grûtniecîba un c hepatîts

Aizsāka Lize 

Lize
grûtniecîba un c hepatîts
04.10.2005 14:41
Sveiki!
Man atklaja c hepatîtu.Man 35gadi un berni nav, tapec ïoti tos velos.Vai var planot grûtniecîbu un pçc tam ârstçties, vai jâarstçjas no sakuma un tad grutniecîba.Kada iespçjamîba, ka es inficçðu bernu. Jautajums visiem, kas ar to saskâruðies.Var atbildçt arî ârsti.
mjaa*
..
04.10.2005 15:39
Vari palasiities
http://www.hepatits.lv/modules.php?name=Forums

It kaa jau ârstçties vispirms, bet ja mazais gadâs tâ vai tâ, tad tas % ko var iegût mazais no mâtes ir 1-4%, visbiezhaak mazais nemaz nesaslimst. Vçl zinâms, ka mazuïi C hepatîtu slimo vieglâk un tas vispâr var pçkðòi izzust. Pati arî esmu C hepat, pasîvâ stadijâ un grûtniecîba rit pilnâ sparâ. Atklâju to pilnîgi nejauði un kâ tas man iegûts nav ne mazâkâs nojausmas, katrâ ziòâ patîkami nav. Tâpçc esmu izvçlçjusies privâto klîniku, kur attieksme pret grûtnieci ar C hepat ir adekvâta, saprotoða un neviens man ar pirkstu nebaksta, kâ es tâ drîkstu dzemdçt.
Zinu pâri, kur abiem ir C hepat un jau divi mazuïi- sveiki un veseli kâ rutki, taa kaa veiksmi!

Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 1 pieskaita 19?
Ziņa: