Herpes viiruss

Aizsāka Demija 

Demija
Herpes viiruss
07.09.2005 11:21
Man ir ìenitâliju herpes vîruss . Mocos ar to jau ilgu laiku. Izlasîju tepat forumâ par biorezonansi, bet tomçr netiku skaidrîbâ kas tas tâds ir? Vai man bûtu jâgrieþâs pie ìimenes ârsta, lai mani nosûta uz biorezonansi?
Zinu, ka var tikai apârstçt, bet nu jau ir par grûtu, jo simptomi aktivizçjâs katru mçnesi tieði pirms m-reizçm. Esmu nomocîjusies.
Varbût vçl kâdam ir pieredze ar ðo nejauko slimîbu? Kâ jûs ar to cînaties?
Vai kâds man varçtu ieteikt kaut ko?
Maiks
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 11:35
nu jaa man ir shii slmiiba :/

kaa ciinos? Nu nelietoju alkoholu jo tas izraisa labveeliigus apstaakljus lai naaktu aaraa viirus un nu daudz vitamiinu lai imuunsisteemu stiprinaatu... kad juutu ka naaks aaraa taa uzreiz apsmeereeju to vietu ar smeeri... herpes slimnieki jau zin kas taa ir.. tas arii viss.. aa un dzermu imunel tad var teikt ka herpes viirus ir 4 - 5 dienas.... 1 dienaa juutu ka buus.. 2 jau ir iznaakushi 3 pilnaa plaukumaa 4 paarpliist 5 jau reetas un tad apsmeeree ar taadu shkjiidumu kas nonjem taas reetas
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 12:24
Herpess ir vîruss, kas parasti parâdâs limfmezglos. Ciòa? Imunitâte!!! Vîrusi ir iekðûnu "parazîts" un diezgan nopietns. Piemçram, Herpes vîrus (to ir pavisam trîs paveidi, viens no tiem ir Tev) sievietçm var izraisît spontânos abortus, bçrniem-attîstîbas traucçjumus. Stiprini leikocîtus!
Demija
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 12:29
Paldies par atbildçm.
Aija_L liekas, ka Jûs esat mediíis. Bçrnus es vairs neplânoju. Bet ðis herpes parazîts mani ir nomocîjis patieðâm ðausmîgi. Minçjât, ka jâstiprina leikocîti. Vai varat ieteikt konkrçtâk - kâ tos stiprinât? Es neesmu nekâdâ saistîbâ ar medicînu, tâdçï nezinu tâdas lietas.
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 12:42
Sâkumâ pastâstîðu sekojoðo: vîrusi var ieet paðâ ðûnâ un sâkt viòu dalît. Leikocîts ir tas, kas atpazîst sveðíermeòus un likvidç tos, tâ teokt tie ir organisma policisti. Ja vîruss ieiet ðûnâ, rezultâtâ leikocîts iznîcina mûsu paðu ðunu!!! Ja to viòð nav paspçjis izdarît, vîruss sadala/iznîcina ðo ðûnu un dodas uz nâkoðo. Tâpçc vîrusi ir ïoti bîstami un, ja mçs nestiprinam savu imunitâti, t.sk., leikocîtus, cîòa ir bezjçdzîga. Imunitâte ir tad, ja mçs organismam dodam visu to, no kâ viòð pats savâ pirmsâkumâ sastâv: ûdeni, '28 aminoskâbes, 15 minerâlvielas(Zn, Se, Mg utt.), 12 vitamînu grupas, 3 taukskâbes un 7 fermenti. Tas mûsos jau ir, bet ar laiku ðo vielu daudzums ir jâpapildina mûsu nepilnvçrtîgâs pârtikas dçï (organisms caur pârtiku uzòem sev nepiecieðamâs vielas un pârveido). Tâpçc tas viss ir jâuzòem papildus ar uztura bagâtinâtâjiem! Nesaprotu, kâpçc daudzi ir negatîvi pret tiem noskaòoti, tajâ paðâ laikâ viòi un viòu apkârtçjie slimo un slimo. Ja tici manai informâcijai un ir vçl jautâjumi, raksti uz e-pastu. Vienîgo ko varu ðobrîd sniegt ir informâcija. Tavâ ziòâ paliks - pieòemt to vai nç.
Ak, jâ, es neesmu mediíe. :) Bet ir lietas, kuras zinu vairâk par daþu labu ârstu un daþu labu skeptiíi. :)
Demija
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 12:49
Man nekas pret uztura bagâtinâtâjiem, ja zinu, ka tas konkrçti manâ situâcijâ, var palîdzçt stiprinât imunitâti. Vai variet man ieteikt kaut ko konkrçtâku?
puisis
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 13:11
lai stiprinaatu imunitaati es ieteiktu praatiigiem cilveekiem kontakteeties ar aarstu nevis uztura bagaatinaataaja izplatiitaaju.. ne jau ka tie buutu slikti bet ka ieteikums buus daudz objektiivaaks
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 13:13
Ja Tev ko tas izteiks, tad iesaku: Lolodiâlo sudrabu(antibakteriâls un pretvîrusu lîdzeklis), Mikrohidrînu, daþâdu veidu fitoncîdus, Aktivînu, Eihinâciju, kas palielina leikocîtus pat 4 reizes un protams koraïïu kalcijas - vismaz 2 l dienâ!!! Ja vçlies aprakstus - atsûti savu faksu un es Tev tos nosûtîðu. Tâs nav divas rindiòas, tâpçc nepârdrukâðu ne ðeit ne uz e-pastu. Bet uz e-pastu vari atsûtît faksa numuru.
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 13:24
Koraïïu klubs patukðos maciòu ne pa jokam. Negribu apgalvot, ka kaitîgi, bet vai ir labums. Pie tam, ja cilvçki saka, ka nejût nekâdas izmaiòas, atbilde ir "efekts nâks ar gadiem" ;)))
Interesants un ïoti profesionâls Aijas sacîtais par leikocîtiem "palielina leikocîtus pat 4 reizes". Man asocîâcija ar milzu leikocîtiem, kas vairs neietilpst manâ íermenî...
Par imunitâti. Arî ar tradicionâlajâm metodçm var noteikt, ka organismâ trûkst kâda vitamînu grupa, kaïíis, dzelzs... Un to var koriìçt daudz lçtâk. Un neviens nav atcçlis tâdu imunitâtes stiprinâðanas veidu kâ mûsu paðu augïi, ogas, dârzeòi + saule + ûdens + sports + svaigs gaiss + saprâtîgs dzîvesveids.
..
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 13:25
Koloidâlo sudrabu....
...
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 13:26
Leikociiti 5,6, pareizinam ar 4, velk jau uz leikozi saakuma stadijaa.
..
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 13:34
Alstere rakstîja:

> Koraïïu klubs patukðos maciòu ne pa jokam. Negribu apgalvot, ka
> kaitîgi, bet vai ir labums. Pie tam, ja cilvçki saka, ka nejût
> nekâdas izmaiòas, atbilde ir "efekts nâks ar gadiem" ;)))

Klau, bet Tu esi pamçìinâjusi, kâ tie konkrçtie UB strâdâ?

Vai pati arî zini/ ir prakse cik ilgs laiks paiet, kamçr tâdu Herpes vîrusu dabon pie vietas ?
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 13:41
to ..
Jâ, paeksperimentçju ar koraïlu kluba produktiem 2 mçneðus. Kâda biju, tâda paliku. Nemainîjâs NEKAS. Ja turpinâtu, nervi bûtu pagalam iztçrçtâs naudas dçï.
Paldies Dievam, herpes vîruss mani kopð bçrnîbas (daþas reizes aukstumpumpas uz lûpas) liek mierâ.
...
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 13:45
Par maz, par maz. Vismaz pusgadu vajadzeeja. Domaa tik aatri var atindeet entos gadus indeetu arganizmu :-)

Un vispaar- taas nav zaales, tie neaarstee, bet papildina un darbojas profilaktiksi (taa te reiz teica, kad kaads teica ka 0 efekts). Pagriezh ka vajadziigs.
..
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 13:50
To Alstere

Ok, sapratu, tikai man paðam biku cita pieredze, pozitîva. Tâdçï arî prasu. A par naudâm, no sçrijas, ja ir laiks un iespçja atrast lçtâkus, iedarbîgus variantus, neslçp sveci zem pûra ;)))
lauma
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 13:53
To: Aija_L

Ður tur Tavos komentâros es Tev piekrîtu, bet ir daþas nianses:

Herpess II tips (ìenitâlijâs) ir bîstams grûtniecçm tikai tad, ja sievietei tieði grûtniecîbas laikâ tas ir pirmreizçjs, t.i., notiek inficçðanâs. Ja herpess ir hroniskâ formâ, tad tas nav vairs tik traki un risks ir ïoti neliels, kaut vai ir recidîvi.

Demija:

Nu neiesaku es Tev UB.
Piekrîtu Alsterei :)
Protams ir jâstiprina imunitâte, bet to var darît arî bez UB, kâ jau Alstere minçja.
Ïoti labs lîdzeklis cînâ ar herpess ir interferons ''Cikloferons''. Tas ârstç ne tikai herpes vîrusu, bet arî hlamîdijas, hepatîtu u.c. saslimðanas, kâ arî paaugstina imunitâti. Diemþçl Latvijâ tas nav nopçrkams (raþots Krievijâ), bet to var iegâdâties daþâs aptiekâs (adresi uz sitiena neatceros, ja Tev vajag, tad atstâj meilu, vçlâk uzrakstîðu). Cilkoferons ir ampulâs un tabletçs, 5 gab.ampulas maksâ ap 7 Ls. Injekcijas sâkotnçji sastâv no 10 gab. pçc grafika 23 dienu laikâ, tas anotâcijâ ir norâdîts. Pçc tam pusgadu injicç 1 ampulu nedçïâ. Paralçli var palietot cinku, selçnu, bet arî tikai kursu veidâ. Vçl gandrîz visâs aptiekâs ir nopçrkams tâds ''Bio-herpes'' homeopâtisks preperâts, to var padzert reciîvu laikâ.
Es Tev godîgi pateikðu, ka mocîjos ar ðito zarazu lîdz ârprâtam, bet tagad recidîvi ir ïoti reti un viegli, max.2 dienas un nav ne èûlu, ne kreveïu, paldies Dievam.
Saistîbâ ar herpi savulaik esmu gâjusi pie n-tajiem ârstiem un jçgas nekâdas, bet ðito ârstçðanu man ieteica imunologs un palîdz :)
vari palasît krievu saitu: www.herpes.ru
lauma
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 13:56
Par to ''Cilkoferonu'', es nepareizu uzrakstîju - to ður tur Latvijâ var dabût, bet tas nav pie mums sertificçts :)
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 14:02
to ..
Zini, es esmu visvairâk uzticçjusies saulei, sportam... Mani 4 pieauguðie bçrni ir praktiski veseli un arî bçrnîbâ neslimoja. Vienam bija astmatiskais bronhîts, prognoze 100% astmatiíis. Izârstçjâm ar neþçlîgu rûdîðanu un augstâkminçto. Dakteri tikai pabrînîjâs.
Pati lietoju kaïki un dabîgo C vitamînu ziemas/pavasara periodâ. Vasarâ spiedâm uz ogâm, tagad uz burkânu sulu.
Par UB. Man sievietes pârejas gadi. Lîdz ar to arî atkal biku nomoka senâ depresija. Citâdi pamatâ veselîba OK. Tad nu arî paeksperimentçju mazliet ar izslavçtajiem koraïïu kluba produktiem.

to ...
Sapratu:))) No rîtdienas tikai maizes (arî jau dârga) un ûdens diçta. Krâðu naudu UB.
...
Re: Herpes viiruss
07.09.2005 14:05
Ljoti praatiigi. taapat tai maizee jau 20 gadus kaa nekaa praatiiga nav iekshaa, vieni konservanti!
Demija
Re: Herpes viiruss
08.09.2005 11:24
Paldies visiem par padomiem. Nav jau tâ, ka nebûtu gâjusi pie ârstiem, kâ te daþs labs ieteica griezties vispirms pçc padoma pie ârsta. Tur jau tâ lieta, ka esmu bijusi gan pie ìimenes ârsta, gan pie dermatologa, gan pie imunologa Stradiòos, gan arî pie dziednieka Apç, bet diemþçl bez uzlabojumiem, tâdçï arî mçìinu rast ðeit kâdu padomu no cilvçkiem, kuriem arî piemît ðis nejaukais vîruss, un kuri varbût ar to kaut kâdâ veidâ tiek galâ.
Aija_L, diemþçl, man nav pieejams fakss. Varbût varat kaut kâdu informâciju ar aprakstiem un cenâm man atsûtît uz e-pastu?
Lauma, varbût vari atsûtît man uz e-pastu adreses aptiekâm, kur var nopirkt "Cikloferonu". Un cik daudz un cik bieþi bûtu jâlieto cinks un selçns?
Mana e-pasta adrese: muusu.bildes@inbox.lv
abc (ei bî sî) :)
Re: Herpes viiruss
08.09.2005 11:35
L-Liziins (nopeerkams aptiekaas)
lauma
Re: Herpes viiruss
08.09.2005 11:41
Demija:

Tâs nav aptiekas, bet vairs tikai VIENA aptieka :)))
Vçlâk nosûtîðu Tev meilu.
Cinks, selçns kursu veidâ, teiksim 2x gadâ.
Pie ârstiem iet nav jçgas un dârgos pretvîrusu lîdzekïus arî nav vçrts lietot, jo palîdz ïoti îslaicîgi.
Kâ jau Tev ieteicu, pasasi www.herpes.ru, www.mama.ru, tur ir ïoti daudz noderîgas informâcijas, tikai krievu valodâ.
Herpes vîrusam ''patîk'' ïoti daudzas lietas, pietiek tikai vairâk palietot alko, çst asâku çdienu, saldumus un tas bûs klât. Tâpçc ir jâie'vçro ðâdi tâdi ierobeþojumi çðanâ un protams jâstiprina imunitâte, vairâk tur neko darît nevar.
Ak jâ, recidîvu periodos vajag lietot prezervatîvus, kaut gan prakse râda, ka, ja divi cilvçki ilgstoði dzîvo kopâ neizsargâjoties un vienam no viòiem ir ðis vîruss, tad tas nejaucenis âtrâk vai vçlâk pielips arî otram, vienîgi, ja imunitâte ir stipra, tad tas otrs cilvçks var bût tikai vîrusa nçsâtâjs, bet recidîvu viòam nebûs.
lauma
Re: Herpes viiruss
08.09.2005 11:45
abc:

Man L-Lizîns nepalîdzçja itin nemaz, kaut gan lietoju to gadu, pie tam tâdas devas, kâdas ir nepiecieðamas, mûsu aptiekâs nepârdod. Ir tikai ''Aptiekas Produkcijas'' raþojums, bet tur tâ deva ir ïoti maza un sanâk to dzert kaudzçm. Ja pareizi atceros, uzturoðâ L-Lizîna deva bija 1000-1500 mg dienâ, recidîvu periodos 2000-4000 mg. ''Aptiekas produkcijâ'' bija ap 300 mg.
Re: Herpes viiruss
08.09.2005 11:45
to Demija
Visu par koraïïu kluba produktiem vari izlasît, krieviski gan.
http://www.coral-club.com/
abc (ei bî sî) :)
Re: Herpes viiruss
08.09.2005 11:57
lauma > jaa, tieshi tas arii ir liels miinuss. Latvijas tirguu nav pieejamas lielaakas devas, kaut gan tajaa pashaas ASV aptiekaas katra aminoskaabe ir pieejama kapsulaas, dazhaadaas devaas (no 500-1500mg un vairaak). nesaprotu, kaapeec pie mums neieved shaada veida UB, buutu ljoti liels pirceeju skaits. vieniigi Veseliibas pasaule iet uz to pusi, bet arii ierobezhots klaasts. atliek vieniigi aptiekas pagaidaam. to pashu L-Arginiinu bija iespeejams nopirkt veel nesen (arii uzlabo imunitaati juutami), bet tagad jamo norakstiijushi, man nezinaamu iemeslu deelj
lauma
Re: Herpes viiruss
08.09.2005 12:29
abc:

Nu lûk, tâ ir gan ar UB, gan medikamentiem pie mums. Kaut vai tas pats interferons, ko raþo Krievijâ nav sertificçts. Tajâ paðâ laikâ zinu vienu reâlu gadîjumu, kad sievietei bija C hepatîts, naudas dârgajâm zâlçm nebija, bet viòa pusgadu ðpricçja to paðu lçto, bet pie mums nesertificçto interferonu un tici vai nç, izârstçjâs.
abc (ei bî sî) :)
Re: Herpes viiruss
08.09.2005 12:36
ticu. tomeer ljoti priecee, ka shitaada maza valstinja taalu tikusi. ar ceriibaam seezhu un gaidu, kad beidzot ievediis tos UB arii sheit, preteejaa gad. nevaru atljauties braukt uz aarzemeem katru meenesi.
Demija
Re: Herpes viiruss
09.09.2005 13:04
Lauma, varbût atstâj tâs aptiekas adresi ðeit forumâ?
...
Re: Herpes viiruss
09.09.2005 13:28
Ar ES noteikumiem bez visuvarenaa GMP sertifikaata ievest nedriikst. Ja to dabuus, cenas dikti celsies, jo par visu ir jaamaksaa, arii par GMP.
Arii zaalju un UB regjistreeshana (ja vien to regjistree kaa likumaa noteikts) un uztureeshana regjistraa maksaa daargi. Taadeelj arii ieved mazaaku spektru, lai atpelniitos. Ja 5 veidu vietaa ievediis 50, kritiisies katra atsevishkji paardotasi pajoms i peljnjas nekaadas. Vai arii jaapacelj cenas katram no veidiem.
vii
Re: Herpes viiruss
09.09.2005 15:19
Jâ, Lauma, - luzdzu atstâj aptiekas adresi- man ari vajadzetu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 17?
Ziņa: