non-alcoholic

Aizsāka marja 

marja
non-alcoholic
10.09.2005 14:52
Klau! ko jûs domâjat par bezalkoholisko alu (tomçr 0.4% vai 0.5% alk.)? kaitîgs? nekaitîgs? ja garðo, var lietot bez ierobeþojuma? un vispâr..? kurð garðîgâks, alîgâks? man laikam jâatzîst, ka paðai ir problçma ar bieþo un sparîgo alkohola patçriòu. nu cenðos atturçties, bet alu gribâs "ârprâtâ"! piem. COKOLs garðo. òu, ko teiksiet? paldies par viedokli.
...
Re: non-alcoholic
10.09.2005 16:01
jebkura atkariiba nav veseliiga. pat no bezalkaholiskaa alus. taa psihologjiski. Jo neesot shai buus jaameklee cita viela atkariibai.
Re: non-alcoholic
10.09.2005 16:01
Es teikshu taa ka no fiziskaa viedoklja probleemu nav jo vinjsh nav neko stipraaks par kefiiru bet no gariigaa viedoklja manupraat nav labi jo sanaak taada izpatikshana demonam.
abc (ei bî sî) :)
Re: non-alcoholic
10.09.2005 18:32
kategoriski nee alkoholam! suuds
Re: non-alcoholic
12.09.2005 11:48
Bezalkoholiskajam alum nekâda vaina, to var dzert pat bçrni, grûtnieces, ðoferi,u.t.t. Vienîgi alkoholiíi (pçc personîgâs pieredzes) nekad, nekâdâ gadijumâ nedrîkst dzert bezalk. alu. Es domâju tos alkoholiíus, kas nedzer un dzîvo skaidrâ. Ilgi nespçju izprast un pieòemt, kâpçc man bûtu jâatturas no bezalkoholiskâ alus, bet dzîvç viss ir daudz vienkârðâk. Iedzerot nedaudz bezalkoholisko alu nekas slikts nenotiek, es saprotu ka tas man der un ja jau bezalkoholisks var dzert bez ierobeþojuma. Nâkoðais gâjiens, es saprotu, ka bezalk. alus nav bez alkohola, bet ir alus ar pazeminâtu alkohola daudzumu. Par cik ar matemâtiku un loìiku man viss kârtîbâ, âtri vien apjçdzu vienkârðo patiesîbu, ka labâk izdzert glâzi auksta normâla aliòa nekâ filtrçt kaudzi bezalkoholiskâ. Cilvçkiem, kam nav alkohola atkarîbas, ïoti grûti, man pat liekas neiespçjami, izprast atkarîga cilvçka domâðanu, un bazspçcîbu alkohola priekðâ.
anu
Re: non-alcoholic
12.09.2005 14:05
Man viens draugs, kurs jau gadus 20 nelieto ne pilies alkohola, pat kvasu nedzer, jo vinam bail, ka tada veida atceresies alus garsu.:-)
ezis
Re: non-alcoholic
12.09.2005 15:28
visgarðîgâkais, manuprât, ir holsten bezalk alus

zeds
Re: non-alcoholic
13.09.2005 14:47
ha ha ha....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 14 pieskaita 19?
Ziņa: