Spirâles darbîbas principi??

Aizsāka Z. 

Z.
Spirâles darbîbas principi??
30.09.2005 10:39
Pavadîju vairâkas h netâ, lai noskaidrotu subj., tâtad:

1.spirâle, radot iekaisuma vidi, nogalina spermijus, pirms tie nonâk lîdz olðûnai?
2.spirâle, ja tâ ir hormonâla, aizkavç ovulâciju/apaugïoðanos, tâdçjâdi darbojas divkârði?

Lieta, kas man nekïuva skaidra - VAI SPIRÂLES DARBÎBU GADÎJUMOS, KAD OLÐÛNA TOMÇR APAUGÏOTA, VAR PIELÎDZINÂT ABORTAM, resp., vai tâ mçdz iznîcinât arî jau aizsâkuðos dzîvîbu?

Paldies visiem par atbildçm :)
lauma
Re: Spirâles darbîbas principi??
30.09.2005 10:57
A nafig Tev vajag spirâli, darît nav ko???
Protams, ka pastâv varbûtîba arî ar spirâli palikt stâvoklî. manai darba kolçìei staigâ maza ''spirâlîte'' pa mâju :)
Savukârt, man ar spirâli bija ârpusdzemdes grûtniecîba :(
Atbildot uz Tavu jautâjumu - ja olðûna ir apaugïota, spirâle jau nu nekâdâ gadîjumâ to neiznîcina, ja ir, tad ir!
lauma - nu, pieïauju, ka ðî varçtu bût man piemçrota kontracepcijas metode.. taapeecFIG man spirâli ;)

Ja ne vien tas pçdçjais jautâjums :)
Spirâle rada spermatozoîdiem nelabvçlîgu vidi, tomçr apaugïoðanâs var notikt, tâdâ gadîjumâ spirâle neïauj apaugïotai olðûnai ieligzdoties. Jâ, to zinâmâ mçrâ varçtu nosaukt par mini-abortu. Protams, sievietes var palikt arî stâvoklî ar visu spirâli.
Hormonâlâ spirâle nepieïauj olðûnas apaugïoðanos un tâdçjâdi ir droðâka.
cc - vai Tu ko zini par statistiku?.. Cik procentuâli liela iespçja, ka pie katras ovulâcijas ar visu spirâli notiek apaugïoðana/aborts?..
vina
Re: Spirâles darbîbas principi??
30.09.2005 17:00
Lauma - ceru, ka tev un kolçìei bija parastâs, bezhormonu spirâles?????
Man statistika nav. Domâjams, tas atkarîgs no ïoti daudziem subjektîviem faktoriem - cik "dzîvelîgi" ir spermatozoîdi, cik âtri sieviete paliek stâvoklî utt.
lauma
Re: Spirâles darbîbas principi??
30.09.2005 22:28
vina:
Man ''Mirena'', kolçìei ''Nova T'' (tâ laikam skaitâs vara).
Re: Spirâles darbîbas principi??
01.10.2005 01:32
Gan spiraales gan ok darbiibaa ir arii abortiivs efekts taa kaa tiem kam svariigi lai kontracepcija buutu kristiigi pareiza vajag ar shiim lietaam uzmaniities.
ku! - - pastâsti, kâdâ veidâ ok darbojas abortîvi?
Paldies.
Re: Spirâles darbîbas principi??
01.10.2005 23:34
Z.

Es neesmu speciaalists shajos jautaajumos un nevaru pateikt vai tas attiecas uz visiem o.k. vai tikai uz dazhiem bet vinju aprakstaa mineets ka vinju darbiiba ir daudzveidiiga (lai sasniegtu augstu droshiibas pakaapi) jo noveersh gan olshuunas apaugljoshanos gan apaugljotaas olshuunas ieligzdoshanos gadijumaa ja tas tomeer noticis.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 9?
Ziņa: