Iz dzîves

Aizsāka latmed 

latmed
Iz dzîves
02.10.2005 20:09
Jûs ïaujat savi otrai pusîtei lasît îsziòas savâ telefonâ, èekot savus e-meilus. Nu doma tâda vai esat pilnîgi vaïsirdîgi un atklâti pret otru jebðu tomçr jums ir savi noslçpumi kurus otram neatklâjat ?
ridaika
Re: Iz dzîves
02.10.2005 20:12
manuprât, cik tuvi cilvçki nebûtu, jâbût arî savai ''telpai''. es negribçtu, ka mana otrâ pusîte lasîtu manas vçstules, utt. ja gribçðu - pati iedoðu.
tas manas domas.
Re: Iz dzîves
02.10.2005 20:13
Protams, ka ir:)
Dusma no cita pc
Re: Iz dzîves
02.10.2005 22:16
Îsziòas, daþreiz lasam viens otram priekðâ, piemçram Ziemassvçtku pantiòus. Nevaru gan iedomâties, ka pati varçtu iet pie vîra telefona un kaut ko tur spaidît un rakties, kâ arî viòð nekad neokðíerçsies pa manu.
Meilus neèekojam, mums katram savs dators un katram sava meilu kaste. Ja gadâs kas smieklîgs pârsûtam viens otram, vai ja kas labs, daþreiz radu klaèas palasam viens otram priekðâ.
Man pat nav nâcis prâtâ, ka bûtu jâèeko vai jâlasa sveði meili - priekð kam???
Tas taèu ir gauþâm galraicîgi!
Juris
Re: Iz dzîves
03.10.2005 06:55
Ja starp diviem tuviem cilvçkiem sâk veidoties plaisa, rakâðanâs otra privâtajâ dzîvç ir lîdzeklis, kas ðo plaisu padarîs par nepârvaramu bezdibeni. Nesen pats pârtraucu ilggadîgas attiecîbas un viens no iemesliem: strîdos sâka lîst ârâ informâcija, kuru var iegût tikai no mana telefona. Ðada pieeja aizvaino otru cilvçku un ïoti bieþi uzbrukumiem, kas pçc tam seko, nav nekâda pamata.
Re: Iz dzîves
03.10.2005 09:49
Otras pusîtes telefonâ, e-pastâ u.c. nelienu. Kaut gan pieeja nav liegta. Tâpat arî ar manu pastu un telefonu. Saprotu, ka jebkurð var nenoturçties kârdinâjuma priekðâ un ar vienu actiòu paskatîties kur nevajadzçtu. Paredzot tâdu iespçju, neglabâju itin neko, kas varçtu bût iztulkots divdomîgi. Sava un otras pusîtes miera labad. Respektçju arî bçrna privâto telpu. Ko gribçs pats izstâstîs.
cica
Re: Iz dzîves
03.10.2005 15:54
Ir teiciens -doverjai no proverjai
Njaaa
Re: Iz dzîves
03.10.2005 17:40
Viòð var lasît manus SMS un e-pastu, es varu lasît viòçjos. Nav nekadu noslçpumu, un nav arî problçmu...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 14?
Ziņa: