kLAUSTROFOBIJA

Aizsāka SoS 

SoS
kLAUSTROFOBIJA
26.09.2005 02:30
Labdien!
Mani kopð bçrnîbas moka klaustrofobija... Tagad ðis jautâjums atkal kïuvis aktuâls, jo atkal radusies "vajadzîba" atrasties slçgtâs telpâs, konkrçti, bûtu jâlido ar lidmaðînu, bet netieku galâ ar ðo savu kaiti... Lûgums forumieðiem: ja kâds var palîdzçt ar padomu, kâ ATBRÎVOTIES no ðîs kaites, lûdzu padomus...
p.s. psihoterapijas nevarçðu apmaksât...
Grasos doties pastrâdât ârpus LV...
Dotajâ brîdî man ir vitâli nepiecieðams atbrîvoties no ðîs kaites...
Lieki pieminçt, ka loìiskais prâts un griba situâcijâs, kad atrodos slçgtâs telpâs (piem. tâ pati lidmaðîna) man nepalîdz...

KÂDI IR RISINÂJUMI (CITI) ? ? ?
Re: kLAUSTROFOBIJA
26.09.2005 02:59
Alkohols.
ridaika
Re: kLAUSTROFOBIJA
26.09.2005 03:09
trankvilizators
SoS
Re: kLAUSTROFOBIJA
26.09.2005 13:07
...ðausmas! ;)

biju iedomâjusies, varbût ir kâdi spec. trenniòi, vai kâdas citas metodes, kâ palîdzçt sev...? Varbût vçl kâda spec. literatûra arî... ?
...
Re: kLAUSTROFOBIJA
26.09.2005 13:18
Ârzemçs esot daþâs lidostâs tâdi kursi, pie mums nav.
Ja tikai tikt galâ ar klaustrofobiju, tad varçtu mçìinât tikt galâ ar daþâm reizçm pie psihoterapeita, kas strâdâ ar kognitîvi biheiviorâlo metodi/pieeju, nezinu kâ pareizi jâsaka.
Es izlîdzos ar trankvilizatoriem un alkoholu :-) Pec 50 g jau ir meerena vienaldziiba pret pasaakumu. veel 50 gaisaa un... priljetjelji...
A ja galiigi nekaa- ir tachu autobusi. vai uz pashu Ameriku jaalido, tad gan autobuss nederees ;-)
SoS
Re: kLAUSTROFOBIJA
26.09.2005 13:37
Nu man tâ klaustrofobija sâkumâ bija daudz lielâka, baidîjos iekâpt liftâ, pat negâju uz kinoteâtriem, pagrabi - tas pats par sevi, metro u.taml. Pati saviem spçkiem pârvarçju bailes braukt ar metro, iet uz k-teâtriem, arî biju pieradusi pie liftiem, bet tos gan piecieðu ar sakostiem zobiem, bet, ne neiespçjami... Nu, jâ, ar lidmaðînâm tik bieþi nenâkas lidot, tâpçc, ja jau varçtu palîdzçt pâris psihoterapijas, tad, bez ðaubâm, kâpçc gan ne...

p.s. alkoholu nelietoju vispâr, nepatîk ne garða, ne iedarbîba, un, zinu, ka tâda deva man arî nepalîdzçtu, kaut kad ir bijis pamçìinâts... Trankvilizâtori tâpat, neko...

to ..., kur meklçt ðî psihoterapijas virziena psihoterapeitus?
Paldies!
...
Re: kLAUSTROFOBIJA
26.09.2005 13:39
Konkreetus vaardu snepateikshu. Bet domaaju gandriiz katram psihodinamiskajam psihoterapeitam, kaadi mums shkjiet ir vairaakums, buutu jaabuut pamatiemanjaam shajaa metodee. taa man shkjiet.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 21 pieskaita 16?
Ziņa: