Maksts par mazu

Aizsāka beibe1999 

Maksts par mazu
18.06.2013 00:41
Tātad, esmu nevainīga. Man ir puisis un mēs abi vēlamies sexu. Man ir 14, viņam 15. Dažreiz pieskaros viņa penim, kad viņš ir uzbudināts. Pēc saviem uzskatiem diezgan paliels, bet ne pārāk. Lūdzu palīdziet! Un vai puiši ir tā, ka jūs mēģinat ielīst meitenē, bet nesanāk? Esmu nobijusies. ;//
Re: Maksts par mazu
18.06.2013 08:50
Tā var gadīties, ka nevar tikt iekšā bet parasti tas ir saistīts nevis ar to, ka maksts par mazu bet gan ir šaura maksts ieeja bet šis šaurums visbiežāk ir jaunavības plēvītes dēļ.

Nu un kāda palīdzība Tev būtu vajadzīga? Lai kāds no foruma Tev pataisa to maksti platāku vai vienkārši puisi aiz dibena pagrūž? :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Maksts par mazu
18.06.2013 10:45
Varbūt tu pieļausi lielāko kļudu savā dzīvē. Puisis pāraus plēvīti un aizlaidīsies! Nevis maksts par mazu, bet esi vēl celka, un arī pārāk jauna. 16. gadi pirmais seks, tas vēl būtu pieņemami.
Gvido
Re: Maksts par mazu
18.06.2013 17:15
Ja nekas ar čižiku nesanāk, lai vispirms mēģina ar pirkstu.
Re: Maksts par mazu
18.06.2013 20:26
Jap. Vispār ar pirkstu vispirms vajadzētu jebkurā gadijumā. Kaut vai orgāna iepazīšanas nolūkā...

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Maksts par mazu
19.06.2013 13:22
Ar pirkstu sievietes kviec kā cūciņas Failu hostings
Re: Maksts par mazu
19.06.2013 15:49
Vulgārs Tu esi, enfuego... :)

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Maksts par mazu
19.06.2013 19:11
ku! Rakstīja:
-------------------------------------------------------
> Vulgārs Tu esi, enfuego... :)

Failu hostings
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 10?
Ziņa: