panika

Aizsāka Help 

Help
panika
03.10.2005 17:34
labdien! Daþreiz çdot ( pârsvarâ pusdienas) vai çðanas laikâ vai pçc tâs
kuòìî pâriet tâds kâ duroðai vilnis (duroðas sâpes) tâda sajûta, ka kuòìî un
zarnâs, bet vairâk domâju ka kuòìî. Tâs nav ilgas kâdas 10 sekundes un tad pâriet un viss pârçjo laiku nekur nekas nedur, nesâp, tikai ðo momentu. ðâdi mimenti nav visâs 3 çdienreizçs, bet tikai vienâ un ðis vilnis nav katru dienu. Retâk ir tâ ka nedçïâ 2 reizes pa 10 sekundçm vai pat mazâk, pârsvarâ tas notiek reizi mçnesî vai vçl retâk, ir arî dedzinâðana, tas man tâ ir apmçram 2 gadus atrada helikobaktçriju,. ârsts nosûtîja uz "kobru" pateica jâpârbauda vai tas ir gastrîts un kâds veids, vai vçl kaut kas un ieminçjâs par vçzi. kad sâku izpraðòât, tad teica, ka uz 0,01% domâpar vçzi, bet 99 ka gastrîts. Esmu panikâ un ðausmâs, man ir 25 gadi un palika galvâ ka tas var bût arî kuòì vºzis. Pârâk reti simptomi lai bûtu gastrîts, jo smaguma un sâpju kuòìî nav. Vai bieþi 25 gados ir kuòìa vçzis. Vai nosûtîjums uz kobru liecina par to ka ir vçzis? Nezinu ko darît kâ sevi nomierinât. Kâda ir Jums pieredze ar kobru vai pârsvarâ nosûtot uz kobru arî atrod vçzi vai mani simptomi liecina par vçzi? Nekâdu citu sajûtu, sâpju vai kaut kâ cita man nav.
elp
Re: panika
03.10.2005 17:41
www.vçzis.lv
Help
Re: panika
03.10.2005 18:11
Tur es jau biju. Labâk cilvçku viedoklis un mierinâjums vai vçl kaut kas. Tas labâk iedarbojas kad dzirdi taisnîgu varbûtîbu no kâda cilvçka. Lûdzu pasakiet kaut ko par ðo ko iepriek';s rakstîju.
zâlîte
Re: panika
03.10.2005 18:15
es domâju, ka tev nekâdu vçzi neatradîs. Dzîvosi vçl ilgi un laimîgi !
Re: panika
03.10.2005 18:17
Par simptomiem nemacesu teikt,tacu viens gan seit ir skaidrs - nosutijums uz kobru nekada gadijuma nenozime = vezis.Otra lieta - arsts bridinaja par visam iespejamajam diagnozem,tas ir vina darbs,lai gan vezi pieminet ka vera nemamu iespeju uzradot tik maz iespejamibas risku nebija etiski(respektivi tevi sabiedet),bet mans doma - ka arsts vnk tevi iepazistinaja ar visam variacijam...
Help
Re: panika
03.10.2005 18:33
Tas mani arî ðokçja un sabiedçja, ka viòð pieminçja vçzi. Pateica, ka 25 gados pietiekami slimo ar kuòìa vezi', taèu viòa praksç neviens tâds gadîjums nebija, pateica arî, ka manâ gadîjumâ 0,01% viòð atstâj onkoloìijai, bet tâ teica ka 99,9 pricenti domâ ka gastrîts. Mani ïoti pârbiedçja ðie vârdi, man tagad liekas ka kobra atradîs man vçzi, jo simptomi ( tâs nelielas duroðas s;apes) ir neregulâri, reti un nav stipri, nepaliek bierþâki un sliktâki. Un vçl kad pateica, ka 25 gadîgie slimo ar vçzi kuòìî nu pavisam palika drausmîgi un dzîvesprieka nekâda.
Re: panika
03.10.2005 18:36
neliecies sevi iebiedet un doma pozitivi,katram tie gastriti savadk izpauzas un izmet to 0,01%no galvas:)))
help
Re: panika
05.10.2005 11:16
Kâdam varbûit bija kas lîdzîgs? Man ðî duroða sâpe jau kâdus 2 gadus un nepaliek lielâka vai patstâvîga. Domâju, ka pie vçþa jau izpaustos vçl kaut kas pa 2 gadiem.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 20?
Ziņa: