jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

Re: jautâjums ginekologam...
31.08.2011 14:57
Tas jau ir cits jautājums... Mūsu dzīvē ir tik daudz lietu kas nav normālas, ka rodas jautājums kas vispār ir normāli... Jo visas tās normas ir ļoti nosacīta lieta...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien! Es esmu stāvoklī.Man ir 19gadi. Nesen es ievēroju ko savādu savā kaunuma vietā lejā. Pie kaunumu lūpas vienā pusē man ir neliels izliekts bumbulis uz āru un nesaprotu kas tas ir. Un kaunuma vietā ir nelieli mazi zilumi, bet starp kaunuma lūpām ir tādi zili kunkuļi.Taka sastrutojums, es pat nezinu kā to nosaukt.Vai jums nebūtu kāds padoms un nevarētu pateikt, kas tas VARĒTU būt? Esmu ļoti sabijusies.Varbūt tas tāpēc, ka esmu stāvoklī.Es nezinu. Man ir 8.grūtniecības mēnesis. Ar cieņu Līga! Gaidu Jūsu atbildi!
Sveiki!!!!
Man pedejo reizi MR bija septembri,ir pagajusi tagad 2 pilni menesi un dazas dienas ka man nekas nav.
Vedera lejas dala pie dzemdes ir tada ka velkosa sajuta,krutis ir mazliet jutigas un citreiz ir tada sajuta ka karstuma vilni.
Vai tas varetu liecinat par grutniecibu?
Re: jautâjums ginekologam...
05.12.2011 21:31
Varētu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
slikti
29.12.2011 22:04
Labdien!Gadu atpakaļ man bija lapraskopijas operācija,jo abas olnīcās bija cista.Tagad biju pie dakteres ar šūdzībām,ka sāp kreisie sāni.Nosūtīja mani uz sonogrāfu,kurā uzrādīja ka iaz dzemdes ir sīki saaugumi kuros ir šķidrums,un arī mazā iegurnī ir šķidrums.Dakere teica ka patreiz neko nevajagot pasākt un pēc 2.mēnešiem uz kontroli.Vēlējos zināt vai tā drīgst būt,un no kā krājas šis škidrums,esmu satraukusēs.Paldies jau iepriekš.
ginekoloģija
29.12.2011 22:06
Labdien!Gadu atpakaļ man bija lapraskopijas operācija,jo abas olnīcās bija cista.Tagad biju pie dakteres ar šūdzībām,ka sāp kreisie sāni.Nosūtīja mani uz sonogrāfu,kurā uzrādīja ka aiz dzemdes ir sīki saaugumi kuros ir šķidrums,un arī mazā iegurnī ir šķidrums.Dakere teica ka patreiz neko nevajagot pasākt un pēc 2.mēnešiem uz kontroli.Vēlējos zināt vai tā drīgst būt,un no kā krājas šis škidrums,esmu satraukusēs.Paldies jau iepriekš.
Re: jautâjums ginekologam...
30.12.2011 11:42
Protams, ka tā nevajdzētu būt. No kā krājas šķidrums, pateikt tik vienkārši nevarēs bet vispār tas nav labi jo mēdz būt iekaisuma un audzēju rezultātā. Protams, ka ir arī citi varianti bet jebkurā gadijumā tas prasa uzmanīgu novērošanu. Savukārt saaugumi var būt vai nu iekaisuma razultātā vai kā sekas operācijai. Diemžēl jebkurai ķirurģiskai operācijai var būt arī negatīvas sekas...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien, jau ka menesi jutu diskomforta sajutu vedera lejasdala tadu ka krampjus, krutis ari mazliet lielakas palikusas un jutigi krusu gali uz pieskarieniem un aukstumu. Uztaisiju vairakus grutniecibas testus, visi negativi. Pie ginekologa netieku jo seit UK kur dzivoju jau vairakus gadus, tik vienkarsi pie ginekologa tikt nevar, vajag arsta nosutijumu kuru gim. arsts ipasi bez baiga iemesla dot negrib. Varbut jums ir kada nojausma Kas man kait. Jau ieprieks paldies.
Sveicināti.

Man tāds jautajums - MR bija 27.12 viss bija kartiba, 5 dienas, bet pec tam pekšņi, sāk asiņot, un pēc tam viss pazūd. Tagad tikai nomoka viens jautājums, ir parādījušies tādi rozīgi izdalījumi, un ik pa laikam velk vēdaru it kā saktos MR. Vnk nesaprotu kas notiek, jo tā ir pirmo reizi, un pie ārsta tieku tikai nākam nedēl :( varbūt kāds var mani apskaidrot :(
Re: jautâjums ginekologam...
06.01.2012 13:16
Evija E un ievux

Acīmredzot darīšana Jums abām ir ar kaut kādām hormonālām izmaiņām. Pa vidu bija ziemassvētki un jaunais gads ar visu no tā izrietošo... Tāpēc es ieteiktu vienkārši pavērot vēl kādu ciklu. Iespēja apmeklēt ārstu protams par skādi nebūs.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: jautâjums ginekologam...
16.03.2012 11:38
sveiki. man ir 21 gads
loti veletos sanemt atbildi uz sho jautajumu!

man menesreizem bija jaabut 3-4 marta...bet jau ir 16 marts..

15 marta ar viru nodarbojamies ar seksu,un tad saka asins paradities,bet lidz tamm krutiss burtiski mainijas,kluva cietakass,ka arii teceja sulinja no krutim nedaudz paspiezot ap krushu galiniem...

ir iespejams ka esmu stavokli ar visam tam asinim????jo krutis tikunta ir savadakass ka ieprieksh.

ludzzu atbildiet..
paldies
Labdien!
Man ir problēmas menopauzes laikā. Mēnešreizes kļuvušas neregulāras- reizēm nav 2 mēneši, dažreiz atsākas pēc 2 nedēļām. Pēdējo reizi mēnešreizes sākās kā pēc normāla cikla- 26 dienas, bet nu jau 2 nedēļas nepāriet, ir neliela smērēšanās un visu laiku ir jūtīgas krūtis. Janvārī biju uz sonogrāfiju, jo pirmo reizi bija aizkavēšanās 2 mēneši, bet pēc nedēļas sākās mēnešreizes. Apskates laikā nekādas novirzes no normas netika konstatētas. Ko man darīt, iet pie ginekologa vai varu vēl gaidīt ka izbeigsies smērēšanās pati no sevis? Mazliet jūtu vēdera lejasdaļu kā jau pie mēsešreizēm, bet citu problēmu nav.
Paldies, ja sniegsiet atbildi.
Re: jautâjums ginekologam...
09.04.2012 20:46
simona05

Grūti ko ieteikt šajā gadijumā bet domāju, ka var nedaudz pagaidīt.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
labdien. daudz esmu lasijusi interneta part ovulaciju utt.bet joprojaam nesaprotu kad labaak ienemt berninu, pirms menesreizem kaadas 2 nedelas centamies ik peec dienas bet nu taas ir klaat un rezultats skaidrs, mr sakas vakar 8.05. ilgs doomaju ka parasti 4 dienas. kad tad ir labak ienemt berninu pec MR dazas dienas vai pirms nakamjaam , palidziet ludzu kads:( ja varat rakstat ludzu uz e-pastu sirsnigaa002@inbox.lv
Sveiki!

Gribeju paintreseties: bija temperatura,galvas sapes,nogurums,sapigas krutis,vedra aizcietejumi-tas taka liecinaja par to,ka esmu stavokli.Bet sodien kad aizgaju uz vc pamaniju to,ka taka sakas menesreizes,nebija tadas ka parasti.ta jabut vai ka? jo ja nesmu stavokli,tad kpc viss atbilda?neko pagaidam nesaprotu,jo dzirdeju,ka gadas izdalijumi kkadi,bet tiem jabut asinveida?
Re: jautâjums ginekologam...
02.06.2012 23:30
bzzzzz

Normāli grūtniecības gadijumā nekādiem vērā ņemamiem izdalijumiem nav jābūt. Vēl jo vairāk asiņainiem. Bet tādas pazīmes kā temperatūra, galvas sāpes, nogurums, sāpīgas krūtis un vēdera aizcietējumi nav nekādas drošās grūtniecības pazīmes un vairāk izskatās pēc saķerta vīrusa. Taču izslēgt nevar, ka grūtniecība bija sākusies un tagad ir pārtraukusies. Piemēram vīrusa iespaidā.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien!
Esmu mazliet neizpratnē. Man pirms pāris dienām beidzās mēnešreizes, parasti pirms mēnešreizēm sāp krūtis, bet tagad viņas arī turpina sāpēt, kaut viss jau ir cauri... Kas tam varētu būt par iemeslu?
Re: jautâjums ginekologam...
05.06.2012 19:19
Iespējams, hormonālas izmaiņas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien.
Esmu loti noraizejusies, parasti pirms menesreizeem kruutis saap un paliek lielaakas.
tagad ir tas pats, bet zinot to, ka nesen ir bijusas intimas attieciibas, neieskaitot to, ka ir bijis partrauktais akts, beidzis uz vedera, saaku raizeeties vai nav iestajusies grutnieciiba... mr ir jabut pec nedelas... un ir pagajusa 2 nedelas , ka intims ir noticis. un kaa iisti ir ar taam augliigajaam un neaugliigajaam dienaam ...
Re: jautâjums ginekologam...
25.08.2012 04:32
Sveiki!
Man ir tads jautajums .. Es esmu stavokli 2 menesi vaj grutniecibas laika stajoties dzimum sakara bebitim nekad nevar notikt ?
Re: jautâjums ginekologam...
25.08.2012 13:01
To nevar droši apgalvot, ka sekss grūtniecības laikā nevar kaitēt. Tas ir atkarīgs no pozas, intensitātes un Jūsu seksa īpatnībām. Taču parasti mērena nodarbošanās ar seksu bez ekstrēmiem elementiem nekādi nekaitē un ir pat vēlama.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien!
Jautajums ir par manu meiteni.. bijam 2-3 menesus kopa un mums pieteicas mazulis (nebija planots). tagad vina ir 5 grutniecibas menesi un uzvedas vina sausmigi.. ir loti kaskiga,visu laiku parmetumi no vinas puses un saka,ka es vinu pat besiju ara.. attiecibas ir uz izjukumu robezas(ja tas vel var saukt par attiecibam). Pirms grutniecibas vina tada nebija... vai tas,ka sieviete palika stavokli var tik loti izmainit vinas uzvedibu? vina visas problemas vaino mani..pat saka,ka laikam vairak nepatiku vinai.
Starp citu meitenei - 20 gadi.
Re: jautâjums ginekologam...
26.08.2012 11:30
Protams, ka izmaiņas ir grūtniecības iespaidā. Iespējams, ka viņu šis notikums ļoti gruzī. Bet tāpat jāņem vērā, ka Tu esi kopā ar sievieti, kuru ļoti maz pazīsti. Tā kā pārsteigumi ir gaidāmi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Ta ari ir,ka vinu si grutnieciba loti gruzi un vina man ari pati to teica... Bet ka lai man uzvesties tada situacija? Visu laiku sanak stridi...bet ja es klusesu un neko vinai atpakal neteiksu tad paliksu vienkarsi par lupatu!
Re: jautâjums ginekologam...
26.08.2012 12:24
Klusēt protams, ka nevajag bet varbūt ir iespējams viduvējs variants? Vienkārši mazāk viņu gruzī. It īpaši ar lietām kas viņai sevišķi nepatīk.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveiki. Pirms dažām dienām sākās tāda problēma, ka manas kaunuma lūpas kļuva sarkanas un, šķiet, arī nedaudz cietākas, kā parasti. Ir arī koši dzelteni izdalījumi. It īpaši naktī, ja apģērba audums pieskaras, tad ir tāda nepatīkami kņudoša sajūta un kož, un svilina.
Re: jautâjums ginekologam...
24.10.2012 13:35
Ticamākais, ka disbakterioze...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
iii
Re: jautâjums ginekologam...
07.11.2012 13:29
Sveiki sanāca tada lietina, ka 27 oktobri beidzas menesreizes un 3 nov sanaca pamileties ar nelielu rezultatu..stundas laika iedzeru postinoru... vai ir iespejamiba ka postinors nav palidzeji, jo sodien 7.11 nav ne asinonanas tikai velkosa sajuta vedera -taka parasti pirms reizem un briziem liekas ka galva griezas..un no krutim lieklas tada ka sula tek paspiezot tas.
Re: jautâjums ginekologam...
07.11.2012 15:57
Domāju, ka tas viss ir Postinora iedarbības sekas jo viņš nopietni čakarē organismu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 14?
Ziņa: