Asinosana un izdalijumi grutniecibas laika

Aizsāka KittieM 

Sveikas toposas un pieredzejusas maminas :)

Pirms divam nedeljaam (13.grutniecibas nedelja) man saakaas ljoti speeciiga asinjoshana, asinis bija visur, pati atrodos Anglijaa, protams, aatros izsaucaam uzreiz. Peetiija cik daudz asinis ir izpluudushas un tas atkal redzeeju savu mazuli, sveiks un vesels, iemesls asinoshanai laikam stress. Mani pierakstiija arii uz naakamo dienu, ieteica gultas rezhiimu, nju taa - naakamajaa dienaa asinjoshana bija mazaaka, apmeeram kaa meeneshreizes, beernam arii bija viss kaartiibaa - tad nu cereeju, ka viss ar laiku beigsies, biju mieriiga, daudz guleeju, bet nu liidz pat shai dienai man taakaa asinosana ir daudz mazaaka, bet nav vairs sarkans, bet gan bruuns, plus kautkaadi receklji pa vidu tam, naakamaa viziite tikai peec 2 dienaam, bet jau 2 nedeeljas man sitaa, ljoti baidos kas notiek, jo tas ir mans pirmais beernins, esmu nu jau 15 gruutnieciibas nedeeljaa. Shajaa nedeeljaa reizeem naktiis guljot bija taadas ne paaraak smagas, bet velkosas saapes gurnos ( apmeeram 4-5 reizes ) ... censos buut mieriiga, bet visu laiku par to aizdomaajos, liekas ka dienas tagad speciaali velkas, vai arii es paaraak ljoti gaidu viziiti uz USG un pie aarsta, es neveelos dzirdeet vai ieraudziit ko tragisku, vai kaadai ir bijis kautkas tik traks ? Es tik ljoti veeleejos beerninju, ka nu beidzot man vinjsh puciitii ir, bet vai viss ir kaartiibaa ??!! :( Neviens nevar zinaat, tikai aarsts ...
Nju luuk, pastaastiishu par to, kas notika taalaak - NEKAS TRAGJISKS!
Mans mazais ir sveiks un vesels, dzirdeeju pirmo reizi sirdspukstus, esmu nu jau 16. gruutnieciibas nedeeljaa :))
Staastiiju, ka man joprojaam ir asinjoshana, bet bruunganaa kraasaa, atbilde bija taada, ka tas ir labaak, ja buutu svaigas sarkanas, buutu ljoti slikti, bruunganaas asinis ir vecaas, kurs iztiiraas, ja gadiijumaa kaadai ir bijusi asinjoshana gruutnieciibas laikaa. Galvenais ir gultas rezhiims un pozitiivas domas - nelasiet to kas ir internetaa !!! Es arii salasiijos un biju uztraukusies ljoti, un man taas bruunaas asinis naaca vairaak un vairaak, tagad, kad zinu, ka viss ir ok, asinjoshana jau iet uz beigaam, bez maz vai vairaak nav, bet katraa zinjaa KATRAI kurai ir smeereejumi IR OBLIGAATI JAAPAARBAUDAAS !!! Galvenais esat pozitiivas, runaajiet ar mazo, nesatrauciet pashas sevi ;)
Re: Asinosana un izdalijumi grutniecibas laika
03.02.2011 17:36
lai jums abiem veicas!
Lai veicas!;)
Paldies puce un sieviete1 :))
Sveiki pa cik esu tāda situācija man arī ir tadi, biju pie ārsta teica ,ka man ir tīra maksts ir taka brunigas ir oranzikas ,pat īsti nezinu kā vēl nosaukt pa nakti plustu nost, nāk ārā ar visiem izdalijumiem. Vienreiz taka biju uz slimnīcu DOBELes bet tur pat iisti mani neizmekleja biju pēdējo reizi pie dakteres tas bija piektdien ,dzirdēju ka mazulim sirsniņa pukst jūtu kustības nu jau man ir 5menesi... Gaidu jau otro mazuli.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 4 pieskaita 24?
Ziņa: