Libido trûkums sievietei!

Aizsāka Libido down 

Libido down
Libido trûkums sievietei!
29.01.2009 11:17
Ko darît, ja gandrîz nemaz nav dzimumtieksmes?!!! Esmu izmisusi, jo virs vairs nesaprot manus Nç un negribu...:( Man 29 gadi, un pirms gada piedzima arî bebis; ja agrâk gribçðana bija, tad tagad un it seviðíi pçdeja laikâ - man ir labi kâ ir, es jau diskomfortu no tâ, ka man negribas, nejûtu, bet vot virs atsakâs ar saprâtu to saprast. Kâdi bûtu dabiskâs bâzes preperati vai tçjiòas ko lietot, jo uz sintetiskajiem hormoniem vira dçl neesmu gatava parakstîties
Re: Libido trûkums sievietei!
29.01.2009 18:20
Hmm? Ko darît? Neseksot. Vispâr es nezinu tâdus lîdzekïus kas sievietei spçtu pieðíirt libido. Bet seksâ darbojas princips, ka apetîte rodas çdot... tâtad vajag savu prâtu nodarbinât ar seksuâliem jautâjumiem un tad gan jau arî gribçsana parâdîsies...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
vuala
Re: Libido trûkums sievietei!
02.02.2009 10:41
Es jau sen esmu atmetusi domu par to. Esmu gan vecāka par autori. Labi ja reizi mēnesī piespiežos.
Toties, kad vīra nav mājās - reizēm solosekss ar filmu skatīšanos un ne jau tāpēc, ka organisms prasa, bet uzkurinu pati..
Tad nu man diagnoze skaidra - vīrs seksuāli nepievelk.
Tādu kā Tu ir katra otrā, tikai vīriešiem to grūti saprast.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 19?
Ziņa: