brilles miinusiem

Aizsāka acis 

acis
brilles miinusiem
23.09.2005 15:48
Gribas pajautat, vai brilles prieksh tuvredzibas vienmer bus ar acu samazinosu efektu (defektu)? Nav nekadi uzlabojumi brillem, kas to nonjem? Brilles pasas par sevi man patik, bet tas, ka izmaina seju, gan ir riebigi. :( Taadeel vien gribas taisit acu operaciju.
vina
Re: brilles miinusiem
23.09.2005 15:50
nu bet taisi operâciju, ja vien vari atïauties???!

Man bûtu tas 1000 latu, uzreiz aizskrietu. Ar brillçm staigât patiesi ir stulbums un, man ðíiet, ka mûsdienâs norâda vienîgi par nabadzîbu vai nolaidîbu pret savu izskatu.
acis
Re: brilles miinusiem
23.09.2005 15:52
Tomer biede ari operacijas iespejamie blakusefekti. Ta jau parsvara nesaju kontaktlecas, bet katru dienu jau nav ieteicams, paris dienas nedelja jastaiga ar brillem. Nebutu ta defekta, viss butu ok, kopuma man patik.
Re: brilles miinusiem
23.09.2005 16:26
vina... tu ko galîgi neriktîga kâda tev nabadzîba vai nolaidîba.. domâ ko runâ?
ieteikums
Re: brilles miinusiem
23.09.2005 22:11
iesaku palasiit www.lasikdisaster.com
forumos jau tikai pozitiivaas atsauksmes lasiitas, bet piemeeram mana acu aarste staastiija - vinjai bijushi pacienti, kas peec shiis acu operaacijas suudzas par nimbu (vai kaa to pareizi sauc, angliski halo), ap spiidoshiem objektiem utt. pie tam shii operaacija ir neatgriezeniska, un mees parasti domaajam - ooo, neatgriezeniska, taatad miinusi neatgrieziisies. bet padomaajiet arii - kas notiks JA NU (tfu, tfu, tfu) jums tiek sachakareets, tas arii buus neatgriezeniski! vienmeer jebkurai operaacijai ir kaut kaads risks, un lai es pakljautu riskam savas kaut arii tuvredziigas, bet ar brilleem pilniigi normaali redzoshas acis - nu nee! p.s. tas ir tikai mans viedoklis

2) brilles gan neliecina par nabadziibu, ja kaads netic, ieejiet optikaa. normaali/smuki vidusmeera raamji+leecas+darbs izmaksaa ~100-200Ls. vairums cilveeku maina brilles reizi gadaa vai 2 gados - gan redze mainaas, gan apniik. + varbuut veel kontaktleecas lieto iipashos gadiijumos. itogo, visas dziives laikaa sanaak krietni vairaak nekaa shtrunta 1000Ls vai cik nu tur.
acis
Re: brilles miinusiem
28.09.2005 17:26
Bet vai tiesam neviens nezin, ka tur ir ar tam brillem?
D
Re: brilles miinusiem
29.09.2005 09:01
Pat ja man miljons gulçtu uz plaukta, es nekad nepiekristu acîm taisît operâciju, lai varçtu no brillçm tikt vaïâ. Man viòas netraucç, un tas ir miljons reiþu labâk, salîdzinot ar to , ja paliksi akls un vispâr neko neredzçsi.
...
Re: brilles miinusiem
30.09.2005 14:27
enita
Re: brilles miinusiem
30.09.2005 14:30
neviens, kurð ir uztaisîjis ðis operâcijas vçl lîdz vecumdienâm nav nodzîvojis, tâtad par ðo operâciju ilgtermiòa efektu nav ticamu datu...
ik
Re: brilles miinusiem
30.09.2005 19:38
Jaa, ja nav lieli miinusi, tad ok, bet citaadi...
maaceklis
Re: brilles miinusiem
02.10.2005 11:01
http://www.fictionbook.ru/author/norbekov_mirzakarim_sanakulovich/opiyt_duraka_ili_klyuch_k_prozreniyu/norbekov_opiyt_duraka_ili_klyuch_k_prozreniyu.html


lasiit no saakuma!
lauma
Re: brilles miinusiem
03.10.2005 09:25
enita:

Tu rakstîji:
''neviens, kurð ir uztaisîjis ðis operâcijas vçl lîdz vecumdienâm nav nodzîvojis, tâtad par ðo operâciju ilgtermiòa efektu nav ticamu datu...''

Bet tâ jau nav tikai ar LASIK. Ar tâm paðâm plastikajâm operâcijâm ir tas pats, arî ar IVF un ICSI (tie ir mâkslîgâs apaugïoðans veidi), tâ kâ...

D:
Akls palikt nevar, jo tik spçcîgi lâzera stars nedarbojas.

Un nevajag klausîties ko teica viens ârsts vai viena tante, vajag pakonsultçties pie vairâkiem ârstiem + aptaujât tos, kas ir veikuði ðadu operâciju.

Bet LASIK kâ arî visâm citâm operâcijâm un lietâm ir gan savi piekritçji, gan pretinieki un tas ir normâli.

P.S. Kaut kâds riska % jau pastâv vienmçr, pat iegreiþot pirkstâ :)))
pluss
Re: brilles miinusiem
04.10.2005 16:13
Diezgan interesanti arii izskataas, kad ir palieli plusi, kaa citplaneetietis. :))
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 25 pieskaita 15?
Ziņa: