Jârij kobra

Aizsāka xxxxx 

xxxxx
Jârij kobra
03.10.2005 14:50
Sakiet kâds kam ir pieredze. Kâ tas ir rît kobru.
Re: Jârij kobra
03.10.2005 14:54
Pietiekami pretîgi un nepatîkami, pçc tam vçl ilgi rîkle sâp un gribâs vemt. Un to paðu atbildi, un vçl daudz smalkâk var iegût ar citiem diagnostiku veidiem.
Diagnostikas: Margaritaangel@inbox.lv

Olafs
Re: Jârij kobra
03.10.2005 15:01
Atïauðos nepiekrist Inârai. Protams, nekas patîkams tas nav, bet diskomforta ziòâ man tas bija vienâ lîmenî ar zobârsta apmeklçjumu. Turklât, kobras rîðana man pilnîgi nekâdas sâpes nesagâdâja, tikai biðki diskomforta sajûtas.
kuòìis...vçders..vai kas cits?
Re: Jârij kobra
03.10.2005 15:26
Es piektdien arî pirmo reizi riju kobru.Darîju to Jûras medicînas centrâ.Apsçdos pie kabineta un trîcçju ka apses lapa.Tad iznâca dakterîte ar glâzîti-kurâ bija kaut kâda dzira.Es to izdzçru un 5 min laikâ tâ apreibu, ka likas knapi uz kâjâm stâvu....tad mani apgûldîja un uzmanîgi ievadîja to kobru...NEKAS TRAKS TUR NAV, tagad varu droði pateikt, ka mierîgi to norîtu otreiz!!!!!Tas viss notiek ïoti âtri- pâris minûtes un viss.....
interesanti..
Re: Jârij kobra
03.10.2005 15:29
Uh, nu jau Inâra sâk noniecinât ne tikai pieòemto terapiju, bet arî atzîtas diagnostikas metodes. Drosmîgi jâsaka.
Re: Jârij kobra
03.10.2005 16:07
Tiesam neka traka tur nav -neliela diskomforta sajuta un viss.Tacu no personigas pieredzes - labak neeit rit ja elpceli ciet,jo reali kamer rij kobru elposana notiek caur degunu un ja tas ie ciet,tad ir mazliet traki...
spiczobe
Re: Jârij kobra
03.10.2005 16:45
es arii pirms kaada laika seitean griezos ar ssadu jautajaumu, jo man iznaaca taa, ka no taas venaa ielaistaas zaalites atsleedzos uz vairaak kaa stundu. Jaasaka,ka neko no kobras rissanas neatceros, taa ka mieriigi varetu riit kobru atkal un atkal;) vienigiais, vislaik bezfilmaa;)))
YY
Re: Jârij kobra
04.10.2005 11:56
xxxxx

Kâdas problçmas tev ir ar kuòìi? Cik sen? Vai pârbaudîja uz helikobaktçrijas esamîbu?
..................
Re: Jârij kobra
04.10.2005 12:08
Nekas traks nav skatoties(es biju ARS). Galvenais mierigi elpot!
becina
Re: Jârij kobra
04.10.2005 12:28
Kaut ko ðausmnîgâku neavru iedomâties. tas ir ïoti individuâli katram cilvçkam - kâda nu viòam tâ rîkle ir.... Man tas sagâdaja ðausmîgi nepatîkamas izjûtas. Esmu rijusi ðo instrumentu divas reizes un abas lîdz vemðanai. rîstîjos visu apskates laiku. Labi ka âraâ nekas nevar iznâk.
ZUZIKS
Re: Jârij kobra
04.10.2005 12:35
nu nekas baigi jauks tas nebija, esmu rijusi 3 reizes. Bet izturet jau var, dzivi visi esam :)
Susliks
Re: Jârij kobra
04.10.2005 16:08
Man tas bija loti viegli, apmeram 20 sekundes tas notika un ne reizi nebija jaristas kaut ieprieks biju satraukusies ne pa jokam.Taisiju Arsaa. Pareizi te saka - galvenais mierigi elpot caur degunu.
sise
Re: Jârij kobra
05.10.2005 19:50
taisju linezera Gastro centra.Bija OK.Iedeva shpriciti un nebija ne bailes,ne kaa:)) Galvenais mierigi jaeplo caur degunu,ja riistaas,tad taja bridi dakteris neko neredz
xxxxx
Re: Jârij kobra
05.10.2005 23:42
Man arî jâtaisa Gastro centrâ
vilma
Re: Jârij kobra
06.10.2005 03:06
Man taisîja kâdas 4 reizes. ïoti nepatika Biíernieku slimnîcâ. Bet ðogad taisîju 1.slimnîcâ,vienkârði super,cik nu super var bût:)). Galvenais nesatrukties,jo mierîgâk uzvedîsies,jo vieglâk to visu pârciest. Es varçtu taisît atkal,nekas tik traks tur nav. Un nesâp jau toèna nekas.Man pirms tam iepûta rîklç kaut kâdu anestçziíi,tipa lidokaînu:)).
...
Re: Jârij kobra
06.10.2005 11:44
kaadas shpriciites, kaada dziras...aarpraats! man druscinj iepuuta kaklaa un viss, peec minuutes jau baaza iekshaa, un nekas briesmiigs nav, visu var paardziivot.nepatiikami jau bija, ka siekalas teceeja un atraugaajos kaa cuuka ikreiz, kad pakustinaaja to shljauku, bet taada jau taa proceduura ir.
Miss_Kjirbiitis
Re: Jârij kobra
06.10.2005 18:36
man bija jârij divas reizes, bez narkozes un nekas traks tur nebija drusku nepatîkami, bet, ja elpo mierîgi, tad pat nav jârîstâs. pirmajâ reizç man skatîjâs kungi un tas ilga apmçram 1-2 min, bet otrajâ reizç, kad vçl zarnas skatîjâs, tad bija ilgâk 3-5.min un nepatîkamâk arî, jo jutu kâ kobra pa zarnâm lokâs =) nu bet dzîva jau esmu tâ kâ neztreso !!!!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 11 pieskaita 25?
Ziņa: