jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

Re: jautâjums ginekologam...
01.07.2010 15:07
Pats par sevi šķidrums Duglasa dobumā nav ne labs ne slikts. Tam ir diagnostiska nozīme. Ja Jūs esat pārliecināta, ka tas ir oulācijas rezultātā tad varat arī neuztraukties. Bet ja šķidrums ir tik daudz, ka to var sataustīt, tad tas ir iemesls pārdomām...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Domāju, ka jā, ka tas šķidrums ir no ovulācijas, jo tā jau man ir otrā reize, kad pēc menstruācijām ir šāda problēma. Pirmā bija tik sāpīga, ka biju spiesta ārstēties slimnīcā un ārsti arī pateica, ka stipra ovulācija. Bet ši otrā reize nebija tik sāpīga un sāpes pārgāja pašas no sevis 3 dienu laikā, protams, dzerot nošpu. Bet ja tas šķidrums ir nedaudz, ko ginekologs man apstiprināja, tad drīkst ieņemt bērniņu? Vai kā? Paldies jau iepriekš!
Re: jautâjums ginekologam...
01.07.2010 21:05
Ja tas šķidrums ir pēc mēnešreizēm tad jau drīzāk tas ir no endomeriozes nevis no ovulācijas... Neredzu iemeslu lai Jūs nevarētu mēģināt ieņemt bērniņu. Lai Jums izdodas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv



Edited 1 time(s). Last edit at 01.07.2010 21:07 by ku!.
Liels paldies par atbildēm!
Man ir jautājums! MR vajadzēja sākties pirms nedēļas. Tās arī itkā sākās. Parasti ir ļoti stipras MR un ilgst 6-7 dienas! Tad nu pirms nedēļas likās, ka sākas MR, taču tās bija tikai vienu vakaru un nebija tik ļoti sāpīgas kā parasti. tagad ir pagājusi nedēļa kopš itkā sākās un ir tikai ļoti, ļoti nedaudz asinis, pāris pilītes dienā/naktī.. Tā vēl nekad nav bijis! Šorīt tika uztaisīti divi grūtniecības testi, abi bija pozitīvi. Vai tas nozīmē, ka varētu būt normāla grūtnicība? Esmu kaut ko dzirdējusi par ārpusdzemdes grūtniecību, baidos par to. Krūtis nu jau ir sāpīgas vairāk kā 2 nedēļas un ir lielākas, un no rītiem bieži pūšās vēders un ir velkošas pavisam nelielas sāpes vēdera lejasdaļā.
Re: jautâjums ginekologam...
08.07.2010 15:08
Var būt ar karstu laiku saistīts. Ārpusdzemdes grūtniecībā sākumā norisinās kā normāla grūtniecība un arī testā tāpat uzrādās...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien!
Esmu apmulsusi un vēlētos dzirdēt Jūsu viedokli, jo vizīte pie ārsta vēl jāgaida..
Tātad cikls man ir samērā regulārs, taču 14 cikla dienā sākās rozīgi izdalījumi un 16 dienā pēc pamatīgas iedzeršanas sākās asiņošana, it kā mr, bet tādas ūdeņainākas, mazliet gaišākas un daudz mazāk nekā parasti. Līdzīgi (pēc kārtīgas ballītes) man gadījās apmēram pusgadu atpakaļ, taču nepievērsu tam pārāk lielu umanību. Vai tas varētu būt alkohola ietekmē? Vai ir pamats uztraukumam? Vai kādai tā ir gadījies? Pirms mēneša lietoju 20 dienas ilgu antibiotiku kursu sakarā ar dermatoloģiju- vai tas var būt savstarpēji saistīts?
Paldies!
Re: jautâjums ginekologam...
17.07.2010 23:37
Domāt, ka asiņošana bija saistīta ar ovulāciju bet neapšaubāmi tādas lietas kā alkohols, karsts laiks un nesen lietotas antibiotikas varētu būt veicinošas. Taču ja tas pāriet un neatkārtojas (vismaz ne bieži) tad nav pamats uztraukumam. Ir sievietes kurām regulāri ovulācijas laikā ir nelieli asiņaini izdalijumi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveicinaati!

Gribeju pajautat vai Yaz kontracepcijas tabletes ir noperkamas ari arpus LV,piemeram,UK aptiekas?
Labdien, esmu ļoti satraukusies , man 22, šogad pirmo reizi dzīve , junījā menešreizes bija 2vas reizes, pirmās bija mazas, otrās kādām jabūt. 27 dat., jūlijā menešreizes bija laicīgi 25.dat. viss labi , tagad augusts, sāpec vēdera bija, ēšana palielinajās, bet viss beidzās vēders nesāp un menešreizes nesākās šodien 26.dat. Ko tas varētu nozimēt ?
ar vīru esam jau 4 gadus ļoti uzmanīgi, lietojam prezervativus, nekad nenotiek tieša "beigsana" manī, tikai ārpus. vnk jutojs nedroši.Veiksu šdoein testu , bet es ari varu nebut stāvokli ja tikai 2vas dienas kavējas cikls ?
Re: jautâjums ginekologam...
26.08.2010 13:04
2 dienas nav būtiska novirze... bet ja Tev ir vīrs, tad par ko būtu jāuztraucās?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Es nevēlos pagaidam berninu. Es sporta kluba pasniedzeja. Cik dienas var but novirze ?Paldies par atbildi.
Multivitamin
Re: jautâjums ginekologam...
26.08.2010 14:03
Labdien,

pirms nepilna mēneša mana ginekoloģe man izrakstīja Yarina kontracepcijas tabletes. Sāku lietot ar pirmo mēnešreižu dienu. Ārste teica, ka mēnešreiz nepazudīs pa visam, bet paliks mazāk. Man mēnešreizes mazinājās tikai nedaudz, faktiski bija tādas pašas, kā vienmēr + nu jau ir pagājušas kādas ~ 10 dienas, kad mēnešreizēm bija jābeidzas, bet man joprojām ir asiņaini izdalījumi. Pēdējās divās dienās tie ir mazāk, bet tomēr ir. Tulīt jau būšu pirmo paciņu izdzērusi un jābūt 7 dienu pārtraukumam, kad būtu jābūt mēnešreizēm, bet esmu nobažījusies kādas gan mēnešreizes man var būt, ja faktiski pirmās vēl nav beigušās? Lielākā problēma ir tā, ka neesmu šobrīd Latvijā un kādu pus gadu vēl nebūšu, tādēļ pie savas ārstes netieku. Man ir pamatas satraukties? Varbūt ši kontracepcija man ir par vāju, vai arī vienkārši organisms vēl nav pieradis? Sliktas dūšas nav un liekas, ka kontracepciju organisms visādi citādi pieņem labi, vienīgi krūtis ir tādas jūtīgas un šķietami uzbriedušas.
Re: jautâjums ginekologam...
26.08.2010 14:07
Nū, ja sporta kluba pasniedzēja tad jau skaidrs... stilīgā dzīvesveidā nav vietas tādām lietām... Bet ar to novirzi ir tā, nekur nav teikts cik viņa drīkst un cik nedrīkst būt liela. Ja parastu Tev ir liela novirze tad arī pieļaujams, ka tā ir liela bet ja parasti novirze ir maza tad arī tagad normāli tai nevajadzētu būt lielai...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
17.09.2010 18:51
sveiki, man tads jautajums, nesaprotu kas noticis manai veselibai, man menstruacijas turpinas astoto dienu, veljoprojam ir smeresanas, ko varetu lietot saja gadijuma, man 38gadi,
man parasti mēnešreizes ir 5-6 dienas...pirms trīs dienām beidzās pēdējās, taču kaut kā jocīgi izdalās tādi rozīgi izdalījumi, tā man ir pirmo reizi...ak, jā, iepriekšējā dienā pirms sākās mēnešreizes man bija sekss bez izsargāšanās, vai tā varētu būt ka esmu palikusi stāvoklī?
Labdien es emu izmisuma man ir jau divi berni un otejamam ir tikai 10menesi un liekas kad atkal esmu stavokli..es gribu taisit abortu,jo nevaru izaudzinaat 3bernus tik atri mazus bernus man novembri buus tikai 21 gads...

vai ginekolegs var taisit abortu 16 nedeļā?
Re: jautâjums ginekologam...
27.09.2010 16:52
Khmm.... ceturtais mēnesis un Tev vēl tikai liekas?? Mjā... Priekš legāla aborta būs stipri par vēlu... un vispār, ar kuru ķermeņa daļu Tu domā??

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
28.09.2010 12:49
šo tēmu vajadzētu pārdēvēt no "jautājums ginekologam" uz "jautājums ku!".
Re: jautâjums ginekologam...
28.09.2010 15:45
Jā, iespējams, ka būs tāda tēma jāizveido jo reti kad kāds cits te atbild :(

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien! Mani jau vairak ka divus gadus moka sapes kruti, kuras nevaru saprast. Sap kruts ieksiene sis sapes var pariet uz padusi un lidz pat mugursas lapstinai . Sapes ir nesaprotamas ir ta ka vienu bridi dedzina kruti, tad ieduras kautkur paduses rajona, un tad sap mugurpuse pie lapstinas velkosas sapes , nevaru saprast kas tas varetu but, diskonforta sajuta visu laiku kruti, un ta visu laiku sapes mainas nesaprotami kur sap un kas sap!Sap laba puses rajona un no labas kruts ir mazliet izdalijumi sausmigi minimali un ar smaku, otrai krutij ta nav. Bet nu jau kadu laiku tie ir pazudusi. Gulot ari jutama diskonforta sajuta. Biju pie arsta kadu pus gadu atpakal Latvija gan uz rentgenu gan ultrasonografiju gan ginekologs parbaudija krutis un neko neatrada, Biju ne vienu reizi vien pie arstia gaju specijali pie vairakiem lai tomert nonaktu pie kada rezultata kas tad man isti kais , nevar tak ta but ka sap kautkur kruts rajona un nekas man nekais, nu jau 2 gadi pagajusi un diskonforts sapes nav pazudusas. Regulari apmekleju parbaudes bet neko neesmu ar tam panakusi , cik tad ilgi var ta mocities. Sapes saasinas nedelu pirms menesreizem bet tad sap abas krutis un mugurpuses auksdala dur! Bet sis sapes nav tikai pirms menesreizem. Tas diskonforts ir visu laiku. Paldies jau ieprieks . Gaidisu atbildi.
P.S Aizmirsu piebilst ka gimenes arsts man izrakstija parastas pretsapju zales ibumetinu iboprofenu , Ginekologs izrakstija kautkadas specijalu skidrumu kurs man beidzas un nevaru atkal dabut jo dzivoju Anglija Vispar man vel ir uzrakstiti nosaukumi no receptes cik nu sapratu ginekologes rokrakstu! mastodynom ,kambaparmeo ,clotnimasol un kautkas saistits ar zemu tauku sulu.Paldies
Re: jautâjums ginekologam...
29.09.2010 11:36
Varbūt ir jēga aizstaigāt līdz neirologam ja jau ginekoloģiskās pārbaudes neko neatklāj...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
29.09.2010 17:25
Mastodinons nelīdz? Cik jums gadi?



Edited 1 time(s). Last edit at 29.09.2010 17:26 by Noela.
Man ir 23 Gadi. Ne pagaidam nekadu rezultatu no Mastadinona.
Sveiki,mai ir tads jautajums,no 29.septembra man sakas menesreizes bet izdalijumi brunaa krasaa parsvara man ir dienu ieprieks un dienu pec tam bet tagad es vienkrasi nesaprotu un nezinu ko man dariit ,ka arii kada problema ir tadam ciklam?
Sveicināti!!!!

Atradu Jūsu adresīti i-netā un noleemu uzrakstiit!
Salasījos te daudz un dikti, bet tomēr miera nav.
Ir tāda lieta, ka nu jau 3,5 gadus man ir Mirena, bet nu man ir taadas aizdomas par gruutnieciibu, bet tikai peec pašsajūtas un pazīmēm......
Nezinu, itkā taisot testu tas bija negatīvs, tad nomierinājos un domāju, ka vnk varbūt kaut ko esmu sadomājusies un līdz ar to šis sajūtas varbūt rodās!
Bet tad tagad es te salasījos, ka tomēr nemaz tik neiespējami tas nav - ar visu spirāi palikt stāvoklī.....
Varbūt vareetu ieteik, ka rīkoties?Aizietu pie daktera, bet nedzīvoju vairs LV!Domāju aiziet, kad decembrii apciemošu Dzimto Zemi, taču salasījos te un sabijos, pa visādiem olvadu plīsumiem utt.
Varbūt uztaisīt vēl kādu testu???

Cik liela iespēja tam ir?Paziimes ir vēdera lejas daļa sajūta un nelielas sāpes, (kā agrāk mēešreižu laikā), ļoti jūtigas un sāpiigas krūtis, varbuut pat nedaudz lielākas....liekas, ka pat slikta dūša, bet vēmusi itkā neesmu, tik slikta ar nav......

Kā labak rīkoties??
P.S. Zinu, ka spirāle ir vietā un izkritusi nav, ievietoja to arī ļoti laba daktere.....

Jau iepriekš, ļoti LIELS PALDIES!!!!!

Ceru uz atbildi un kādu ieteikumu

Paldies!!!!
Un lai, Jums jauka šī dieniņa!!!!!
Re: jautâjums ginekologam...
17.11.2010 03:53
Neuztraucies un pēc kādas nedēļas testu atkārto... Pagaidām neredzu iemeslu uztraukumam...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
svieki man šajā novembrī mēnešreizes bija divas reizes !!! vai tas ir normāli?? ko man darīt??
annaaa
Re: jautâjums ginekologam...
08.12.2010 20:04
sveiki.situācija ir sāda- kaut kad loti sen bija herpe uz lupas kados 17 gados ,tetis ar to biezi slimo .tad tgd ,liekas ,kad ir uzradusas herpes dzimumorganos bija paris reizes,bet pasas pargaja,pie arsta nedevos . nesenka vajadzeja nodot analizes un man atklajas ernsteina barra vīruss ,vai tas varētu but saistits ar herpes vīrusu ? un ka iespejams dabūt dzimumorgānu herpes vīrusu ,ja man ir patstāvigs draugs .nok ura to es notiekti envareju dabut un citi seksualie kontakti nav bijusi.vai iespejams kad vins bija organisma un pargāja uz dzimumorganiem ? ja tiesi tagad man vinas nav ,vai man butu jadodas pie ginekaloga ?
paldies.
Esmu nesaprašanā.. Tagad jau trīs mēnešus ārstējos, braukaju uz analizem un pie ginekologa, un man daktere pateica, ka sekss ir iespējams tikai AR prezervatīvu.. zāles dzērām abi divi.. Bet nu gadījās 2 dienas pēc kārtas, ka nebija tā prezervatīva... un es konkrēti zinu, ka abas reizes draugs beidza manī... Viņš gan cenās laikus izvilkt, tomēr es gan viņa orgasma laikā, gan pēc seksa jutu, ka tas nav līdzējis... No pirmās reizes ir gan pagājušas tikai 4 dienas, bet es nu tagad nevaru saprast, vai būšu vai nebūšu stāvoklī... Pacietība nav mana stiprā puse un tādēļ ir ļoti grūti gaidīt tās 10-12 dienas, lai veiktu testu, bet būtu vislaimīgākais cilvēks pasaulē ja bērniņš tomēr pieteiktos...
Varbūt ļoti muļķīgs, bet nu mans jautājums...
Vai ir iespējams tik īsā laika posmā pēc kādām pazīmēm pateikt, ka apaugļošanās ir notikusi???
Zinu, ka pēc cik tur dienām sākas reiboņi un krūšu sāpes, u.t.t., taču man krūtis, piemēram, sāp regulāri pirms mēnešreizēm, tomēr pēdējās dienās esmu pamanījusi,ka uz tualeti jāiet gandrīz katru stundu, lai gan pa dienu izdzeru labi, ja 2 krūzes tēju....
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 18?
Ziņa: