gruutnieciiba+rezus negatiivs

Aizsāka Ilze 

Ilze
gruutnieciiba+rezus negatiivs
19.03.2002 12:16
Man ir reezus negatiiva asinsgrupa. Puisim, ar kuru gatavojamies preceeties un veidot gjimeni- pozitiiva. Sakiet luudzu, vai shajaa gadiijumaa pastaav kaut kaadi riska momenti, kas ir saistiiti ar gruutnieciibu un sho asinsgrupu nesaderiibu. Ko mediciina var sheit liidzeet. No mammaam esmu saklausiijusies shausmu staastus par to, ka beerninju viispaar nevar izneesaat vai arii to, ka vinjsh var buut ar gariigas attiistiibas trauceejumiem. Kas ir "gamma globuliins" ???? Kuraa briidii man aarstam ir jaasaka par dazhaadajaam asinsgrupaam???

Paldies, Evita
Arii man ir negatiiva asinsgrupa un puisim ar kuru gatavojos preceeties, pozitiiva-taa kaa probleema liidziiga.Cik manaa riiciibaa ir informaacijas, ar pirmo beerninju probleemu nevajadzeetu buut, jo Rh(-) maatei, ja beerninjsh ir Rh(+) izveidojas antivielas asiniis pirmaas gruutnieciibas laikaa.
Ja esi staavoklii, tiek izdariitas analiizes un reezus faktoru, ja nemaldos arii nosaka. Ja to nedara, aarstam tas noteikti jaasaka jau pashaa saakumaa.
Nu luuk, bet esot staavoklii ar katru naakosho, tiek dotas zaales, kas neitralizee antigeenu darbiibu maates organismaa, lai organisms nepretotos un rezultaataa nebuutu aborta.
Maaminjaam vinju laikaa laikam jau nebija tik pieejama informaacija par sho teemu. Kaut gan Tavaa un arii manaa gadiijumaa ir iespeejams beerninjsh ar Rh(-). Pavisam, ja nemaldos ir 14 dazhaadas kombinaacijas ar asins grupaam un reezus faktoriem, kuras var izveidoties.
Ceru,ka mazliet paliidzeeju:)
Ilze
Re: gruutnieciiba+rezus negatiivs
19.03.2002 14:10
Jaa, bet vai sheit kaut kas mainaas, ja pirms vairaakiem gadiem ir bijusi paartrauktaa gruutnieciiba?
Mainâs gan - pârtraukta grûtniecîba arî ir grûtniecîba un, paliekot stâvoklî, Tev bûs otrâs grûtniecîbas problçmas.
Guna
Re: gruutnieciiba+rezus negatiivs
20.03.2002 15:28
Nekâ nebij, Ilze, man atkal ginekoloìe teica, ka par to nav ko uztraukties, ka grûtniecîba pârtraukta lîdz 8.ned. + vçl, ja Tev ir pçc aborta ðpricçts rçzus imûnglobalîns, tâ bija manâ gadîjumâ:) Nesatraucies, ðodien tas neesot tik bîstami, ir daþâdi veidi, kâ lîdzçt ðâdâs situâcijâs, ja arî tâs antivielas sâk parâdîties, to laicîgi atklâs un viss bûs OK!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 16 pieskaita 16?
Ziņa: