âda

Aizsāka 'maziòa neziòa 

'maziòa neziòa
âda
09.10.2005 11:04
Vai tieðâm tas kas parâdâs uz âdas - nav âdas slimîbas ? Kas tad ir ekzçma ? Mani tas uztrauc , jo man tâda ir .
Re: âda
09.10.2005 12:29
ja es kautko nejaucu, tad viens nu taakaa ir skaidrs: ekzeema ir neaarsteejama, bet ir apaarsteejama
maziòa neziòa
Re: âda
09.10.2005 15:27
Vai pastâv arî kâda cita doma vai iespçja ? Vai kâds zina kaut kâdu citu skaidrojumu , vai varbût ir arî citi priekðlikumi ?
...
Re: âda
09.10.2005 16:06
Tai, kura sevi ðajâ portâlâ sauc par "dakteris", noteikti ir. SKaidrojumi- sâkot jau ar tçvu tçvu grçkiem.
maziòa neziòa
Re: âda
09.10.2005 20:29

Dakteris ? Par kâdiem grçkiem iet runa ? Neko nezinu par tçvu tçviem. Bet citi viedokïi ? Ceru , ka dakteris arî atbildçs. Man svarîgs katrs viedoklis, ja tikai uzzinu kaut ko sev. Ar to ârstçðanos nav skaidrîbas , cik man bijis dakteru tik arî daþâdu viedokïu. Manâm rokâm îpaði nepatîk veïas pulveris, pat nemazgâjot ar rokâm neko ( veïas maðîna laba ), tikai berot pulveri. saku jau iepriekð paldies tam ,kas ko atbildçs. Strâdâju ofisâ un manas rokas ir svarîgas.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 18 pieskaita 5?
Ziņa: