jautâjums ginekologam...

Aizsāka Interesente 

Anita...
Re: jautâjums ginekologam...
21.12.2012 15:45
Labdien. Veeleejos noskaidrot vai var nodarboties ar seksu, ja man nekad nav bijusas menesreizes?
Re: jautâjums ginekologam...
21.12.2012 15:58
Hmm? Kāpēc gan nē? Bet tomēr vajadzētu noskaidrot, kāpēc nav mēnešreizes. Cik Tev gadu?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Sveicinaati! Jautaajums sekojosh, lieta taada ka manai draudzenei jau vairaakas dienas saap kruutis peec nodarboshanaas ar seksu, paartaukums vinjai biija vismaz puss gadu, bet tagad ap 10 dienaam, kad atgriezos no briivdienaam sanaaca nodarboties ar seksu katru dienu, un tagad atkal esmu projaam un seksa vairs nav un saaka saapeet kruutis, vai tas var buut deelj hormooniem? vai mekleet citas probleemas? vinja ir 20 gadus jauna sver apmeram 60kg un meneshreizes ir tikai peec nedeeljas.....
Re: jautâjums ginekologam...
18.02.2013 16:27
Varbūt vienkārši pārāk cītīgi turējies aiz tām krūtīm? :) Pagaidām neko citu meklēt nav vajadzīgs...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
nu nedomaaju ka biiju tik cieshi tureejis vinjas, apgaajos ar vinjaam tieshaam maigi... ceru ka nebuus nekaadas lielaakas probleemas, cik ilgi gaidiit, ja nepaariet?
Re: jautâjums ginekologam...
18.02.2013 19:15
Līdz mēnešreižu beigām. Pēc tam var sākt domāt...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
KAPSULAS
21.02.2013 14:47
Sveicināti!
Velos pajautat vai lietojot POLYGYNAX kapsulas var nodarboties ar dzimumaktu?Un ja var,tad kad labak to ievietot,pirms vai pec dzimumakta?paldies jau iepriekš!
ziniite
Re: KAPSULAS
21.02.2013 14:51
vai nu viņa stavoklii......bet viss noteikt vinai pirms menesreizem tapec ari sap krutis,ka vairums sieviesu!!!
Lieta taada-esmu 5 gruutnieciibas nedeeljaa un dzemdee blakus auglim ir cista,kura meenesha laikaa ir izaugusi par 7 cm lielaaka nekaa taa bija pirms gruutnieciibas.luudzu uzrakstiet man visus iespeejamos scenaarijus!kas notiks ja cista turpinaas augt shaadaa tempaa,vai vispaar mazuli ir iespeejam izneesaat ja cista nepaarstaaj augt un ir jau 10 cm liela.paldies
Re: jautâjums ginekologam...
01.03.2013 12:30
Paliela gan :( Tas jāskatās konkrēti pēc tās cistas lokalizācijas. Vēderā kā tādā vietas pietiks.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien,
Man tris gadu laika veica divas lapraskopijas-aizaugusi olvadi ka sadrelites.Taja laika daktere teica,ka es nepaliksu stavokli,jo olvadi pie pasas dzemdes nav caurlaidigi.Tikko iznacu no slimnicas-arpusdzemdes apauglosana.Bernins ka paradijas-ta pats par sevi ari pazuda,bez zalem un operacijas.Kad iestajos slimnica HCG bija 1000 pec dazam dienam 700 tad 500 un tagad nedelu atpakal bija 170
Esmu satraukta,jo mana arste pateica,ka jagriez abi olvadi nost..
Izraksta ir rakstits-Dzemdes dobums gluds,
Laba olnica 43 iegarens veidojums,
Kreisa olnica abpuseji izlociti iegareni veidojumi.
Sledziens-Nedaudz briva skidruma Duglas dobuma.
Re: jautâjums ginekologam...
01.03.2013 13:58
Ne visai labi sapratu domu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
1)Man tris gadu laika veica divas lapraskopijas-aizaugusi olvadi ka sadrelites.Taja laika daktere teica,ka es nepaliksu stavokli,jo olvadi pie pasas dzemdes nav caurlaidigi.Tikko iznacu no slimnicas-arpusdzemdes apauglosana.Bernins ka paradijas-ta pats par sevi ari pazuda,bez zalem un operacijas.Kad iestajos slimnica HCG bija 1000 pec dazam dienam 700 tad 500 un tagad nedelu atpakal bija 170.
SEIT PASTASTIJU ISUMA PAR PROCESU-KA UN KAS!
2)Esmu satraukta,jo mana arste pateica,ka jagriez abi olvadi nost..
Izraksta ir rakstits-Dzemdes dobums gluds,
Laba olnica 43 iegarens veidojums,
Kreisa olnica abpuseji izlociti iegareni veidojumi.
Sledziens-Nedaudz briva skidruma Duglas dobuma.
UN SI IR TA DIAGNOZE-VELOS,LAI SAKAT-PATIESAM IR TIK TRAKI?
Re: jautâjums ginekologam...
01.03.2013 15:12
Tāpat nesapratu jo Tu jau vienkārši atkārtoji to pašu ko pirmajā reizē rakstiji bet tas par problēmu kopumā nekādu skaidrību nevieš. Vismaz paskaidro kādos nolūkos tika veiktas tās laparoskopiskās operācijas.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Pateicos ,ka vismaz pieversat uzmanibu rakstitajam.Lai veicas!
Re: jautâjums ginekologam...
01.03.2013 20:41
Lūdzu. Nebija grūti. Bet bez paskaidrojumiem nekādu sakarīgu atbildi dot nevar. Diemžēl nekādu diagnozi Tu uzrakstijusi nēesi. Tie ir tikai izmeklējumu rezultāti (slēdziens). Un pēc teiktā nekļūst skaidrs, kāpēc būtu jāgriež nost olvadi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien,man tas lapraskopijas taisija,lai attaisitu saaugumus,bet neka.Daktere paskaidrojaka.ka attaisija pa olvadu.bet man ir aizaugumi pie pasas dzemdes kur vina netiek klat.Kad jau samierinajosar rezultatiem,ka netiksu pie mazula -kavejas menesreizes un lejas dala bija sapes.Tiku slimnica.Un daktere pateica,ka arpusdzemdes grutnieciba.Grutnieciba pati saka izzusu-spontanais-laikam.
Katra zina daktere izrakstot iedeva tadu izrakstu un pateica,ka jagriez abi olvadi.(uz izraksta pamata)
Re: jautâjums ginekologam...
02.03.2013 12:43
Nu skaidrs apmēram. Es ieteiktu ar to olvadu griežšanu nesteigties bet pakonsultēties pie Linezera speciālistiem. Nu un protams, ka pagaidām vajag no grūtniecības izsargāties jo olšūnai ir tieksme iesprūst olvada. Nesaprotu kas tajā izmeklēšanā ir domāts ar tiem olnīcu veidojumiem un kurā brīdī šis izmeklējums ir veikts.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Izmeklejumu man veica pec slimnicas nogaidot tris nedelas man bija jaiet uz sonografiju(skatijas iekseji)
Kas ir divaini-tas ka daktere teica,ka dzemde palielinata bijusi,bet par to vina sledziena neierakstija.
Re: jautâjums ginekologam...
02.03.2013 17:14
Štrunts par palielināto dzemdi. Tas varēja būt grūtniecības sekas. Bet vispār kaut kas neskaidrs Tev tur darās. Vajag atkārtoti kontrolēt. Vēlams pie cita speciālista.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Liels Jums paldies par atbildem-pierakstijos uz konsultaciju pie Linezera speciālistiem.Skatisos ko teiks.
ginekologam jautājums ...
23.03.2013 10:38
Sveicināti, lai uzdotu jautājumu īsumā jāpastāsta mans stāsts, esmu 4 bērnu māmiņa, dzemdības pirmās, trešās ar plīsumiem, ginekalogu apmeklēju regulāri cenšos reizi gadā ilgākais nebiju pusotru gadu, man ir bijusi čūla ļoti liela to piesaldēja, ir bijuši polipi, tad atrada arī vienu miomas mezgliņu pēc gada to jau bija 3, tad uz olvadiem ir bijušas cistas, un bonusā kaut kāda kaite kuras dēļ tur sabiezējumi veidojas un Mr. man ilgst 9 - 10 dienas. Pedējās analīzēs decembrī un saņemot rezultātus manam komplektam klāt cin3, aprīļa vidū tiks veikta konizācija. Mans jautājums pēdējā laikā seksa laikā man sāp un pēc tam ir caurspīdigi kodīgi niezi izraisoši izdalījumi, nav seksa tad izdalījumi nav, izņemot ja ir nācies smagi fizisku darbu darīt. Vai tas varētu būt saistīts ar cin3, vai man gaidīt mierīgi konizāciju, vai varbūt jādodas atkal pie ginekaloga vai varbūt onko ginekaloga?



Edited 1 time(s). Last edit at 29.03.2013 13:56 by Matilde.
Sveiki..
Man radies tāds jautājums,man bija mēnešreizes jūnija beigās un jūlija sākumā beidzās..šonedēļ man sāpēja lejasdaļā vēders,ir nogurums,miegainība,lielāka ēstgriba un sāp krūtis,nekad nesāpēja pirms mēnešreizēm...
Pagājušo ned testu taisiju,bija negatīvs...

Mēnešreizes ir neregulāras,es gaidu ap jūlija beigām...
Vai varētu būt ka esmu stāvoklī??

Gaidu atbildi!
Re: jautâjums ginekologam...
16.07.2013 21:48
Varētu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
labdien, velejos pajautat kapec ir ta- man menesreizes kavejas 3 dienas un sodien sakas no rita gaisa krasa, un jau tagad ap 3 tas ir beigusas.
ir sapes vedera lejas dala.
paldies jau ieprieks
Labdien vēlējos jautāt. man dažriez iesapas ļoti vedera lejas dala un pec kada laika pāriet nesaprotu kas notiek. Itka grutnieciba nav testu esmu taisijusi. Man 2010 gada bija ķeizars.
Re: jautâjums ginekologam...
23.03.2014 10:47
Iemesli sāpēm vēdera lejasdaļā var būt daudz. Dzemdes vai piedēkļu iekaisums, pūšļa iekaisums, resnās zarnas iekaisums, spazmas, aizcietējums un Tavā gadijumā vēl arī saaugumi pēc ķeizargrieziena.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Rita76
Re: jautâjums ginekologam...
27.03.2014 17:45
Šorīt uz tualetes papīra palika krietni daudz asiņu. Tagad paskatījos, ka uz ārējiem dzimumorgāniem ir neliels jēlums (vairs neko daudz neasiņo). Neizskatās ne pēc čūlas, ne kāda cita veidojuma, bet tieši jēlums, kas nedaudz sūrst. STS nevarētu būt no sekss kādu laiku nav bijis. Kādi varētu būt cēloņi un vai ir kādi ieteikumi, ar ko to varētu pasmērēt.
Re: jautâjums ginekologam...
27.03.2014 18:36
Cēloņi ir ļoti neskaidri. Sasvīdis un sberzts varbūt? Pasmērē ar Bepanten vai ko tamlīdzīgu. Kaut gan jebkura smēre samazina gaisa piekļūšanu kas izraisa sliktāku dzīšanu. Labāk nomazgāt un staigāt ar pliku dibenu...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Labdien!
Parasti ir sāpīgas mēnešreizes un sāp arī pirms to sākšanās. Šajā mēnesī, beidzoties mēnešreizēm, vēl joprojām sāp vēdera lejasdaļā. Sāpes apēram tādas pašas kā mēnešreižu laikā un ir mazliet vairāk izdalījumu nekā parasti. Pāris nedēļas atpakaļ biju pieginekologa. Pēc uztriepēm spriežot, viss ir kārtībā, bet tagad pēkšņi kaut kas tāds.
Nesaprotu, vai pēkšņi radies kāds iekaisums, vai tās varbūt ir sāpes, kuras atduras no muguras, vai kaut kas cits.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 22?
Ziņa: