hlamidioze

Aizsāka FARANG 

hlamidioze
08.11.2017 09:21
1994 g dzēmdeju pati.ar analizēm viss bija ok"".Tur pat dzēmdibu namā saslimoju ar trihomonozi,kuru velāk veiksmigi izarstēju kopā ar viru.Analīzes bija ok". Bet izradījas ka reize ar trihomonozi bija vel klāt hlamidioze,to atklāju tikai 2000 g,kad dzemdēju qtrreiz ar Ķeizargriezienu.Bērns ļoti smagi pārslimoja ar hlamidiozi.Pec tam visi pilnigi izgajam analīzes uz hlamidiozi.Vecakam bērnam analīzes bija negativas,bet parējie atkal arstējas.Pēc arstešanas analizes bija labas.Cik es saprotu,jaunakais saslimoja kamēr es viņu iznesāju, nupat būs 18 g.Tagad es saku iedomaties-kā uz viņas dzimusdzīves tas viess atspoguļosies,vai viņam būs bērni. Man paliek bail.



Edited 1 time(s). Last edit at 08.11.2017 12:42 by FARANG.
mana
Re: hlamidioze
09.11.2017 10:40
Bērnam būs viss kārtībā! Šādi notikumi zīdaiņa vecumā bērna auglību nu nekādi nevar ietekmēt.
Taču pašai un vīram ieteiktu pārbaudīties ik gadu, taisīt uztriepes, jo acīmredzot jums tā nav ierasta prakse, ja jau STS tiek atkkātas tikai dzemdību namā! Arī bērniem pastāstīt par prezervatīviem, jo hlamīdijas un trihomonas ir tikai ziediņi no tā, ko var dabūt ...
Autors:

Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 14?
Ziņa: