sirds pârsitieni

Aizsāka olivia 

sirds pârsitieni
09.10.2005 19:20
Jau vairâkas dienas man ir sirds pârsitieni. Apmçram kâdi pieci minûtes laikâ.Gadâs,ka seko cits citam sçrijveidâ. Cik tas varçtu bût nopietni? Esmu vidçjos gados,agrâk nekâdas sirds slimîbas nav bijuðas.
...
Re: sirds pârsitieni
09.10.2005 20:37
Visdrîzâk, ka nav nopeitni, bet pârbaudîties vajadzçtu. Pirmais, kas nâk prâtâ vidçjos gados ir nervi vai paaugstinâts asinsspiediens.
Re: sirds pârsitieni
09.10.2005 20:45
a man jamie regulaari ir. Ne tik biezhi bet ir. Katraa zinjaa ja tik bieshi ir, tad tas rada nepatiikamu diskomfortu. Man kad bija biki biezhaak, tad pat reibonji naaca virsuu :) Bet 90% gadijumu jaunieshiem tas ir uz nervu pamata un tikai 10% sirdu "juut" sirds probleemu deelj. Bet jaa ieteikums paarbaudiities ir ok :)
MATEUSAM
Re: sirds pârsitieni
09.10.2005 20:48
ok domâta orâlâ kontracepcija?
Lilina
Re: sirds pârsitieni
10.10.2005 09:38
Jaa, man kaadreiz & dazkaart arii tagad ir taa - paarsitiens, no kura es nobiistos & liidz ar to seko aatra sirds sishanaas - tahikardija. kaadreiz saucu aatros, jo pati nepratu nomierinaaties, tagad censhos tam nepieveerst uzmaniibu. un jaa- aatro aarsts taa arii pateica - jauniem taa gadaas & vispaar taa gadaas no nerviem.
Re: sirds pârsitieni
10.10.2005 11:32
Ðodien uztaisîju kardiogrammu,viss it kâ normas robeþâs,nebija pat neviena pârsitiena.Laikam tomçr nervi.Kaut kas traks!
Re: sirds pârsitieni
10.10.2005 11:33
man shitaa vienreiz tahikardija stundu nepaargaaja ...tad gan domaaju ka pekas atmetiishu... bet nu jau saak viss normalizeeties...

prichom te kontracepcija?
Re: sirds pârsitieni
10.10.2005 11:48
Mateus! Kâ tu tiec ar to visu galâ?Vai lieto kâdas zâles?Man ieteica padzert Herbastress.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 12 pieskaita 11?
Ziņa: