Reibonis

Aizsāka Jelena 

Reibonis
30.09.2005 14:19
Vai kaads man var ko ieteikt, ko man dariit, ja man pastâvîgi reibst galva un ir slikta dûða. Pie kaadiem ârstiem man griezties? Var bût slimnîcâ likties uz diagnosticçðanu? Lûdzu palîdziet!!!!
zane
Re: Reibonis
30.09.2005 15:10
Sâkumâ pie ìimenes ârsta. Ja tas neòem nopietni, pie neirologa, var pat pie psihiatra. Es gan ietu pie homeopâtes Jokstas. Viòa ârstç cilvçku.
Bet , ja galîgi traki, labâk pieprasît nosûtîjumu uz slimnîcu, un tad lai meklç.
dakteris
Re: Reibonis
30.09.2005 21:40
Protmas, jâizmeklçjas. Homeopâti ir diezgan dârgi speciâlisti - sâkumâ izmekçjaties.
...
Re: Reibonis
30.09.2005 22:08
Ar neakûtu neskaidru reiboni varçtu bût pagrûti tikt slimnîcâ izmeklçties. Jo nav tâdu izmeklçjumu, ko nevarçtu veikt ambulatori.
arisa
Re: Reibonis
01.10.2005 12:01
muïíîbas, ja ir nauda, var visu! Iesaku stradiòus
ketija
Re: Reibonis
01.10.2005 12:23
Arî man bija reiboòi. Izmeklçjos dienas stacionârâ Gaiïezerâ pie dakteres Ozoliòas. Izmeklçjumi aizòçma 3 dienas.
...
Re: Reibonis
01.10.2005 13:55
Par naudu visu operatîvi var veikt arî ambulatori. Pârzteidz mani cilvçku doma, ka gulçðanai slimnîcâ ir terapeitisks vai diagnostisks efekts
arisa
Re: Reibonis
01.10.2005 14:40
zini, slimnîcâ to var izdarît âtri, bez rindâm un nav 100 reizes jâskrien prasît dokam, kur un vai iet...
Pati biju Strados - 3 dienu laikâ uztaisîja visas iespçjamâs analîzes + izmeklçjumus (t.sk. mag rezonansi). Nebija nekur jâskraida, nekâdas rinas utt. tikai maksâ! Un bût slimnîcâ, kur tev bars ar dokiem skrien pakaï, ir pavisam kas cits kâ poliklînikas utt, kur nevienam nav laika, jo nâk jau nâkamais pacients. Lûk tâ.
...
Re: Reibonis
01.10.2005 15:59
Par maksu arî ambulatori rindu nav.
Ja maksâtu savam GP kâ sapiíoji slimnîcâ, arî GP savu pakaïu pakustinâtu veicîgâk.
Re: Reibonis
02.10.2005 09:34
Ketija, tie reiboòi tev pârgâja. Ko tev atraduði?
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 17?
Ziņa: