steidzami!

Aizsāka Dana- 

Dana-
steidzami!
12.10.2005 15:59
Kaveejaas mr.pa 9 dienaam(3.09 vajadzeeja buut), iztaisiiju testu - pozitiivs (ir gruutnieciiba),tachu tiko aizgaaju uz WC un skatos smeereejaas bruuns, un ta padaudz mr.saakumam, veeders ar taads juutiigs, pie aarsta pierakstiijos un pienems mani 20.10. Nezinu ko lai daru un kaapeec taa? Veel lietoju septembrii antibiotikas, var bût tas ar to ir saistiitis?
durofeja
Re: steidzami!
12.10.2005 16:32
marsh pie cita aarsta, kursh var pienjemt shodien, riit. a ja tev ir aarpusdzemdes gruutnieciiba? tests arii buus positiivs, bet ja pliisiis olvads vari noasinjot.
Saule :)
Re: steidzami!
12.10.2005 16:40
aizbrauc uz slimnîcu. tur tevi tûlît izmeklçs un izdarîs analîzes...
mjaaa*
Re: steidzami!
12.10.2005 16:59
Tieði tâdi simptomi man bija, kad konstatçja ârpusdzemdes grûtniecîbu...-joki mazi,iesaku steidzami pie ginekologa...
sisidra
Re: steidzami!
13.10.2005 09:00
man ir kavejuðâs mr 10 dienas..... biju satraukusies,bet izrâdâs tas bij no antibiotikâm un tâ bij divas reizes......tâ ir tikai versija,bet pie ârsta noteikti aizej.....;))))Lai veicas!;)

Re: steidzami!
13.10.2005 09:11
nu nu mieriigi pirmkaart smeereejosi izdaliijumi vareetu buut tad ja gruutnieciiba pati paartraucas, bet par to aarpusdzemdes gruutnieciibu, tik mazaa laikaa nekaadu pliisumu veel nebuus, bet piekriitu ka pie aarsta jaaiet nekaveejoties.
Dana-
Re: steidzami!
13.10.2005 09:27
Taa smeereeshanaas ir diezgan neliela, uz pusi mazaaka kaa mr. Shoriit iztaisiiju testu - pzitiivs, un taa otra striipinja taada nespilgta, bet ir (noziimee, ka ir gruutnieciiba). Neesmu sajuusmaa par iespeejamo gruutnieciibu, bet nesaprot, kaapeec taa? A kaados gadiijumos tests uzraada gruutnieciibu, bet taa tomeer nav?
Re: steidzami!
13.10.2005 09:53
vai tu beidzot iesi pie ârsta vai ne ???
Dana-
Re: steidzami!
13.10.2005 10:06
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 22 pieskaita 2?
Ziņa: