sagrauta lupataas:(

Aizsāka Samuela 

Samuela
sagrauta lupataas:(
29.09.2005 17:47
Sveikas un sveiki!
Kaadus paaris meneshus atpakalj beidzu lietot OK, vienas MR bija normaa,asb et shiis peedeejaas -stipras, ar nogurumu, sliktu duushu... It kaa izbeidzaas, bet paaris dienas peec tam saaka mazliet bruns smeereeties, mugura krustos saapeet [ok, tam varetu buut arii tiir vertebraals iemesls], smeereeshanas arii paargaaja, liidz shodien tiku pie gineklooga, kursh USG caur maksti uzgaaja...cistu. Esot centraali novietota un nav skjidraa. 4 cm. Panjeema asins analiizes un, ja ar taam kaut kas nebuus kaa naakas, dos zinju, bet anywayz....esmu shokaa, raudu, plosos. Vareetu buut olniicas cista vai endometriaalaa, un to jau tikai ar laparoskopiju noskaidrot.
Tai pat laikaa pashas maate, arii medikje, mierina - vinjai paris gadus atpakalj atklaaja olniicas cistu un miomas mezglus - skatos car maksti, peec pushada, skatot caur veedera sienu, nekaa neatrada, skaties cik gribi, un taa aarste teikusi, ka ar USG caur maksti shai jomaa varot viegli kljuudiities...
Un tomeer - plosos, raudu...
Paaries, zinu, ceru uz to labaako. Saapju jau nekaadu nav, arii MR laikaa nekaa iipasha, taadeelj vieglaak katraa zinjaa.
Nu, sakiet, vai kaadai liidziigi bijis, kaa tikaat galaa, kam man sevi gatavot.
Jaa, laparaskopija neizbeegama, tagada pie aarsta jaaraadaas peec meenesha [ja neizsauks aatraak sakaraa ar sliktaam analiizeem, tfu.tfu,tfu], un tad skatiis, kas ar to cistu daraas, un, ja vajadzees, noliks operaacijas datumu...
Beedu ieleja.

viine
Re: sagrauta lupataas:(
29.09.2005 18:16
Par ko bçdâjies, par cistu vai par operâciju? Zini, nâks lielâki s.. di un ðitie aizmirsîsies. Mani operçja divas reizes - abas pie ârpusdzemdes grûtniecîbas. Nu neveicas, bet tas ir mans organisms un man paðai par tâ labsajûtu jâcînâs. Tici man, citâm ir vçl grûtâk, pietiek kâdu reizi padzîvoties pa slimnîcas ginekoloìijas nodaïu un tad jau zinu visâdus ðausmu stâstus. Tâ kâ tagad esmu laimîga, ka man vçl ir tie orgâni, kas ir (lai gan olvadu vairs nav).
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 22?
Ziņa: