aklaa zarna

Aizsāka saaposhais saans 

saaposhais saans
aklaa zarna
13.10.2005 10:35
Lieta ir taada, ka jau kaadas 2 nedeelja saap labajaa saanaa zem ribaam. nesaap regulaari, bet ik palaikaa. taa vareetu buut aklaa zarna,jo tajaa apvidaa it kaa tas ir. kaadam kam ir pieredze varbuut var peteikt cik ilgaa laikaa apmeeram saapeeja saani un secinaaja ka ir aklaa zarna.
Re: aklaa zarna
13.10.2005 10:59
Ja ir akla zarna,tad sap labas puses lejas dala(laba puse zem naabas).Ja saap zem ribam,tad man drizak domat ka tas ir aknas vai zultspuslis...
saaposhais saans
Re: aklaa zarna
13.10.2005 11:06
tieshi taa , man saap zem nabas labajaa pusee. :((((
Re: aklaa zarna
13.10.2005 11:29
Uzspied un atlaid. Ja atlaiþot sâp stiprâk, tad varbûtîba apendicîtam liela. Vislabâk jau íirurgam atrâdîties.
!
Re: aklaa zarna
13.10.2005 11:46
Iztaisi klizmu, ja nepaliks labâk, ej pie ârsta!
susure
Re: aklaa zarna
13.10.2005 13:23
Man no apendizîta sâpçt sâkðanas brîdim lîdz operâcijai pagâja~14 stundas, pçc 1 - 2 dienâm bûtu plîsis!!!!!!!!!!!!!!
Ar ðâda veida sâpçm pie ârsta jâiet nekavçjoties!
Bet jâòem vçrâ, ka apendicîta gadîjumâ sâpçt var jebkur, man sâpçja vçdera vidud ap un virs nabas, atðíirîba tâ, ka spieþot sâpçja tikai labâ sâna lejas daïa!
Bet vispâr, ar sâpçm (jebkâdâm) ir jâdodas pie ârsta, jo pat apendicîts, katram izpauþas savâdâks!
Vçl ir svarîgi pavçrot vai ir temperatûra, slikt dûða, caureja vai aizcietçjumi, bet ar nekâdâm klizmâm, pirms ârsta apmeklçjuma gan nevajadzçtu aizrauties!
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 13?
Ziņa: