Pirkstu tirpðana

Aizsāka S.E. 

Pirkstu tirpðana
19.03.2002 12:51
Vai kâds varçtu man atbildçt, vai pirkstu tirpðana un plaukstu kaulu sâpes ir arî saistîtas ar grûtniecîbas beigu posmu. Man nav ne krampju kâjâs, ne rokâs, ne arî citas tirpðanas, kâ tikai plaukstâs un pirkstos. Esmu datoriste - varbût, tâpçc, ka piepûlçt vairâk sanâk tieði plaukstas un pirkstus?
Labdien!
Tâ kâ Jûs esiet datorspeciâliste , tad ïoti liela varbûtîba , ka Jûsu sûdzîbas saistîtas ar Jûsu darba specifiku , bet kâ pastiprinoðss faktors varçtu arî bût grûtniecîba ar stâjas un slodzes izmaiòâm .
Ar cieòu dr . A . Zemîtis .
www.rehab.lv/BOA
Andrejs
Re: Pirkstu tirpðana
29.03.2002 20:41
Viens no iemesliem varçtu bût t. s. karpâlâ kanâla sindroms - plaukstas pamatnç kauli un saite izveido kanâlu, caur kuru iet 9 saliecçjcîpslas un vidusnervs. Grûtniecîbas laikâ organisms pastiprinâti uzkrâj ûdeni, tas uzkrâjas arî cîpslu makstîs. Ja Jûs strâdajat ar datoru, cîpslu makstis iekaist, uzbriest un saspieþ vidusnervu. Tas izpauþas kâ îkðía, râdîtâja un vidçjâ pirksta tirpðana, kaulu sâpes, daþreiz sâpes izstaro uz elkoni. Viens no veidiem, kâ uzlabot paðsajûtu, ir speciâlas ðinas valkâðana. Otrs veids ir nelielas steroîdo hormonu devas injekcija. Ja tas tomçr nepalîdz un tirpðana un sâpes neïauj gulçt naktîs, tad, iespçjams, jums nepiecieðama neliela operâcija - karpâlâs saites ðíelðana. Tomçr pareizo diagnozi un ârstçðanu jums noteiks jebkurð plaukstas vai plastikas íirurgs. Lai Jums veicas!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 10 pieskaita 10?
Ziņa: