Jauns mçness

Aizsāka Lapsiòa-Lapsa 

Lapsiòa-Lapsa
Jauns mçness
29.09.2005 20:37
Vai kâds nezin, kuros datumos oktobrî bûs jauns mçness? Ja es pareizi saprotu, tad no 4.okt. lîdz 16.okt. ?
Vajadzçtu nogriezt matus, lai âtrâk aug.
Juris
Re: Jauns mçness
30.09.2005 08:01
Interesants risinâjums: cilvçks pats uzdod jautâjumu un pats arî atbild gluþi pareizi. Jauna tendence forumâ, vai? Varbût ir vçrts izveidot BUJ lappusi, kur katrs varçtu ðâdi izteikties?
Lupe
Re: Jauns mçness
30.09.2005 08:29
Jauns mçness sâkas 3.oktobrî 13.28 un beidzas 10.oktobrî 22.01,tad sâkas augoðs mçness.Es gan biju lasîjusi,ka matus vajag labâk griezt augoðâ mçnesî.
kaza
Re: Jauns mçness
30.09.2005 08:31
Bet kâds ðobrîd ir mçness? Rît eju pie friziera, vai pareizi daru -;)))
***
Re: Jauns mçness
30.09.2005 09:12
Ja gribi, lai tik âtri neataug, tad pareizi dari. Ja gribi, lai âtri ataug, tad nepareizi :)
kaza
Re: Jauns mçness
30.09.2005 10:04
Paldies no visas sirds-;)
khmkhm
Re: Jauns mçness
30.09.2005 10:20
A kâpçc es lîdz ðim domâju, ka Jauns mçness ir tas pats, ka augoðs??? Ja aug, tad jauns, ja dilst, tad vecs, pçc loìikas tâkâ bûtu. Kas zin ðito lietu precîzi???
***
Re: Jauns mçness
30.09.2005 15:55
Jâ, bet padomâ par citu loìiku - tad kad mçness ir izaudzis - pie debesîm parâdâs pilns mçness (kalnedâros apzîmç ar baltu aplîti), tajâ brîdî tas taèu vçl nedilst, un to tad saucu par vecu mçnesi. Tas pats, kad dilst - kad tikko nodilis, tad pie debesîm vispâr nekâ nav (bezmçness naktis) (kalendârâ apzîmç ar melnu aplîti), tad taèu tas vçl neaug. Lîdz ar to arî ir tâs 4 fâzes: jauns, augoðs, vecs dilstoðs. Nopçrc Mçnees kalendâru - tur viss i par fâzçm, i par matiem, i par veselîbu, i par augiem sakarâ ar mçness fâzçm.
Attiecîbâ uz matiem - ja iesi jaunâ - nekas slikts, friziere teica, ka jaunâ labi krâsot. Ja gribi, lai aug, tad jâiet augoðâ un vislabâk, kad mçness ir Jaunavas vai Lauvas zîmç.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 13?
Ziņa: