izdalîjumi no maksts

Aizsāka maasa 

maasa
izdalîjumi no maksts
12.05.2003 15:02
Man pçdçjâ laikâ ir tâdi balti vai gaiði dzelteni izdalîjumi no maksts. Tâdi viòi vairâk vai mazâk ir praktiski visu laiku - cikla sâkumâ, vidû, beigâs. Citu nekâdu sûdzîbu it kâ nav.
Lietoju OK. Vabût tas ir saistîts ar to?

Gribu jautât - vai tas ir iemesls uztraukumam? Negribâs uzreiz skriet pie ârsta. It seviðíi, ka var tikt tikai pçc pâris nedçïâm :))
KIKA
Re: izdalîjumi no maksts
12.05.2003 17:46
Es arii saaku lietot OK un izdaliijumi kljuva balti. Iespeejams, arii Tev ir liidziigi.
laima
Re: izdalîjumi no maksts
12.05.2003 18:16
bet vai vispâr izdalîjumiem ir jâbût?
man visu mûþu ir bijuði caurspîdîgi vai balti gïotaini izdalîjumi cikla vidû - bet tâ arî neviens man nav atbildçjis - vai tas ir normâli?
Vai arî normâ vispâr nekâdu izdalîjumu nav jâbût???
Alstere
Re: izdalîjumi no maksts
13.05.2003 08:25
Gïotaini izdalîjumi cikala vidû ir normâli, pat obligâti - tas liecina par ovulâciju.
laura1
Re: izdalîjumi no maksts
10.03.2008 19:36
Man ir cikla vidus, un parâdiîjuðies tâdi kâ brungani, sartkanîgi gïotaini izdalîjumi...vai tas ir normâli?
Re: izdalîjumi no maksts
10.03.2008 20:46
Cikla vidû tâ var bût...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
man jau vismaz 4 meeneðus ir tâdi dzeltenîgi izdalîjumi, par ko tas liecina!?
nevaru no tiem tikt vaïâ un jûtu diskomforta sajûtu!
gadu ieprieks aizgaju pie ginekaloga, jo bija divaini izdalijumi. tas man izrakstija zales, kuras jadzer 10 dienas, pec tam bija jaiet uz otro apskati. teica, ka man ir senite vai kautkas tads. uz otro viziti neaizgaju. jo izdalijumu pargaja.

pec kada laika tie atkal paradijas, tad mazak, tad vairak. nu jau kadus 6 menessus tie ir ar nepatikamu aromatu, bet nu jau vairs pec zivim, bet vairak ka pec kafijas. tie ir diezgan biezi, balti. Ir ari tada, ka piepusta balona, smaguma sajuta vedera lejus dalja, zem nabinjas, nav nieze vai diskomforts seksa laika. saap krutis. domaju aiziet pie arsta, bet paslaik atrodos Anglija, un man pateica, ka pie ginekaloga uz apskati pienem tikai no 25 gadiem. Ta ka uz Latviju man nesanak naudas aizbraukt tuvakajos 3 menesos, es uztraucos.

vai kads man var paskaisdrot, kas tas varetu but un kas var notikt, ja es to sakshu arstet tikai pec 3 menesiem un vai tas ir lipigs, vai mans partneris to var sakjert
Re: izdalîjumi no maksts
12.11.2012 11:15
Visticamākais, ka tā pati piena sēne vien ir. Ja viņa nekādi netraucē tad var neārstēt. Ar retiem izņēmumiem, vīrietim parasti nepielīp.

Vēders uzpūsts būs citu iemeslu dēļ - nepareizs uzturs, aizcietējumi...

Nav dzirdēts, ka anglijā ginekologs būtu pieejams tikai no 25 gadiem. Varbūt runa ir par kaut kādām ikgadējām bezmaksas vizītēm?

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
jaa, national health sercive screening ir no 25 gadu vecuma UK
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 23 pieskaita 20?
Ziņa: