çrèu encifslîts

Aizsāka tina 

çrèu encifslîts
17.10.2005 14:51
Kâdi simtomi parâdâs pie çrèu encifalîta .Man pirms 2 nedçïâm bija piesûkusies çrce tagad ir tempretûra 37,5 sâp muskuïi kâjâs ,vizizskâs pârpûles arî nav bijis,esmu potçjusies pret çrèu encifalîtu.
eeeeeeeeeee
Re: çrèu encifslîts
17.10.2005 17:31
Steidzîgi pie ârsta!!!!!!!!!
Tas, ka esi potçjusies neizslçdz iespçju pilnîbâ, ka saslimsi, tikai vieglâk, bet viewnlaga nopietni!
Vai çrce netika nodota laboratorijâ pârbaudçm?
audra
Re: çrèu encifslîts
17.10.2005 17:35
Tad noteikti jâiet pârbaudîties. Kâ tieði konstatç encefalîtu, nezinu, gan jau ârsts pateiks, bet droði zinu, ka pirmâs pazîmes tieðâm var bûs kâ neliela saaukstçðanâs. Pçc laika tâ var pâriet un tieði pçc tam nâk îstais slimîbas trieciens. Svarîgi konstatçt slimîbu pçc iespçjas âtri.
Par potçðanos jau runâ daþâdi. Ka tâs potes vispâr ir fufelis, ka imunitâte var neistâties. Par smagâm saslimðanâm neesmu dzirdçjusi, bet viena paziòa dabûja vieglu formu arî pçc potçðanâs.
Re: çrèu encifslîts
17.10.2005 19:56
Esmu izslimois çrèu encifalîtu 2000 gadâ.Teikðu diez ko nav.Esu pat pabijis pie tçviem.Pirmais vilnis bija pçc nedçïas,t*37:38,aizbraucu uz slimnîcu ,paòçma analîzes un palaida mâjâs.Nâkoðais bija pçc 10 dienâm, palika slikti t*39 ,aizveda uz infekcijâm un tur nogulçju 2 mçneðus.Ar to jokot NEDRÎKST.Mani çrce nekoda,es izdzçru 100gr.kazas piena un saslimu.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 8 pieskaita 11?
Ziņa: