Sâp krûtis

Aizsāka Zapte 

Zapte
Sâp krûtis
11.02.2008 13:31
Jautâjums varbût pamuïíîgs, bet no kâ varçtu sâpçt krûtis? Tâ, ka ðíiet, ka tâs visu laiku ir smagas + vienâ krûtî ik pa laikam kaut kas iedurâs iekðpusç. Vîrs traki nelaimîgs, ka nevar krûtis paglâstît, jo man ir nepatîkami, ka tâs aiztiek. Nelietoju nekâdas hormonâlas tabletes, stâvoklî arî neesmu. Sâpes parâdîjâs pirms kâdâm divâm nedçïâm un nav zuduðas. Sâkumâ domâju, ka tas MR dçï, bet sâp vçl tagad. Kas tas varçtu bût?
Zanjux
Re: Sâp krûtis
26.02.2008 17:29
Iesaku doties pie ginekologa, lai iztausta kruutis, tas tik tieshaam ir nepiecieshams, jo var veidoties kaads nepatiikams iekaisums (kas var novest liidz operaacijai, ja laiciigi neriikojaas). Taadeelj nevelc garumaaa.
Dore
Re: Sâp krûtis
27.02.2008 20:55
No savas pieredzes - pie problçmâm krûtîs man ïoti palîdzçjusi dr.Putniòa. Cienu viòu gan kâ profesionâli, gan kâ cilvçku.
Ilga
Re: Sâp krûtis
03.03.2008 22:16
un kur dr. Putnina sastopama?
Dore
Re: Sâp krûtis
08.03.2008 22:10
Es parasti pierakstos pie pie reìistratora pa tâlr. 29112925. Lai veicas!
Dore
Re: Sâp krûtis
08.03.2008 22:25
Aizmirsu piebilst, ka man ir bijusi darîðana arî ar dr.Projumu, kas strâdâ turpat. Arî mîïa un tikpat zinoða dakterîte.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 14?
Ziņa: