Dzimumorgâna masâþa

Aizsāka Dzirkstele 

Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 17:47
Sveiki!

Gribçju apvaicâties, vai vîrieðiem patîk un ja patîk, tad cik ïoti dzimumorgâna masâþa/glâsti? Un kas tieði? Varbût ir arî kaut kas, ko labâk nedarît/neaiztikt....



Ziòojums rediìçts (08-09-2005 17:56)
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 18:13
Patiik. Ja tu veel pieprastu priekshdziedzera (prostatas) mazaazhu tad tu buutu ljoti veertiiga.
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 18:14
Vai vari aprakstît, kâ tâ ir veicama? Es jau saprotu ka patîk, bet kas tieði???
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 18:33
Gari jaastaasta. Tagad nav laika. Un vispaar labaak uz e-pastu uzraksti guru03@inbox.lv
Ak dies...vot man lûdzu bez tâs masâþas...ceru ka mana sieva ðito izlasot neizdomâs izmasçt manu pakaïgalu...
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 19:02
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 19:02
Vai tas nozîmç, ka esi tikai misionâru pozu piekritçjs?
Skûpsti, glâsti no mîïotâs ir nepieòemami?

Dzirkstele: tev laikam ar loogjiku pashvakaak!!! Tu anatomiski laikam nezini kur atrodas prostata un kaads ir vieniigais veids, kaa liidz tai tikt. Jamo masee caur aanusu. Teoreetiski manupraat taa arii ir vieniigaa iespeeja, kaa piemeeram, pasiivie geji guust kaadu baudu sexa laikaa. Sory...nje dlja menja...

Man nav tiikama doma, ka MANI panjem priekshaa =/
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 19:45
To: Mateus

Ja nepârzinu anatomiju tik "spîdoði" kâ tu, vel nenozîmç ka ar loìiku man ir svaíi...
Bet runa ir ne tikai par prostatas masâþu...
No ku! komentâra sapratu ka viòam tas sagâdâ baudu un viòð nav pret..., bet var arî veikt citu dzimumorgâna masâþu....par ko arî ir ðî tçma....
Tavu viedokli sapratu un pieòemu!:)

Hm... nu prostatas atrashanaas vietu iemaaca pamatskolas anatomijas kursa...vismaz agraak =) bet tas taa...

a par masaazhu...nu maseet var...kautvai ar muti :DDD
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 19:48
:) Nu redz ar Tevi nav tik slikti, kâ jau biju iedomâjusies..... :))

Es savu nepatiku izraadiiju tikai pret manupraat gejisko pasaakumu-prostatas masaazha
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 19:53
Par gejiskiem "izgâjieniem" tik ïoti neinteresçjos, kâ par to, lai vairâk sagâdâtu baudu savam draugam...
Zinu, kas viòam patîk...., bet gribu viòu patîkami pârsteigt vel vairâk..., tâpçc interesçjos un cenðos "izfiltrçt", kas viòam varçtu patikt un sagâdât baudu vel vairâk.... :)))

Ja vari ko ieteikt, bûðu pateicîga.... :))

Ar shito pasaakumu pirkstu dibenaa gan uzmanies. Visaadi var sanaakt :D

iemaacies labu minetu un buus gana iesaakumam :P
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 21:17
Mateus

Nu es personiski to neuzskatu par gejisku lietu. To driizaak var uzskatiit par mediciinisku sexu.
Tas ir ok, bet shai teemaa nebija mediciiniskas dabas jautaajums :)
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 21:28
Nu kaa lai to saka. Mediciiniska ir viss kas satarp kaajaam. IMO.
:)))))
arii sava daljas taisniibas =)
...
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 21:55
Nu manam viiram dazkaart ljoti patiik tas pirksts dibenaa. Un es to par neko gejisku neuzskatu, mani tas pat ljoti uzbudina, jo miiljotajam tas dikti patiik.
Luudzu pastaastiet kur iisti taa prostata atrodas.
zem urinpusla...
tuks
Re: Dzimumorgâna masâþa
08.09.2005 23:32
dzirkstele cik maksaa tavi masaazhas pakalpojumi? manu orgaanu arii vari pamaseet?
autors
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 00:51
panjem nopeerc sex shopaa didli,taadu miikstaaku un lubrikantu.ielej drusku vinjam peecpusee to lubrikantu un tad leenaam ljoti ar didli meegjini.tikai lai vinjsh atslaabinaas pilniibaa un tu nesteidies.leenaam leenaam i aizies.
Maiks
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 10:00
Super ka kaadam dzekam paveicies ka taa sieviete domaa par vinja baudu ... man neiet shai jomaa ar draudzeni es miilu vinju bet shii sexualitaates atshkjiriiba mani saak nomaakt.. respektiivi man vajag 5 reizes nedeeljaa vinjai pietiek ar 2 ... oraalo vinja taisa taa.. manupraat tikai lai es liktos mieraa un neietu pa kreisi ... bet man arii gribaas experimenteet gultaa un vairaak un biezzaak.. a vinjai.. ai nogurums un tik shnjaac.. nu var jau it kaa saprast darbs un maaciibas maajaas ir tikai 23:00 celjaas 8:00 bet nu ir jau arii briivdienas... tad visu dienu nogulj gultaa vakraa tiek kaads slinks sex.. apniik man jau tas variants :(.. bet nu pamest jau arii nedomaaju tikai deelj taa bet nezinu ko iesaakt lai veerstu visu pa labu.. man tikai spanjot ka vinja taa kaadreiz mani paarsteigs gultaa vai ko jaunu ieteiks
Maiks: provokaacija, vai tiinis?
Ja godiigi kautkaa dumji izskataas, ka cilveeks taa veesi cilaa netiiro velju =/ Man zheel Tavu draudzeni
puisis
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 10:17
nezinu... laikam dumsh esmu... kad esi sexuaali noruupeejies tad tieshaam visaadas muljkjiibas galvaa
Maiks
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 10:21
tad kad neesi dabuujis labu laiku tad tieshaam galva ir diezgan duma .. taa tas ir..
gh
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 10:45
mnja
man shkjiet, ka Dzirkstele viiriesha dzimumorgaanus ir redzeejusi tikai filmaas...

bet vispaar, interese par preteejo dzimumu ir apsveicama un atbildes uz shaadiem jautaajumiem vislabaak mekleet praksee...

a citaadi, meitene salasiisies, ka dazhiem dzhekiem patiik sajust pakaljaa pirkstu un pirmajaa randinjaa meegjinaas chalim to tur iebaazt. zh reeka parauj iedomaajoties chalja reakciju :D
Dace
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 10:52
Gh.

Kâdâ pirmajâ randiòâ? Dzirkstele grib uzlabot savas un drauga seksuâlâs attiecîbas. Un tas ir tikai apsveicami.
gh
Re: Dzimumorgâna masâþa
09.09.2005 11:23
Dace.

taatad - dzirkstele ljoti maz zina par savu draugu.
manupraat to, kas un cik intensiivi patiik viirietim, labaak jautaat pasham viirietim.
eniivei, vairaak par gadiem 18-19, cilvinjam es nedotu.
labs mineejums :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 9 pieskaita 3?
Ziņa: