne kad nav bijušas tuvas attiecības ar vīriešiem. Tagad esmu precēta un gribam bērniņu vai var rasties kādas problēmas bērniņa iegūšanā?
Paldies
Re: jautâjums ginekologam...
07.06.2010 17:57
olgucis

Hmm? Esmu mazliet samulsis par jautājumu... Tu gribi teikt, ka esi apprecējusies bet seksuālas attiecības Tev vēl nav bijušas?? Vispār es neticu, ka kaut kas tāds ir iespējams bet nu kas gan tagad nenotiek... Zini, bērniņa iegūšana ir ļoti cieši saistīta ar to procesu ko tautā sauc par seksu. Kad Jūs būsiet to pamēģinājuši tad varēs sākt runāt par grūtībām bērniņa iegūšanā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
08.06.2010 18:41
sveiiki!!
man jums ir viens jautajums,es lietoju kadu laiicinju yaz (kontracepcijas) tabletes
jo ieprieks jau biju stavoklii tacu uztaiisiju aboru:(par ko loti nozeloju!!
Bet tagad ar draugu izdomajam kad griibam berninu,un esmu lotii nobijusies jo,beidzu lietot tas tabletes un ta vietaa lai gaiditu kaddus rezultatus par grutniecibas iestasanos,man sakas menesreizes!!:(
esmu loti nobijusies un prasu jusu palidzibu,nobijusies es esmu jo,man galva malas viena doma!!
Ka man vairak nevar but bernu..:)
palidziet ludzu:(
Dzimumakta laikå ir asiñaini izdalìjumi. Kåds tam varètu büt iemesls. Pirms 2 mèn apmeklèju ginekologu,nekådas problèmas netika atrastas.
Labdien! Man ir tāds jautājums, ja Duglasa dobumā ir nedaudz šķidrums (bijusi ovulācija), vai tas netraucē ieņemt bērniņu un vai tas neko nekaitē ne man, ne gaidāmajam bērniņam. Gaidīšu Jūsu atbildi. Paldies!
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 2?
Ziņa: