Sveikas!
telefona man ir aplikacija kas rekina ovulacijas dienas!` Ikdienas steiga nepamaniju ka kavejas, bet pec tam Pamaniju ka MR kavejas jau 4 dienas, darba uztaisiju testu otra stripa blava, ta uztaisiju vel 2gb, un stripa ar vien stipraka, otra diena taisiju no rita, ari blava bet redzama loti labi, tad nakama diena 28.09 aizgaju uz HCG analizem, rezultats 13.7mIU/mL Arsts saka kadas 2 ned varetu but!
Bet tad 01.10 man sakas menesreizes! Man parasti ir loti stipras un sapigas. Agrak pat bij tadas ka necelos no gultas pirmo dienu cik loti sapeja!
vai tas nozime ka viss beidzies?! Zvaniju 'arstam teica ja jutos ok, varu nenakt, uz parbaudi, un lai gaidu nakam'as reizes!
Cikls bija man regulars katru menesi 26. datums
Krutis piebrieda un atkal jau sap jau paris dienas pec ieprieksejam reizem, un jaunas vel nav sakusas!
Tagad tikai organisms mainijas strauji! paliku resnaka,( uz vedera riepas ka gruti sedet paliek jau ( lasiju ka pec spontana ta var but ka mainas organisms) veders sapusas pec katras edienreizes ka bumba!
Kajas pamst apavos!
Padomi?
Domas?
Ieteikumi?
varbut kadai kas lidzigs?
cik atri var palikt atkal stavokli ja nu tiesam tas bija spontans aborts?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 19 pieskaita 11?
Ziņa: