MARVELON - ludzu atsauksmes

Aizsāka Daffy 

Daffy
MARVELON - ludzu atsauksmes
03.10.2005 15:25
sorry, bet mekleetaajaa neko neatradu. vispaar neko!

Ta ka bija problemas ar Nuvaring, arste ieteica nomainit uz tableteem un konkreti uz MARVELON.

tapec loti veletos uzklausit atsauksmes par pieredzi ar so OK. Vai ir bijushas kadas problemas, kaa bija ar libido un svara lietaam, vai bija kadas smereshanaas, vai jebkadas citas problemas....
Jojo
Re: MARVELON - ludzu atsauksmes
03.10.2005 17:03
Tas ir loti individuali - ir attiecigais preperats organismam piemerots vai nee. Man nedereja (maigi sakot), sekas arsteju jau gadu. Kas attiecas uz svaru - nebija nekadas izmainas, libido gan krietni kritaas.
dina
Re: MARVELON - ludzu atsauksmes
03.10.2005 23:40
lietoju islaicigi un ari nepatika. krutis skita parplisis...seksu negribejas...., bet ka jau teikts, katrai savadak...
Daffy
Re: MARVELON - ludzu atsauksmes
04.10.2005 09:58
Dina - vai tu pec tam pargaji uz citaam tableteem??? vai bija labaak???

sausmigi bail, ka paries sexa gribeshana un ka paliksu kaa taada veca flegma... un patiesibaa no visaadaam citadam blakusparadibaam ari bail... bet ko lai dara, ja prezervativs man neliekas pienemams, bet teiksim spiraali likt nevaru, jo neesmu dzemdejusi...
Jojo
Re: MARVELON - ludzu atsauksmes
04.10.2005 16:03
Ko lai dara? Jamaina attieksme pret prezervativu. Es ari ilgus gadus biju to noliedzeja, bet kad OK lietojot sacakareju veselibu un biju spiesta sakt izmantot prezervativus, taa stelle ta iepatikaas, ka tagad daudz labpratak milejos ar nevis bez taa.
Daffy
Re: MARVELON - ludzu atsauksmes
04.10.2005 16:12
Jojo - nav taa, ka man trauceetu prezervativa lietoshana kaa tada, reizeem taisni preteji - ja ir taads forshaaks ar rievinaam vai pumpinaam, ir tieshi loti forshi.

bet mani besii laukaa tas uzvilkshanas process, kad japartrauc iesaktais un kas veel launaak - siis partraukshanas un pashas uzvilkshanas procesa deel virietim zuud erekcija un tad nu nemties ar no nabaga mazo miksto mantiibu ir jau pavisam nesexiiga...
Saiva
Re: MARVELON - ludzu atsauksmes
04.10.2005 18:06
Daffy, tad kapec tev jarij OK un jabende sava veseliba, ja patiesiba problemas ir virietim? Suti arsteties!! Ari es totali sabeidzu hormonalo sistemu, lietojot OK un stulbakais tas, ka arsti neko nevar palidzet. Saka - varbut ar laiku pati normalizesies...Bet diskomforts neaprakstams jau 2 gadus.
dina
Re: MARVELON - ludzu atsauksmes
04.10.2005 22:15
Nelietoju ilgi un vairs nelietoju nekadas. Vienigais plus no tam tabletem bija, ka loti noreguleja ciklu. Seksu jau gan sagribejas ka trakai lidzko partraucu lietot zales :)))). Ja, man ari skiet, ka prezis ir pienemamaks...
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 15 pieskaita 18?
Ziņa: