nieze TUR

Aizsāka es333 

es333
nieze TUR
04.10.2005 16:06
ko varu palietot, lai mazinaatu nieizi un dedzinoðo sajûtu, kamçr tikðu lîdz ârstam, tâ lai tas neietekmçtu pçc tam analîþu rezultâtus? Vai citrosept varu lietot gan iekðe'ji, gan skaloðanai?
Re: nieze TUR
04.10.2005 16:19
Par niezi...tas var buut gan kaa pavadsimptoms pie kaadas nopietnas saslimshanas...tas var buut lokaals kairinaajums ( piemeram, no sinteetiskaas apakshveljas ) gan arii pimeeram spaliishu ierosimnaata reakcija. iespeejas tieshaam daudz un dazhaadas...cilpo labaak ashi pie aarsta - tavaa vietaa tomer labaak nekaadus preparaatus nelietotu.
es333
Re: nieze TUR
04.10.2005 16:37
to visu jau es saprotu, bet pie ârsta tikðu tikai pçc pâris dienâm, mocos jaukâdu ceturto dienu, nezinu cik vçl izturçðu. Par tiem spalîðiem, vai tie var bût bez jeb kâdâm sûdzîbâm, nav ne dibena niezes, ne redzçts kas tâds ir?
Re: nieze TUR
04.10.2005 16:49
Jaa, var buut taada situaacija....un biezhi tas tiek noveerots arii kliinikaa
es333
Re: nieze TUR
04.10.2005 16:52
un kâ tad viòus var diagnozticçt? Un ja tie ir tad jau tieði labi bûtu palietot to citroseptu, tas man liekas bija arî pret parazîtiem
Re: nieze TUR
04.10.2005 16:59
Nju ja ej pie ginekologa, tad noteikti tiks njemta arii iztriepe, lai diferenceetu starp kaadaam noteiktaam saslimshanaam. Nav man zinaams , kaa citrosept ietekmee mikrofloru...varbuut kaads var komenteet. Nav pieredzes.
sise
Re: nieze TUR
04.10.2005 20:50
visdrizak taa ir seene.Aizej pie gjimenes arsta un pajauta,lai izraksta 1 kapsulu mycosist.Buus OK.
Re: nieze TUR
04.10.2005 22:53

vairaakaam savaam pacienteem izrakstu Gynogel(francu)zeleja.bet jaarstee pamatsaslimshana.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 3?
Ziņa: