Stâstelis

Aizsāka ! 

!
Stâstelis
30.09.2005 10:29
Autors: Stâstiòs
Datums: 17-12-03 12:04

"Nu, neâksties, Lelede, netçlo taèu maziòo!", Aivars pikti teica savai draudzenei, kura nekâdi nebija pierunâjama novilkt bikðeles un nomesties uz ceïiem pie tualetes durvîm; uz tajâs iedzîtâ âía apmçram metra augstumâ virs grîdas karâjâs gumijas trauks, teju lîdz malâm piepildîts ar ûdeni. "Es negribu klizmu! Man nevajag!", ðòukstçja meitene. "Nu, kâ tad nevajag, ja tu pati atzinies, ka jau 3.dienu neesi kakâjusi!", puisis iebilda, "nav ko vairs ilgâk gaidît, jâòem klizma un kârtîgi jâizskalo zarnas. Varçtu domât, ka tev bçrnîbâ nekad neviens nav klizmu taisîjis!". "Ir taisîjis!", Lelde atcirta, "un, tici man, atmiòas nav tâs patîkamâkâs!"."Kas tad tur tik briesmîgs bija?" "Man sâpçja!" "Tas droði vien tâpçc, ka tu pretojies! Ja klausîsi mani un nepretosies, nesâpçs nemaz!", Aivars droðinâja. Viòð pabâza rokas draudzenei zem kleitas un novilka Leldes baltâs biksîtes lîdz ceïgaliem, tad uzlika rokas meitenei uz pleciem un skubinâja: "Meties ceïos, Leldît, meties uz ceïiem!". Raudâdama meitene nometâs ceïos. "Nu, malacis!", paslavçja viòu puisis, "noliecies tagad uz priekðu, atspiedies uz rokâm...tâ, ïoti labi!". Viòð izòçma no skapîða kârbiòu ar uzrakstu "Vazelîns", ar kriesâs rokas pirkstiem atplçta meitenes gurnu apaïumus, ar labâs rokas râdîtâjpirkstu paòçma porciju vazelîna un ievadîja to Leldei anâkajâ atverç. "Tâ!", viòð skaidroja, iesmçrçsim tev caurumiòu, lai vieglâk varçtu ievadît klizmas uzgali!". Paurbinâjis ar pirkstu meitenei tûplî, viòð paòçma rokâ ðlangu, kas nokarâjâs no gumijas krûzes, apzieda tâ uzgali ar vazelînu un lçnâm, rotçjoðâm kustîbâm ievadîja to Leldei ânusâ. Meitene klusâm ievaidçjâs. "Nekas, nekas, Leldît, pats nepatîkamâkais jau garâm!", AIvars mierinâja draudzeni un tad atgrieza vaïâ krânu uz caurules. Ðíidrums krûzç nosprauslojâs un sâka ieplûst pa ðlangu meitenei zarnâs. "Tagad, Leldît, nomierinies, atslâbinies un elpo dziïi un mierîgi caur muti!", pavçlçja puisis. Sâkumâ Lelde juta vienîgi ne visai patîkamu kòudçðanu ânusâ, ko radîja zarnâs ieplûstoðais ûdens, taèu drîz vien meitenei arvien spçcîgâk sâka izpausties spîlçjuma sajûta vçderâ un vçlme iztukðot zarnu traktu. "Pietiks, Aivar!", viòa noteica, "man vçders jau pilns, laid mani uz poda!". "Ko tu runâ, Lelde!", iebilda Aivars, "no krûzes vçl nav iztecçjusi ne puse, labi, ja treðadaïa. Ja reiz taisa klizmu, tad zarnas ir jâizskalo kârtîgi!". "Bet es vairs nevaru izturçt!", meitene èîkstçja. "Ievelc dziïi elpu un brîdi aizturi to, tad lçnâm izelpo! Redzçsi, paliks labâk!", sacîja puisis. Meitene izdarîja vairâkas dziïas ieelpas un izelpas un, patiesi, vçderâ viòai kaut kas noburíðíçja un spiedoðâ sajûta uz brîdi izgaisa. "Tev taisnîba, man kïuva vieglâk!", noteica Lelde. "Ðíidrums vienkârði bija iestrçdzis kâdâ zarnu lîkumâ, iespçjams, tur bija kâds ciets izkârnîjums, bet nu tas ir izðíîdinâts un ûdens atkal plûst tâlâk!", skaidroja notiekoðo Aivars. Tad viòð pçkðòi ieminçjâs: "Tev laikam krûðturis nav atpogâts?" "Nç!", Lelde papurinâja galvu. "Fû, stulbenis, kâ es to uzreiz neiedomâjos!", puisis norûca, atkal pabâza rokas meitenei zem kleitas un attaisîja vaïâ puptura âíi. "Nu tev vismaz krûtis nespiedîs!", viòð apmierinâti noteica. Leldei pa to laiku atkal bija atjaunojusies spiediena sajûta vçderâ. Viòa sâka dziïi elpot caur muti, taèu spiedçjs ðoreiz vairs negribçja laist vaïâ. "Aivar, man tûlît plîsîs zarnas!",meitene iesaucâs. "Ko niekus!", atcirta AIvars, "es krûzç ielçju tikai pusotra litra ûdens, kamçr norma ir divi litri. Nu tevî jau ir iegâjis apmçram litrs, bet puslitriòð vçl ir jâievada". "Es neizturçðu!", Lelde pinkðíçja. Tobrîd viòai atkal vçders skaïi noburkðíçja un spiedoðâ sajûta izgaisa. "Nu, redzi, es taèu zinâju, ka tâ bûs!", Aivars mierinoði sacîja. Vçl pçc kâdas pusminûtes krûze bija pilnîbâ iztukðojusies. Puisis aizgrieza krânu, uzmanîgi izvilka uzgali meitenei no tûpïa un tûlît ar abâm rokâm cieði saspieda kopâ viòas gurnus. "Tagad 5 min. jâpacieðas, tad varçsi iet uz poda!", viòð teica draudzenei. "Tik ilgi es neizturçðu!", Lelde atkal ieraudâjâs, "es jau tâpat cieðos ar pçdçjiem spçkiem!". "Neuztraucies, es tev palîdzçðu!", Aivars draudzeni mierinâja, "kamçr es turu, zarnu saturs ârâ neizðausies!". Meitene neko neatbildçja, tikai turpinâja klusîtçm ðòukstçt un dziïi elpot caur muti. Kad bija pagâjuðas apmçram 3,5 minûtes, Aivars pamanîja, ka sîka ûdens tçrcîte sâk sûkties ârâ no cieði kopâ saspiestajiem Leldes gurniem. "Labi, pietiks tevi mocît!", viòð visþçlîgi noteica, "celies lçnâm, uzmanîgi augðâ un sçdies uz poda!". Lelde uzðâvâs gaisâ kâ bulta un burtiski uzlçca uz blakus esoðâ klozetpoda. Meitenes zarnu saturs ar skaïu purkðíi izðâvâs ârâ.Ðíidrums kopâ ar iþðíîdinâtajiem izkârnîjumiem rîbçdams triecâs pret poda sienâm. Istabu piepildîja asa, nepatîkama, veciem, sastâvçjuðamies izkârnîjumiem raksturîga smaka. Lelde norâva ûdeni, bet no dibena viòai gâzâs arvien jaunas un jaunas izkârnîjumu porcijas, un likâs, ka ðim procesam nekad nebûs gala. Beigâs jau vairs nebija, kam tecçt laukâ, taèu sajûta, ka zarnas vçl nav lîdz galam iztukðojuðâs, meitenei joprojâm saglabâjâs. Tikai pçc krietna stundas ceturkðòa Lelde beidzot piecçlâs no poda, ðâ tâ apslaucîja pçcpusi un devâs uz duðu, lai kârtîgi noskalotu visas klizmas sekas. "Nu, kâ, Leldît, vai palika vieglâk pçc klizmas?", Aivars draudzenei uzprasîja, kad viòa atgriezâs no duðas. "Protams, Aivar, liels paldies, ka izskaloji man vçderu!", meitene nosarkusi atbildçja.

Es-
Re: Stâstelis
05.10.2005 10:10
Feins stâstiòð!
rrrrrû
Re: Stâstelis
05.10.2005 10:33
un tagad zarnu tîrîtâju apastuïu uznâciens !!!!
gh
Re: Stâstelis
05.10.2005 10:43
kaads arii liidz beigaam izlasiija ? ;D
Maix
Re: Stâstelis
05.10.2005 10:48
Pag pag, vairaakums veel lasa, velak buus uznaciens :)
Re: Stâstelis
05.10.2005 10:51
Delfos ðitâ invâzija bija ðíiet pagâjuðajâ nedçïâ. Acîmredzot censoòi pievazâ visus forumus pçc kârtas. Ieilguðais siltais laiks pie vainas.
pelçkâ pele
Re: Stâstelis
05.10.2005 12:40
Re: Stâstelis
05.10.2005 14:02
Mîïie, çdiet âbolus un plûmes...:-)))
'Calis
Re: Stâstelis
10.10.2005 16:23
Uff, man nogaaja lasot !!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 1?
Ziņa: