Par skûðanos

Aizsāka 18 

Par skûðanos
06.10.2005 23:36
Man ir tâda problçma nesen esmu sâcis skûties daru to 1 reiz nedçïâ,bet nâkamajâ dienâ man ïoti niez viss noskûtais apvidus ko man vajag smçrçt vai darît. ????????
Maix
Re: Par skûðanos
07.10.2005 08:51
Skatoties ar ko skujies :) Ja ar zhileti, tad protams pirms tam uzklaaj skushanas putas, nevis pa sauso vaalee, un peec skuushanas arii deretu kaadu losjonu uzklaat, vai vismaz sejas kreemu. Ja skujies ar "kombainu" beigaas arii iesmeree losjonu. Ar laiku aada pieradiis un buus ok.
Re: Par skûðanos
07.10.2005 17:09
Man ir Dþilet tas ar tiem trîs asmeòiem un tâs jaunâs þelejputas un losions pçc skûðanâs tâ pat niez :/
boleks
Re: Par skûðanos
07.10.2005 18:07
pçc tam losjona vietâ krçmu pamçìini... varbût jûtîga âda. bet ja nesen sâkts skûties var bût arî vajadzîga pieraðana...
KliThor
Re: Par skûðanos
07.10.2005 21:41
Varbuut kaartiigi neuzsmeeree putas!?
Pank... un vispaar....skuuties nevajag!
Neskuuti viirieshi ir daudz uzbudinoshaaki!
aaa
Re: Par skûðanos
07.10.2005 23:43
to KliThor
Nu, nu, kam tad neskûti meþa veèi liekas uzbudinoðâki!!! Pçeeeee, nu vismaz man liekas vienkârði atbidoði. Un kâd ar tâdu pavada vakaru skûpstoties, tas pati veselu nedçïu ar pumpâm varu staigât!!! Nu vai tas ir jauki??? Domâju, ka nç!!! Tâpçc iesaku, paciesties un gan jau bûs labi!!!! :)) Lai veicas!!!
Re: Par skûðanos
08.10.2005 11:35
Es peec sievas iniciatiivas gludi neskujos vispaar, tikai ar trimmeri paarbraucu paari :)

18: pameegjini Biotherm putas un losjonu. Meklee visu, kas ir juutiigai aadai.
kikinja
Re: Par skûðanos
08.10.2005 13:39
Es arii dievinu, kad manam viiram ir divu dienu ruugaaji! :)
d
Re: Par skûðanos
10.10.2005 10:34
Es ar!! :))) Sajutas tacu neaprakstamas ja tads vaigs parbrauc pari krutim... :0))
ZB
Re: Par skûðanos
10.10.2005 12:35
Laimîgais autors :))) Un vçl satraucies. Man jâskujas katru dienu, ja vakarâ cilvçkos jâiziet, tad arî pirms tam, citâdi jau dienas beigâs "divdiennieks" redzams. A Tu par problçmâm reizi nedçïâ satraucies :)
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 24 pieskaita 22?
Ziņa: