Kâdâ vecumâ sâkâs mçneðreizes

Aizsāka menze 

menze
Kâdâ vecumâ sâkâs mçneðreizes
14.10.2005 03:25
Kâdâ vecumâ mûsdienâs sâkâs mçneðreizes?
Parasti no kadiem 11 gadiem ,tagad varbût ir arî agrâk.Vienu zinu noteikti,ka mçneðreizes nesâkas kamçr meitene vçl nav sasniegusi 45kg.svaru.
Nieki par tiem 45 kg. Man sâkâs 11 gados un svçru knapi 40 kg.
Man saakaa 15, bij viss OK:)
Man saakaas 14 g. un taa ir norma.
Citaam ir krietni agraak vai veelaak.
Paldies par atbildçm. Man jau meita 10 gados vçl ir ïoti maza ,sîka, un arî ar bçrniðíîgu augumiòu. Domâju,ka viòai nesâksies drîz.Vienîgi,ja viòa sâks pçkðòi pieaugt visâdâ ziòâ. Vai ir atkarîgs arî no tâ ,cik gados sâkâs mammai? Es ar biju maza ,tieva,man sâkâs tikai 15 gados.Bet tagad jau tas notiek agrâk.
Rr savaru jau tam noteikti nav nekada korelacija - nekad muza neesmu sverusi vairak paar 45kg kur nu vel talajos 14 kad MR sakas.Nevaretu teikt ka tas atkarigs no ta kad mammai sakas,bet dazreiz jau gadas kad vecumi sakrit...
interesanti
Re: Kâdâ vecumâ sâkâs mçneðreizes
14.10.2005 18:12
Belisima, kâds tad tev augums pie tâda svara? Vairâk par metru ir? (atvainojos par ziòkârîbu)
Cik es zinu, tas ir atkariigs no tautiibas... asiniim... geeniem... valsti, kur dziivo...
Piemeram, ukrainieteem un c.karstasiniigaam;) buutneem visi procesi ir paatrinaati, savukaart latvieteem... ziemelju tautaam... shie procesi norit lenaak. Ir jau arii iznjeemumi...
Augums 1,60m,svaqrs korile no 42-45kg...zinu jau zinu ka tas ir par maz...:))))pamatskola bija nikis neest(vnk tapat nebija nekadu kompleksu), tagad edu norm,varu apest veselu kaprizi 12 nakti un nepienemsos ne par gramu,ko lai saka tada vielmaina...:)))
kaa es dievinu mazas,miniatuuriskas sievietes,taa ir mana vaajiiba.es vnk liekaas un masiivaas,garaas un smagaas nesaskatu sievietes vispaar :/
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 2?
Ziņa: