Pazudis tampons..

Aizsāka Evija 

Pazudis tampons..
03.10.2005 10:18
Nu tiesi taa.. nezinu, sadala arii isti nav taa, kur vajadzetu par to rakstiit, bet mans stasts un jautajums ir vesela scenaarija verts..
varbut kadai ir bijis lidziigi, jo es patiesi esmu apjukusi..
Tatad.. sestd man sakas menesreizes un es lietoju tamponu.. Pec 4h gaju uz tualeti, veledamaas to samainiit.. (protams, vispirms pasedeju uz podina..) un tad to vairs tur neatradu.. Atcerejos, ka iespejams aizmirsu atstat diedzinu araa un kritu vienkarsi panikaa... Plkst,. 19:00 tuveejaa slimniica, kur ir diennakts uznemsana bija Dzemdiibu nams... aizbraucaam pie arsta, kursh mani parmekleeja 15min un konstateja, ka tur nekaada tampona nav.. Un vairakas reizes man prasiija, vai tieshaam... Sajutos malziet jociigi, jo zinu, ka tam tur bija jabuut.. Atbildi nedabuju, kaa vieniigi to, ka taa tur nav..
Tad nu mans jautajums - vai tas taa vienkarshi var izkrist (jo parasti es ar zinamaam piepulem to dabuju ara, tapec nespeju velaizvien noticeet tai versijai) un otrs jautajums - vai vinsh var aizklist taalaak par maksi (arsts gan teica, ka tas tikpat kaa neesot iespejams)..
Meneshreizu cikls ir normaals, tagad lietoju higeniskaas paketes.. fobija pret tamponiem...
Tik velaa vakaraa vairs nevarejaam braukt uz vel kadu slimnicu, tapec pieneemu arsta viedokli.. Varbut mani mulsina, ka tas bija virietis, kursh neko tadu nekad nav lietojis..
Lai nu kaa - es nesaprotu, kas ir vai vel joprojaam ir.. Planoju iet uz sonografiju, jebkuraa gadijumaa tas ir nepieciesams, bet variet palidzeet ar tiiri anatomisku spriedumu vai personiigo pieredzi..
Paldies

Bitebite
Re: Pazudis tampons..
03.10.2005 10:23
Stulbi.. Pati aizmirst iebâzt un tagad meklç..

nu
Re: Pazudis tampons..
03.10.2005 10:42
Cik Tev gadiòu? Ja 13, 14, tad es saprotu....
Ja ne, tad varbût galvas skençðanu veikt, lai saprastu, tur ir kaut nedaudz smadzeòu vai nav vispâr?
Kas ir, tamponu lietot mâkam, bet saviem dzimumorgâniem pieskarties nespçjam???????!!!!! TÂ vietiòa tamponus neçd, zinies, tu vai nu aizmirsi to ielikt vai arî tas bija tik pilns, ka izslîdçja ârâ, tualetç esot. Viss.
Jojo
Re: Pazudis tampons..
03.10.2005 12:43
Vienkarsi bija loti pilns un kad sedeji uz poda, izslideja laukaa kopa ar asins straumiti. Kas tur neparasts? PIrmajas dienas, kad asinu daudz un tampons ir pilns, es vinu vienkarsi izspiezu, nevis izvelku aiz strikisa.
:(((
Re: Pazudis tampons..
03.10.2005 12:52
kaadas shausmas! Aarsts - viirietis, kursh pats nav lietojis tamponus, taadeelj laikam nezin :((((
Tu pati saproti ko runaa? nejau vinjsh skataas peec savas pieredzes!!!!!!!! Vinjsh tachu zin anatomiju un visu paareejo!!!!!!!!
mums raksta vai nu ljoti jauna meitene vai vienkaarshi kaads puisis prikolijaas...
jana
Re: Pazudis tampons..
03.10.2005 12:56
nesaprotu kaapeec visi tik agresiivi reagjee uzreiz, var tachu mieriigi izteikt savu viedokli, nevis njirgaaties un niecinaat cilveeku. fuj, cik pretiigi palika kad izlasiiju atbildes, iipashi 'nu' atbildi...
Susliks
Re: Pazudis tampons..
03.10.2005 13:33
Njaa, man ari pedeja laika sis forums sak nepatikt.... Laikam cilveki seit iegriezas, lai atbrivotos no savas agresijas...
Evija
Re: Pazudis tampons..
03.10.2005 13:43
Paldies par atbildi!
lalelu
Re: Pazudis tampons..
03.10.2005 14:08
mana versija ir, ka paseezhot uz podinja tas vienkaarshi izsliideeja...uzmanies, ka pods tagad neaizdambeejas :)
bet parasti ejot uz poda "pa lielo" vajag iznjemt tamponu aaraa, tad nebuus jaameklee peec tam :)
un nekjer krenjkji par tiem stulbiem komentaariem :)
lalelu
Re: Pazudis tampons..
03.10.2005 14:11
mana versija arii ir, ka paseezhot uz podinja tas vienkaarshi no tevis izsliideeja...uzmanies, ka pods tagad neaizdambeejas :)
bet parasti ejot uz poda "pa lielo" vajag iznjemt tamponu aaraa, tad nebuus jaameklee peec tam :)
un nekjer krenjkji par tiem stulbiem komentaariem :)
makonis
Re: Pazudis tampons..
04.10.2005 16:59
nu kaa? tamponu atradi?
zaiga
Re: Pazudis tampons..
05.10.2005 10:52
man pagaajushajaas meeneesreizees tas pats bija! Nu gribeeju maniit tualetee tamponu, a nav. Es pati pacakareejos, nu nav, pie aarsta gan neskreeju.
Ligita
Re: Pazudis tampons..
05.10.2005 13:31
dzemdes kaklinjsh ir ljoti shaurs un tamponus nerij!!!!!!!
Mjâ
Re: Pazudis tampons..
05.10.2005 17:28
Iekrita podâ... Asinis ir slidena viela.
zaiga
Re: Pazudis tampons..
06.10.2005 10:03
nu mana podaa vinsh nebija, jo pirms uudens noraushanas apskatiijos!Panika bija ne pa jokam!
Danais
Re: Pazudis tampons..
06.10.2005 11:42
Pati teici ka tev ir fobija. Droði vien aizmirsi ielikt. Tampons tur iekshaa nevar pazust. Un nekas slikts nav ja tu TUR iebaaztu pirkstu un pataustiitu ir vinjsh tur vai nav....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 17?
Ziņa: