Operacija

Aizsāka Egija 

Operacija
12.09.2016 17:40
Labdien. Man bija operacija. Tika iznemts viens olvads. Velos pajautat pec cik ilga laika pwc operacijas varu nodarboties ar seksu ?
Re: Operacija
14.09.2016 11:30
Apmēram mēnesi. Bet ja ļoti gribās tad pēc 2 nedēļām. Bet uzmanīgi.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Operacija
14.09.2016 17:14
Kāpēc Tu to nejautā operējošam ārstam? Viņš Tevi labāk zina un ir redzējis...
Ku! nav ārsts (Piedo, Ku!)



Edited 1 time(s). Last edit at 14.09.2016 17:14 by kachenite.
Re: Operacija
15.09.2016 00:20
Piedodu... Bet vispār ir dažādi iemesli kapēc cilvēki neiet pie operējoša ārsta. Tapēc es viņus nekad tur nesūtu. Jebšu, ja viņi gribētu iet pie ārsta, tad nejautātu šeit.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Operacija
15.09.2016 11:50
Es domāju, ka tas nav tik traģiski.

Cilvēki vienkārši slimnīcā aizmirst visu pajautāt vai arī ārsts ir tik skrejošs, ka viņu nevar noķert. Pati kādā gadījumā labu laiciņu stāvēju aiz ārstu istabas durvīm. Tāda ir realitāte. Doki visiem savas vizītkartes nedod.
Re: Operacija
15.09.2016 21:58
Nereti ir tā, ka cilvēks vispār savu operējošo ārstu nezin... Vienkārši nav viņu redzējuši. Jo viņš vai nu vispār pie pacienta nepienāk, vai pienāk, bet pacients nezin, ka tas ir operējošais ārsts.

___________________________________
Jautājumi un konsultācijas - guru03@inbox.lv
Re: Operacija
16.09.2016 18:08
Tas jau tagad ASV tops. Sarežģītākā op. katrs ķirurgs paveic savu posmu, bet tur cilvēkam vismaz ir ārstējošais ārsts, kas viņam svarīgāko izskaidro. Ja nu vienīgi ļoti ātri palaiž mājās un tiešām aizmirst pajautāt...

Nav jau gluži kā filmās, bet ārstējošais ārsts ir.



Edited 1 time(s). Last edit at 16.09.2016 18:21 by Runcene.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 17?
Ziņa: