hlamîdiju ârstçðana

Aizsāka eljiks 

Labdien,
gribu dzirdeet pieredzi no kâdas pieredzçjuðas sievietes vai kâda ârsta domas par hlamîdiju ârstçðanu.
Man ir konstatçtas hlamîdijas, tagad ir jâârstçjas. Mans ârsts(ginekologs) nozîmçja man daþâdus antibiotiskos preperâtus, (pavisam kopâ èetrus)*(tika veikts j'ut'ibas tests uz antiobiotikâm). Un tas kopâ (vis kurs ) sastâda kautkur pâri 100 Ls. Mani mâc ðaubas par to vai tas ir tas pareizâkais veids kâ mani ârstçt. MAN ÐKJIET KA medikamentu IR PAR DAUDZ (NESKAToTies uz TO KA MAN TAS IR PAR DÂRGU ÂRÎ), BET JA TAM TA JÂBÛT TAD LÛDZU MANI NOMIERINIET. ????????
interesanti..
Re: hlamîdiju ârstçðana
03.10.2005 15:50
Korâïu klubs diagnosticç visu. lçti, efektîvi, droði.
kas tas par klubu?
ar paartikas piedevaam to neaarstee
http://www.117.lv/pls/nportals/zl.design_first_page?firmkods=143187&nosaukums=Kor%E2%EF+klubs+&clanguage=L&porcnum=1&sub0=5872617362&catalog=main&kartot=lig
Anita
Re: hlamîdiju ârstçðana
03.10.2005 18:50
Hlamîdijas ïoti labi padodas ârstçðanai, un nekas gudrs un superdârgs nav jâizdomâ. Der gan vecais,labais doksiciklîns (arî lçtais), gan eritromicîns. Ja ir vçlçðanâs jaunâkas paaudzes un dârgâku - sumamed. Jâârstçjas gan abiem ar partneru. Pçc tam mikrofloras atjaunoðanai derçs jogurta kapsulas, vai vçl vienkârðâk - katru dienu apçst vienu bio-lakto jogurtu.
lauma
Re: hlamîdiju ârstçðana
03.10.2005 19:46
Piekrîtu Anitai, pie tam Sumamed skaitâs stipras jaun.paaudzes antibiotikas, lîdz ar to var tikt galâ ar 3 dienu ârstçðanâs kursu, t.i. 6 babletes iepakojumâ, maksâja laikam ap 10 Ls. Paralçli, lai neiedzîvotos sçnç, var izdzert vienu Mycosept (maksâ ap 6 Ls) tableti vai Diflucan tableti (tâ gan ir dârgâka ap 12 Ls).
Nu bet vienalga tie nav pâri 100 Ls kâ Tu minçji.
eljiks
Re: hlamîdiju ârstçðana
03.10.2005 21:33
Man ginekologs nosauca:
Doksicilin (ampulas) 9.50Ls vajagot 3.gab
Rovamycine3 - 6.17 vajagot 4 kastites
kautkads Ciklofor... (ampulas) 12.gab kopa 38 Ls
vai tas viss var but tikai hlamidiju arstesanai ?
roziite
Re: hlamîdiju ârstçðana
03.10.2005 21:49
Jokaini izklausaas. Es izaarseejos tikai ar Summamed.
lauma
Re: hlamîdiju ârstçðana
03.10.2005 22:39
Manuprât vai nu:
1.Doxsyciklin vai 2. Rovamycine, abi kaut kâ par ðerpu izklausâs :))
Ar to treðo Tu varbût domâji ''Cikloferonu'' ampulâs? Tas gan Latvijâ nav sertificçts, bet ir dabonams :). Tas ir interferons, patiesîbâ ïoti labs, to pielieto gan kâ imûnstimulatoru, gan hlamîdiju, gan herpes vîrusa, gan hepatîta ârstçðanâ. Iepakojumâ 5 ampulas, viens iepakojums maksâ ap 7 Ls.
P.S. Iesaku pakonsultçties ar citu ârstu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 12?
Ziņa: