pinnes uz sejas

Aizsāka Kristiana 

Re: pinnes uz sejas
12.08.2011 00:58
no celiākijas arī var būt pumpas,bet vislabāk palīdz Hioksizon ziede,Dalacin T....(pumpām)
Oto
Re: pinnes uz sejas
13.08.2011 23:19
Hioksizon(Oxytetracycline ) un Dalacin(Clindamycin ) ir antibiotikas. Iedarbība uz akni no tām ir vāja un blakusefekti pārāk bieži. Pie tam pret antibiotikām arī citas baktērijas ar laiku kļūst rezistentas un tad uz ādas dzīvos baktērijas, kuras vairs šīs antibiotikas neņems ja nu gadījumā tas bū nepieciešams. Nē, nē labāk pataupīt kam nopietnākam. Protams dermatalogs varētu noteikt precīzi kāda baciļu kultūra vairojas un tad jā antibiotikas var piemeklēt.

Es palieku pie tā, ka visefektīvākais, ja tiešām tā ir akne, ir benzoilperoksīds(Acne BP5). Pret to nekāds pieradums neveidosies un strādā ļoti labi.Protams dažiem āda par jūtīgu tiem nederēs, bet citādi ir OK. Jāgaida kad būs pieejama vakcīna.
Re: pinnes uz sejas
13.08.2011 23:28
Katram palīdz kaut kas cits.
Jo katram cēlonis ir cits.
Es reizi gadā mēnesi palietoju Biotherm kosmētiku - skrubi, tīrītāju, emulsiju un viss čiki piki. Bet sieva tai pat laikā ir izmēģinājusi visu pēc kārtas, tagad ir doma izmēģināt glutationinu, kas laikam ir vienīgais nemēģinātais... pie kam visas analiizes utt ir chiki piki.

__________________________________________________________________________________________________
“Thinking is difficult, that’s why most people judge.”
Ko homeopātam nozīmē pludmale? Urīns D10
Veca tēma, bet aktuāla problēma. Man arī jau pāri 20 gadiem, bet pinnes kā ir no 12 gadiem, tā ir. Izmēģināts TIK daudz kas. Tas noteikti nav no ēdiena, paradumiem, sejas līdzekļiem.. nekas īsti nepalīdz. Esmu dzērusi arī OK.- nu nepalīdz nekas.. Drīzāk jāsaka tā- ja ir tās pūtītes, tad ir.. nav ko stresot. galvenais tāpāt regulāri tīrīt seju un rūpēties par savu veselību. meklēju padomus interentā, bet īsti neviens nav palīdzējis.. tā kā.. laikam vaina atkal psiholoģiska- kā jau saka par visām slimībam :D
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 8?
Ziņa: