nezinu kâ aiziet...

Aizsāka kalla 

kalla
nezinu kâ aiziet...
05.10.2005 21:25
Man jau 22, bet pie ginekologa esmu bijusi tik 1x mûþâ, un tas pats notika obligâtajâ reizç, kad bija 9o klasi jâbeidz. No tâ izriet, ka 7 gadus neesmu bijusi...
Varbût vainîga mana pirmâ negatîvâ pieredze,kas ietver belaipnu attieksmi rauðanu aiz kâjâm , jo nepareizi apsçdos utt.
saprotu arî savu nolaidîbu, bet...
Tagad gribu aiziet, jo nieze kâdu laiku ârçjos dzimumorgânos, mçneðreizes g'd;as ar 4-6 dienu nobîdi utt, bet kauns teikt ginekoloìei, ka neesmu bijusi..
Lûdzu pasakiet kâ jâuzvedas pie normâliem ârstiem, kâdas ir standarta procedûras?
Un ko jûs ieteiktu no Veselîbas centra 4 ginekoloìçm?
paldies
zâlîte
Re: nezinu kâ aiziet...
05.10.2005 21:43
Es ârsta apmeklçjumam pieeju pçc principa - ir vajadzîba eju nav vajadzîbas neeju. Profilaktiski neapmeklçju ne vienu ârstu. Lîdz ar to nesaprotu "...bet kauns teikt ginekoloìei, ka neesmu bijusi.." Tâ ir tava personîgâ darîðana, kad iet un par savu veselîbu esi atbildîga tikai tu pati. Ne kâdam ginekologam( vai kâdam citam ârstam ) nav tiesîbu tev pârmest, aizrâdît, norâdît, kad bûtu bijis obligâti jâierodas uz kârtçjo prof apsakti.
Pie normâliem ârstiem cilvçks jûtas un uzvedas kâ normâls cilvçks.
si
Re: nezinu kâ aiziet...
06.10.2005 08:08
Bet tu nesaki, ka neesi tik ilgi bijusi.
Danais
Re: nezinu kâ aiziet...
06.10.2005 14:21
Dzimumdzîvi dzîvo? Ginekologs ir tas pats kas zobaarsts- nepatiikami - bet vajag obligaati. Atðíiriiba tik taa, kaapeec pie zobaarsta ejam labpraataak, ka tavus zobus skata visi , bet tavu atvainojos- zinaamo vietu, tikai daþi.....
Uh!
Re: nezinu kâ aiziet...
06.10.2005 17:04
Vai tad ginekologi tâ pat kâ klaviermeistari kaut kur atstâj uzrakstu ar vârdu un datumu, kad veikuði remontu?:)
Mellene
Re: nezinu kâ aiziet...
06.10.2005 17:49
Bet viòas (ginekoloìes) vienmçr jautâ: un kad pçdçjo reizi bijât? Un ja neproti melot, tad atzîsties. Un tad viòas sâk bïaustîties. Un tad vçl jo mazâk gribas apmeklçt ðo ârstu- apburtais loks...
Re: nezinu kâ aiziet...
06.10.2005 17:57
Vajadzçtu izvçlçties ârstu ar cilvçcîgu attieksmi. Konkrçti gan nemâcçðu kaut ko ieteikt.
Pusaudþu gados mani ari aplamâja un sabiedçja ka esot vençriska slimîba. Kad jautâju ko tad lai tagad dara, teica lai pati domâju. Laikam tieðam gadâs ka par bçrniem un pusaudþiem var òirgâties kâ grib, neviens viòus neaizstâvçs.
Pçc tam gâju pie ârsta, kad jau bija konkrçtas problçmas. Ar gadiem pierod.
Re: nezinu kâ aiziet...
06.10.2005 18:01
Nu nezinu, kas tâs par ginokoloìçm, kas mûsu laikos atïaujas bïaustîties. Sakarâ ar fobiju no dakteriem, ginekoìi pirmoreiz (kad biju stâvoklî, neviena vairs "iekðâ nelîda", jo parâdîjos ap 5. mçnesi) apmeklçju 50 gadu jubilejâ. Un arî normâli izstâstîju kas, kâ, kâpçc. Pirmoreiz tikai aprunâjâmies. Nâkamo reizi jau sadûðojos uz visâm pârbaudçm. Abas pasmçjâmies un labi, ka man viss bija OK.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 6 pieskaita 23?
Ziņa: