kontracepcija

Aizsāka interese 

interese
kontracepcija
04.11.2008 09:40
Nesen dzirdçju,ka tagad uzskatot,ka meitenei zaudçjot nevainîbu pçc tam uzreiz ir obligâti jâiedzer avârijas kontracepcija (pat ja ticis lietots prezervatîvs). Intereses pçc, vai tâ varçtu bût taisnîba?
Re: kontracepcija
04.11.2008 11:56
...manos laikos puishi maaniijaas, ka no pirmaas reizes jau staavoklii nepaliek ;-) ... taga uzskats, ka no pirmaas paliek staavoklii vairaak kaa no citaam? ...
Re: kontracepcija
04.11.2008 12:42
Hmm? Arî tad ja pirmâ reize ir ar vîru un viòa grib bçrnu? ...es jau saprotu, ka nereâlas lietas runâju...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kontracepcija
04.11.2008 23:12
Ar avârijas tabletçm, tâs bieþi lietojot, var sev visu hormonâlo sistçmu sabojât. Nav taèu viòas vitamîni! Pastâv taèu arî prezervatîvi pasaulç!
interese
Re: kontracepcija
06.11.2008 02:39
dzîvojot realitâtç- jâ,nereâlas lietas :D
jebkurâ gadîjumâ visiem taèu skaidrs,ka vçloties tikt pie bçrniòa kontracepcija nav jâizmanto!
interese
Re: kontracepcija
06.11.2008 02:41
Es nerunâju par REGULÂRU av.kontracepcijas izmantoðanu (nevainîbu zaudçt var 1x),un galu galâ ,izlasiet jautâjumu! :)
interese
Re: kontracepcija
06.11.2008 02:43
`taga uzskats, ka no pirmaas paliek staavoklii vairaak kaa no citaam? ...`
nezinu,tâdçï taèu jautâju,ne? ;)
Re: kontracepcija
06.11.2008 07:50
Tad jau visas, nu vismaz 90%, deviòus mçneðus pçc pirmâas nakts laistu pasaulç pa mazulim...
Re: kontracepcija
06.11.2008 10:50
Iespçjams, ka tas ieteikums balstîts uz to, ka pirmajâ reizç notiek lielâka vai mazâka òurcîðanâs un tas process neiet tik raiti uz priekðu, prezervatîvs var zaudçt lubrikantu un arî vagînas ieeja ir ðaura kas kopumâ varçtu palielinât prezervatîva plîðanas risku...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
interese
Re: kontracepcija
11.11.2008 18:59
paldies par versiju!
Man veica diagnosticejoso lapraskopiju ar olvadu nosiesanu,viss veiksmigi nu jau 2,dienu majas,tureja slimnica 1.diennakti ,vai sapes vedera vel pec 3.dienam ir normali Sapes ir knudinosas un kaitinosas,bail kad nesakas sastrutosana vedera dobuma pec sis metodes,bet varbut tas viss ir normali.Vai kads var dot padomu????
Re: kontracepcija
07.02.2009 11:31
Pavēro kas notiek ar ķermeņa temperatūru. Vēl var mērtī padusē un dibenā vai vagīnā un salīdzināt, starpība nedrīkst būt lielāka par vienu grādu.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: kontracepcija
08.02.2009 19:34
Es arī tikko pārcietu šādu operāciju.Sāpes vēdera lejasdaļā jutu tikai pirmajā dienā.Pēc tam kāds trīs dienas mocījos ar sāpēm atslēgas kaulu rajonā.Bet nu mežonīgas sāpes.Lai nerastos iekaisums,pēc operācijas divas dienas ir antibakteriāla terapija.Protams,temperatūras mērīšana ir obligāta pēc katras ķirurģiskās iejaukšanās.
Re: kontracepcija
09.02.2009 01:23
Sveiki,lai es noskaidrotu,kādas kontracepcijas tabletes man būtu vēlamas..man ir jāiet tikai pie ģimenes ārsta..vai arī pie ginekaloga..bet ja ārsts ir uzticamāks?..nav runa par avārijas kontracepciju,bet gan ilglaicīgo.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 5 pieskaita 19?
Ziņa: