...sagriezu potiiti

Aizsāka volejbolaa... 

Varbut kads var kaut ko ieteikt!
Ceturtdienas vakaraa trenina laikaa sagriezu potiti... biju ari uz traumam - nekas neesot salauzts tikai saites sastieptas. Nu jau 2 dienas pagajusas, bet kaju veljoprojam nevaru pakustinat, nerunajot nemaz par staigasanu!!!! Ari pampums tikai ar katru dienu paliek arvien lielaks un nu jau aizgajis ari lidz pirkstiem! Vai tad tam taa ir jabut? Smereju Diclac gelu un vakar, aizvakar liku ledu. Varbut variet kaut ko ieteikt, lai atrak tiktu uz kajaam?!!??!
24
Re: ...sagriezu potiiti
24.09.2005 22:29
liec ledu regulaaraak, biezhaak, vari iedzert kaadu pretsaapju tableti...forshi jau buutu kaads diklofenax, bet to bez receptes nedabuusi, vari arii totapshu ibumetiinu..nu taa...guli gultaa un gaidi, kad potiite Tev ljaus staigaat
Dusma no cita pc
Re: ...sagriezu potiiti
24.09.2005 23:03
24, Tavs rekomendçtais Diklofenaks ir visîstâkâ þurku inde!
Íîmiíi iesaka to lietot tikai ârkârtas situâcijâs, un vçl retâk nekâ avârijas kontracepciju!
Runâjot par sastiepumem - kârtîgs sastiepums samçrâ lçni atiet un arî pampums "staigâ", bet tas viss pâries.
Sentçvu metode ir ðnabja kompreses, bet es labâk aptiekâ palûgtu kaut ko no Heel preperâtiem un turçtu kâju pçc iespçjas augstâk, tas mazina sâpes.
madra
Re: ...sagriezu potiiti
25.09.2005 00:09
Diklofenaks - nu gluzhi inde nav, esmu lietojusi un tas gan tiek rekomendeets kaa pretiekaisuma liidzeklis...

Bet visaadi citaadi piekritiishu - Autors: Dusma no cita pc
ridaika
Re: ...sagriezu potiiti
25.09.2005 02:22
man ðâdos gadîjumos labi palîdz vecais labais troxevasin
pacietibu tikai pacietibu,regulari ledus kompreses un pec tam fastum gelu(no ta rezultats ja smere vismaz 5x diena)
Liels paldies par padomiem!!!
Ar sapem ir daudzmaz ciesami - kamer gulju gulta un nekustos, viss ir ok. Taa ka laikam neko no pretsapju lidzekljiem nevajag. Bet staigasana mani biedee visvairaak - nu nevaru nekadigi to kaju piedabut pie zemes un kur nu vel pakustinat!!! Bet cik saprotu, tad laikam atliek vieniigi gaidiit :(
man tâ pati problçma,nez ar 7-8 dienâm var tikt cauri???
lalelu
Re: ...sagriezu potiiti
26.09.2005 11:34
es kad izmezhgjiiju potiiti, tad ar nedeelju nevareeju pastaigaat, taakaa maajaas kopjams beenrinjsh ir, tad leekaaju uz vienas kaajas vai raapoju, kas vinjai ljoti patikaas, bet ne par to staasts...
es seeju ar elastisko saiti, visu potiiti notinu, saliidzinoshi stingri...un tad jau leenaap uz pirkstu galiem vareeju paklibot, iepirkties gaaju ar kurpeem (ieshljuuceneem), kuraam neliels papeedis bija...bet citaadaak lielaa daudzumaa un biezhi jo biezhi ledutinju jeb saucamo cool pack...
apmeeram divas nedeeljas liidz vareeju daudz maz normaali paiet ...un tad veel briesmiigie asinsizpluudumi...uh cik nejauki tas bija...
Jaa, par asinsizpludumiem nojausu jau tagad...... virs potites kajas arpusee jau tagad ir riktigais zilums un palenam visa peda ar krasojas zila! Nu jaa, man jau ari 4 dienas apkart un par staigasanu vel pat domat nevar :( Pilnigi piekriitu 'lalelu' - tikai lekat uz vienas kajas, vai raapot.....
Par elastigo saiti taisniba,bet to jau drosi vien arsts bus pateicis.Ir elastigas saites bandazas,daudz parocigakas un ertakas...Janu galigi traki,var pastaigat paris dienas ar krukiem(isajiem)...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 7?
Ziņa: