sperma-minets

Aizsāka lita2 

lita2
sperma-minets
03.10.2005 08:59
Kâ lai tiek sev pâri? Cik sevi atceros daþâdâs situâcijâs un ar daþâdiem partneriem (pirms atradu to vienîgo), problçma ir tâda, ka nekâdîgi nevaru pieòemt vîrieða spermas aromâtu, nemaz nerunâjot par garðu. Jâpiebilst ka mîïotais, paððaprotami, ir tîrîgs un veselîgs, sûtît mazgâties nevajag!:)

Lilina
Re: sperma-minets
03.10.2005 09:13
Un ko nu? Ko Tu veelies, lai Tev kaads iesaka? Zaales, kas paliidzeetu pienjemt? Zaales, kas nodroshinaatu to, ka Tev iepatiikas?
ievina
Re: sperma-minets
03.10.2005 09:16
Es arii nevaru Nu un tad? Miilotais viirietis to akceptee Nesaprotu, kur probleema
lita2
Re: sperma-minets
03.10.2005 09:31
Ko darît? Aiztureet elpu? Spïaut ârâ? Apvemties? Ietekt viòam dzert anaanaasu sulu vai citas tautas metodes? Man pa taisno doties pie psihoterapeita vai seksopataloga? Pazinjot ka nekad to nedariishu?
Lilina
Re: sperma-minets
03.10.2005 09:35
Blaaviens, durka. Varbuut no sevis mineetajiemn variantiem izveelies sev piemeerotaako?
lita2
Re: sperma-minets
03.10.2005 09:41
Man nav pienjemams neviens no maniem variantiem, taapeec mekleeju citus... Ja Tev tâda problçma nav un nav ko ieteikt, viss skaidrs-teema beigta.
Lilina
Re: sperma-minets
03.10.2005 09:54
Nu, bet ko Tu gribi, lai Tev kaads ieteiktu? Cieties vai nedari, citu variantu nav. Vai arii Tev skjiet, ka ir?? :))
lita2
Re: sperma-minets
03.10.2005 10:10
:) Taa jau tagad arii sapratu, ka nav.
Meegjinaats nav zaudeets(tas par jautaajumu).
Secinaajums ir taads, ka vai nu taas sievietes, kuraam ir liidziiga probleema vienkaarshi to nedara vai paarkaapj savam ES paari....
Uzdodot jautaajumu, gaidiiju kaadu ideju savaadaakai pieejai minetam.... Labs ir!-katram savs krusts nesams!;)
Lilina
Re: sperma-minets
03.10.2005 10:22
var kraaninjam uzvilkt prezervatiivu...bet iespeejams uz to daudzi viirieshi neparakstiitos...
ess
Re: sperma-minets
03.10.2005 10:24
Man piemçram arî ir slikti,nekad neesmu sevi mocîjusi.Man jau pa gabalu sajûtot ir slikti,ja bûtu minets ar sp.izðïâkðanos,es noteikti vemtu.
Daffy
Re: sperma-minets
03.10.2005 10:30
teiksim taa, esmu sevi psihologiski noskanojusi... miilu so virieti un miilu vinu viscaur, katru vina dalinu ,katru "stuuriiti", un kad samiloju vina daargumu, tad tas ir kaa vinsh pats un es to miilu ne mazaak kaa visu vinu, un laikam aiz taas lielaas milestibas un uzticeshanaas ari taa spermas smarzha un garsha ir daudz vieglaak panesama....

veel es daru taa, ka vienmer majaas ir kaada sula un tad turu sulas glaazi uz naktskapiisha... nu normaali, ka naktii var sakaaroties padzerties un tad nekur nav jaskrien .. bet tas galvenais iemesls, ka pec mineta uzdzerot virsuu malcinu sulas, viss ir oki doki :-)

varbuut pamegini kaut kaa taa - psihologiski sevi apmaaniit un taa ..
lita2
Re: sperma-minets
03.10.2005 10:35
Protams, absurdi-minets prezervatiivaa. Beidzot buus jaasanjemas un jaaprunaajas ar draugu, laikam ar to arii vajadzeeja saakt!:) Ceru ka vinjam shis jaunums nebuus kaa ar bomi pa galvu.
Neko jaunu neguvu, bet vismaz paanalizeejot situaaciju un sevi, sapratu ka nav ko mociities. :)
Paldies.
Re: sperma-minets
03.10.2005 10:48
lita2: ja neesi no taam, kas saka, ka to sievieteem nejautaa: cik Tev ir gadu? Vienkaarshi man pasham liekas, ka shaadi jautaajumi rodas 17-20 gadu vecumaa, jo tas ir muljkjiigi-meegjinaat dariit kautko, kas nepatiik!

Sex ir pasaakums, kuraa abiem ir jaaguust baudu, nevis jaasanjemas!
lita2
Re: sperma-minets
03.10.2005 11:12
Redzi, ka tomeer ir sievietes, kuras nezin kaadu apstaaklju deelj cieðas, varbuut meegjinot izlikties ka viss ir ok, ja nav ok...
Jaa, nenoliegshu-izdabaajot viirietim, sava gaidaamaa beerna teevam...
Pieljauju domu, ka esot 6 gruutnieciibas meenesii, es kaa sieviete tieshaam ir paaraak emocionaala, nejemot veeraa to, ka sex (mediciinisku iemeslu deelj) ir jaaierobezho liidz minimumam. Taapeec kaa alternatiiva ir oraalais un taa arii radaas shis jautaajums...
Re: sperma-minets
03.10.2005 11:53
A kuirsh idiots Tev iestaastiija, ka sex jaaierobezho? :DDDDDDDDDDDD reaali izsmeejos. Vot shitaadu prikolu sen nebiju dzirdeejis :DDDDDDD

Nee nu ja Tev viiram loceklis taads ka aknu pie veirogdziedzera paarvieto tad varbuut no agresiiva sexa tieshaam buutu jaatturas, bet ka 9 meeneshus jaatturas no sexa :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Re: sperma-minets
03.10.2005 11:55
BTW: man tomeer liekas, ka Tu to dari tikai taadeelj, ka baidies. Baidies, ka viirs saax kraapt jo Tu sexu nedod ;)

Njefig muljkjoties un labaak nodarbojies ar normaalu sexu un viss
lita2
Re: sperma-minets
03.10.2005 13:03
Nee, precizeeju, pirms nu jau 10 dienaam guleeju sl-caa uz saglabaashanu, bija asinoshana un stipras saapes, taa kaa shii probleema aktualizeejusies tikai tagad...Tas nav, ka visus 9 meeneshus jaaturas no sexa, vienkaarshi ieteica, lai shajaa peedeejaa posmaa sexu nelieku pirmajaa vietaa...
lauma
Re: sperma-minets
03.10.2005 14:50
lita2:

Tâ problçma, manuprât, ir Tavâ galvâ un viss, nu nav tik traki ar to garðu un smarþu :)

Principâ piekrîtu Daffy rakstîtajam, ar mani ir tâpat :)
Vçl jau Tu vari samîïot viòu ar savu roku, nu kaut kâ tâ... jo reâli, ja vîrietim 3 mçn. ir paðam jâdarbojas ar roku, diez kas nav, kaut gan pârdzîvot jau to var. Nu nezinu, meklçjiet kompromisu un gan jau atradîsiet, lai Jums veicas! :)
lita2
Re: sperma-minets
03.10.2005 15:13
lauma:
Paldies. Zinu, ka buus ok:) Man arii patika un ir pienjemams Daffy rakstiitais.
pelçkâ pele
Re: sperma-minets
03.10.2005 15:14
vai, grûtniecîbas laikâ man kïuva slikti no visâdiem aromâtiem, tai skaitâ pat no manâm lîdz tam mîïâkajâm smarþâm!
Bet jau reiz iet vaïâ par orâlo seksu - kâ Jûs visi domâjat vai tas ir nenormâli, ja sievietei tas nepatîk? Nespçju gût no tâ nekâdu baudu "ne dodot, ne òemot". Nepatîkami un viss.
Re: sperma-minets
03.10.2005 15:17
Tas ir normaali. Nenormaali ir staadiit augstaak cita cilveeka veelmes un iegribas par saveejaam.
Re: sperma-minets
03.10.2005 16:07
a man taads jautaajums radies - vai visiem viirieshiem oraalais seks ir pienjemams un patiikams? es iedomaajos, varbuut vinjam nepatiik, ja vinja miiljotaa sieviete njem vinja locekli mutee???
Mjâ
Re: sperma-minets
03.10.2005 16:08
Kâdçï vîrietim bûtu jâciena sievietes "sulas", bet sieviete nevar paciest 25ml?
Psiholoìiski tas viss ir. Ja draudzenei viss ar galvu labi un cilvçki viens otru mîl, tad pat nerîstîsies.
Daffy
Re: sperma-minets
03.10.2005 16:09
man domaat, ka "Mjâ" ir virietis, jo izklausijaas jau nu paraak egoistiski
Re: sperma-minets
03.10.2005 16:13
Nu,vispaar nevienam nekas nav jaadara vai jaaciena. Pirmaam kaartaam ir deriigi iepaziit pasham (-ai) sevi, savas vajadziibas un veelmes. Un tikai pilnveertiigs cilveeks, kas apzinaas pats sevi, var arii sniegt kaut ko otram,daliities.
he he
Re: sperma-minets
03.10.2005 16:14
jaa sievieteem laikam liekas ka vinju sula garsho peec svaigaam zemeneem vai fantas :D... nu un?!

ja miil ir baigaa kaisle un ir vienlaga par shiim garshaam :D
Zaljace
Re: sperma-minets
03.10.2005 16:39
autore>Tas nav, ka visus 9 meeneshus jaaturas no sexa, vienkaarshi ieteica, lai shajaa peedeejaa posmaa sexu nelieku pirmajaa vietaa...


Nu tad kur ir taa probleema? Lai tavs viirs vairaak dara fizisku darbu, tad mazaak gribees seksoties... Tas ir arii taadeelj, lai nebuutu spontaanais aborts... Pavisam elementaari!
Vai tavs viirs ir teevinjsh, kas domaa tikai un vieniigi par zemjostas vietu?
Un kas buus, kad dzemdeesi... peec dzemdiibaam??? Vinjsh aizies pa kreisi...??? Vai arii veiksi vinjam minetu, barojot savu mazuli ar kruuti...???
Iesaku tev ''speeleet pirmo vijoli''...
he he
Re: sperma-minets
03.10.2005 17:06
Vai arii veiksi vinjam minetu, barojot savu mazuli ar kruuti...???
Iesaku tev ''speeleet pirmo vijoli''...


nesapratu.. kaapeec taisot minetu paraleeli veel jaabaro beerns.. kas tie par slimiem murgiem???

un ja beernu baro ar kruuti peec mineta.. kas par vainu???
To he he
Re: sperma-minets
03.10.2005 17:43
Ej d!qSt :P
me me
Re: sperma-minets
03.10.2005 17:53
he he ir idiots/-e

Kas tev liedz kopoties un baroties???
Respektee citu viedokljus nevis pie katras izdeviibas oponee!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 21?
Ziņa: