milestiba no 1 skata

Aizsāka evuks 

milestiba no 1 skata
09.10.2005 14:16
ja saka ka cilveeku iemiil pamazaam iepaiistot.... vai pastaav miilestiiba no pirmaa skata?
ja iestaas cilveeka aciis un juut ko siltu... vai taa ir miilestiiba?
vai miilestiiba no pirmaa skata ir ilkstosa?
Ieskatâs otra acîs un sajût otra dvçseli...kâpçc ne?
Seene
Re: milestiba no 1 skata
09.10.2005 15:09
Pastaav!!!
Re: milestiba no 1 skata
09.10.2005 15:52
Nu, laikam miilestiiba ir taa,kas buus un pastaavees taa vai taa. Dazreiz vinja iestaajas no 1. skata, dazreiz - ilgstoshaa laikaa..
Nevar laikam zinaat vai taa ir vai nav iista.. Ja nav iista, tad nav veerts censties notureet ar varu un puuleetiees. Ja ir iista - tad ir veerts
Saule :)
Re: milestiba no 1 skata
09.10.2005 15:55
pastâv iekâre no pirmâ skata, laika gaitâ tâ var attîstîties par mîlestîbu.... protams ir arî tâda lieta, kâ dvçseïu radniecîba...
Un ko katrs meklç, to arî atrod:)
Re: milestiba no 1 skata
09.10.2005 16:41
Mîlestîba no pirmâ skata...
Skaisti un reâli. Stâsts par mums abiem...
Manuprât tâda mîlestîba ir stabîla...



Ziòojums rediìçts (09-10-2005 16:45)
...
Re: milestiba no 1 skata
09.10.2005 17:07
Kas tur varbût stabils ilgtermiòâ? Tu iekâro cilvçku, kuru nemaz nepazîsti un viss,ko par viòu domâ ir balstîts uz Tavâm iedomâm.
Un tad, kad sâc dzîvot kopâ ar iepazîtu cilvçku, izrâdâs, ka patiesîbâ viòu nemaz nepazîsti. Viss ir laimes spçle. Bieþi vien daudz vairâk par cilvçku mums pastâsta intuîcija nekâ ilgs pazîðanâs laiks:)
mazaa miiljaa
Re: milestiba no 1 skata
09.10.2005 18:19
Nevar iepaziit otru, nedziivojot ar vinju kopaaa....! Bet miilestiiba var tachu buut arii vienpuseeja? Vai tad taa tad neskaitaas miilestiiba?
Re: milestiba no 1 skata
09.10.2005 23:01
Apshaubaama lieta - miilestiiba no pirmaa skatiena. Neticu taadaam lietaam. Nav jau taa ka nevareetu buut laimiigs iznaakums bet domaaju ka vairumaa gadijumu viens vieniigs ieberziens. Manupraat sievietes taapeec tik biezhi uzraujas uz visaadiem mudakiem.
Re: milestiba no 1 skata
09.10.2005 23:39
ku! Notici tâdâm lietâm! :)
...
Re: milestiba no 1 skata
09.10.2005 23:41
Sekmîgs iznâkums drîzâk ir izòçmums, ne likumsakarîba.
A pârsvarâ- drîzâk emocionâla atkarîba no savâm iedomâm,k kam maz sakara ar mîlestîbu vai kaut vai iemîlçðanos.
Re: milestiba no 1 skata
09.10.2005 23:47
Sekmîgs iznâkums drîzâk ir izòçmums, ne likumsakarîba.

Sanâk, mçs ar vîru esam mîlestîbas izòçmuma kategorijâ... ;)
Re: milestiba no 1 skata
10.10.2005 00:18
Zaïace

Esmu par vecu lai tam noticeetu:) Manaa vecumaa nekas taapat vien vairs nenotiek:)
Re: milestiba no 1 skata
10.10.2005 00:35
ku!

Kâpçc tik pesimistiski...??? ;)
Re: milestiba no 1 skata
10.10.2005 09:45
Kâ to òem - kas tâ mîlestîba îsti ir. Ja vienkârði sajûta - tad pietiek ka mîl 1 puse - tâ jau skaitâs mîlestîba.
Ir daudz viedokïu. Mançjais - ka mîlestîba nozîmç pieòemðanu, spçju PIEÒEMT. Otru cilvçku, bet vispirms sevi.
Ja sâkas prasîbas un cenðanâs izmainît - tâ nav mîlestîba bet savu iegribu apmierinâðana.
Re: milestiba no 1 skata
10.10.2005 09:48
Es nesen piedzîvoju mîlestîbu no pirmâ acu skatiena un ïoti neparastu. Trîs nedçïas dzîvojos pa kâdu eksotisku valsti un bijâm aizbraukuði uz rezervâtu. Citi gribçja fotogrâfçties ar tîìeriem un lauvâm, bet es gâju skatîties putnus. Viens putns baigi trokðòainais, pieeju klât - viòð íçrkdams spârnus iepletis grieþâs ap laktiòu. Kad mani ieraudzîja, apstâjâs un pçta mani ar savu apaïo aci un mîòâjâs tâ nervozi no vienas kâjas uz otru. Te uzreiz viòð man saka skaidrâ labâ angïu valodâ - good afternoon. Man laikam mute pavçras. Îstenîbâ pirmoreiz mani uzrunâja putns. Atildçju ar hello. Tad papagailis atkal groza uz mani savu apaïo aci un mîòâjas un pçkðòi saka - I love you. Lûk, te nu tas tika piedzîvots, mîlestîba ar visu atzîðanos pirmajâs tikðanâs minûtçs. Superîga sajûta. Tâ aprunâties ar papagaili un vçl par tik romantiksu lietu. Centos izprasît kâ viòam klâjas, bet viòð uz to neatbildçja tikai vçl 2 reizes apstiprinâja , ka mani mîl. Kad pienâca vçl pâris cilvçku - viòð aizlaidâs. Bet es varu visiem stâstît, ka mîlestîba no pirmâ acu skatiena ir un manâ gadîjumâ - uz mûþu. Tagad tikai izdomâju, ka pat savu mîlu nenofotogrâfçju, bet ne jau tas ir galvenais.
Un vçl manuprât ir tâ, ka tâdas skatienu mîlestîbas un kaislîbas visbieþâk ir labi, ja arî paliek skatienos, jo citâdi tieðâm tâ pasaule kïûtu par milzîgu bordeli. Kaut ko taèu vajag arî smeldzîgai romantikai atstât, nevis visu piepildît ar orgasmiem un piekrâptâm dvçselîtçm.



madara
G.
Re: milestiba no 1 skata
10.10.2005 10:36
Nu un, ja tas pirmais kvçlais skatiens nenes lîdzi romantiski, veiksmîgu risinâjumu, tad sakâm, ka tâ bija tikai kaislîba. Ja nes – mîlestîba no 1.skata. Interpretâcijam, kâ mums ðíiet smukâk.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 8?
Ziņa: