Acu vingrinajumi.

Aizsāka Slimnieks 

Slimnieks
Acu vingrinajumi.
27.09.2005 19:58
kadus vispar vingrinajumus acim zinat un ieteiktu veikt , cik biezi uut. esmu tuvredzîgs - 2.0 , nevelos lai tuvredziba progresetu.......meklejot interneta caur google informacija bija diezgan skopa , varbut vnk slikti mekleju? japiebilst ka mekleju rakstus latviesu valoda , bet neka sakariga .... atradu tadu rakstu ieks apollo : "Vingrojumi acu atpûtinâðanai" http://www.apollo.lv/portal/articles/53704 varetu ta pakomentet un vispar tiem trenniniem nav minets laiks cik ilgi javeic katrs un ari vien avitea lasiju ka tie trennini javeic nepartraukti vai ta 3 nedelas taisa , tad 3 nedelas netaisa un cik reizes butu jataisa diena tie acu trennini???
Dusma no cita pc
Re: Acu vingrinajumi.
27.09.2005 20:17
darba laikâ katru stundu 5 lîdz 8 minûtes jâatpûtina acis un tajâ laikâ ieteicams vismaz daïu no atpûtas laika veltît acu vingrinâjumiem!
ragana
Re: Acu vingrinajumi.
27.09.2005 20:21
Nezinu, kâ Jums, bet man ârsta pusaudþa gados ieteica vingrinâjumus, jo man acî paðâ iekðâ kaut kâds leòíis ir ne tâ. Man ir mînus 2 abâm acîm. Toreiz man ieteica vingrinât acs muskuli, pâris sekundes raugoties uz priekðmetu tuvumâ, bet pçc tam pârlecot uz tâlâku perspektîvu un tad atkal atpakaï.
amba
Re: Acu vingrinajumi.
28.09.2005 00:42
man arî tâdu vingrinâjumu lika taisît. Un vçl uz loga uzzîmçt punktu. Daþas sekundes skatîties uz to punktu un tad daþas tâlumâ..
Fred
Re: Acu vingrinajumi.
28.09.2005 22:58
tads deres no 20 cm attaluma skatas uz loga uzimeta punkta kadas 15 sekundes , pec tam taluma , lol es tiko meginaju un vienigo ka tumsa tadu objektu taluma uz ko reali vareja lukoties bija gaismas stabs 100 m attaluma nu tad uz ta skatijos 15 sekundes tad atkal uz punkta un kadas 5minites ,juatjums tikai cik ilgi shitais jataisa un cik reizes diena?
Fred
Re: Acu vingrinajumi.
28.09.2005 23:00
vispar man ari acis atri nogurst sezot pie datora domaju vajadzetu izvingrinat man - 1.5.........kadi vel vingrinajumi?
strebla
Re: Acu vingrinajumi.
29.09.2005 12:48

Vairs neatceros, no kura þurnâla reiz pârrakstîju!


Sçdus:
1. Aizvçrt acis, atslâbinâties. Lçni saskaitît lîdz 15
2. Cieði aizmiegt acis. Tad – atvçrt un aizvçrt tâs. 8 atk.
3. Mirkðíinât acis 25 sek. Sâkumâ lçni, tad âtrâk
4. Skatîties uz pirkstu 30 cm attâlumâ no acs 10 sek . Pârnest skatu uz attâlinâtu priekðmetu sarkanâ krâsâ uz 10 sek. 5 atk.
5. Aizvçrt acis, grozît tâs pulksteòrâdîtâjavirzienâ 6 atk.
6. Aizvçrt acis, ar pirkstu spilventiòiem masçt tâs pulksteòrâdîtâjavirzienâ 20 sek
7. Palûkoties tâlumâ, tad uz degungalu 8 atk
8. Viegli uzspiest ar pirkstiem uz aizvçrtiem plakstiòiem, tad atvçrt acis 8 atk
9. Paskatîties uz priekðu. Veikt 6 apïveida acu kustîbas
10. Lçni pacelt skatienu uz augðu, nolaist uz leju, pa labi, pa kreisi. 8 atk

Stâvus
1. Labâs rokas râdîtâjpirkstu turçt 30 cm attâlumâ no acîm. Kreiso aci aizsegt ar kreiso plaukstu. Skatîties ar labo aci uz pirksta galu 10 sek. Tad 10 sek atkârtot ar otru roku un otru aci. 10 sek – ar abâm acîm 5 atk.
2. Galvu turot taisni, pacelt roku virs galvas, ar acîm sekojot kustîbai. 6 atk. ar katru roku
3. Galvu turot taisni, priekðâ izstieptu roku virzît pa labi un pa kreisi, ar acîm sekojot kustîbai. 6 atk. Ar katru roku
4. Kâjas plecu platumâ. Paskatîties uz kreisâs kâjas îkðíi, tad uz labo. Augðçjo istabas stûri, tad uz labâs kâjas îkðíi un kreiso augðçjo istabas stûri. 7 atk.
syn
Re: Acu vingrinajumi.
29.09.2005 15:59
Fred

Tos vingrinâjumus ar punktu uz loga ieteica 2x dienâ, no rîta un pçcpusdienâ, sâkot ar 3 min. vienâ reizç, pçc tam 5 un pçc apmçram nedçïas 7 min.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 3 pieskaita 16?
Ziņa: