Sap roku ada-sausmigi sausa ada...

Aizsāka dina 

dina
Sap roku ada-sausmigi sausa ada...
19.10.2005 22:31
Pedejos gados ir lielas problemas ar roku adu. Vakaros "velk" aiz sausuma, kaut tiek smereti kremi visas dienas garuma. Mazgaju jau ar rokas daudz, jo stradaju bernu darza...ta gluzi vienkarsi ir neiespejami izvairities no udens... Tragiskak ir tiesi aukstaja sezona. Mammai un vecamtevam ar ir si kaite. Viniem abiem jau izteiktak - roku ada kluvusi izteikti sarkana. Man vel krasa nav mainijusies...
Ko ieteiksiet? Ludzu, neiiesakiet kremus, jo tos tiesam lietoju visadus, gan taukainos vakaros, lai pa nakti uzlabotu stavokli, gan atri uzsucosos...
Esmu dzirdejusi par kaut kadu vannosanu ellas vannas un medu..., bet isti nezinu ka...
It ka jau noteikti skiet, nieka problema, bet tada nu ir MANA problema. Lai nu cik ta butu nenozimiga, gribetos tikt ar to gala.
Varbut ir kadi vitamini, kas uzlabo roku adu?
Pameegjini ieriiveet aadaa citronu sulu. Roku kreemi ir garaam.
Uzturaa lieto zivis, zivju eljlju.
Tu gan raksti, lai krçmus neiesaka, bet vai esi mçìinâjusi Dzintara Kredo rokâm? Vienkârði man arî ir baismîgi sausas rokas, tikko kâ sâkas aukstums, rokas kïûst kâ smilðpapîrs, sprçgâ un sâp. Un citi krçmi man arî nepalîdz, jo îpaði Nivejas veidîgie, taukainie. Bet tas Dzintara krçms ir fantastisks, turu krçma tûbiòas visâs malâs- vannas istabâ, mâjâs un darbâ pie datora, smçrçju uzreiz pçc mazgâðanas un tikko kâ sâk likties sausas. Un tad varu dzîvot. Ja Tev ir vçl trakâk, varbût vari kombinçt ar to citronu sulu.
Roku kreemi kombinaacijaa ar citronu sulu ir sviests. Mana maate roku kreemus nelieto, bet tikai un vieniigi izspiestu citronu sulu. Vinjai ir skaista aada un taa neplaisaa.
Dusma no cita PC
Re: Sap roku ada-sausmigi sausa ada...
20.10.2005 11:01
Es arî esmu par Dzintaru!
Dzintaram ir vçl roku maska, lietoju un man patîk! Arî domâta sausai âdai!
Tâ nav nekâda nieka problçma. Ðeit forumâ iepriekð sarakstîtie ieteikumi ir nepilnîgi.

Liekas, ka tev âda jâârstç kompleksi - no iekðpuses un ârpuses :) Ir ðâda tâda personîgâ pieredze, tâpçc varu ieteikt:
1. Veikalâ nopçrkamâs olîveïïas Olitalia maska ( bagâtîgi uzsmçrç uz rokâm eïïu, uzvelc plânos gumijas cimdus (var nopirkt aptiekâs) , aptin rokas ar dvieli, turi siltumâ kâdas 20 min) un tâ pâris reizes nedçïâ. Redzçsi, eïïa bûs pazudusi (iesûkusies âdâ). Var pamçìinât arî smilðçrkðíu eïïas masku - kura tev patîk labâk, to arî turpini likt. Pçc tam nemazgâ ar ziepçm, bet tikai nosusini.
2. Neutrogena krçms. Labi palîdz pret plaisâm.
3. Dzer daudz ðíidrumu. (varbût arî dr.Tereðko tçju âdai).
4. Lieto uzturâ sviestu ( vismaz 1 tçjkaroti dienâ), arî zivis ( laðus, siïíes, sardînes, skumbrijas), burkânu sulu, saldu un skâbu krçjumu. Brokastu grauzdiòam var uzpilinât arî olîveïïu.
5. Nopçrc kompleksos vitamînus. Man patîk Vitiron.
6. Nopçrc dr.Moller zivju eïlas kapsulas un lieto pa 2 dienâ, kamçr paliek labâk. Pçc tam pa 1 kapsulai dienâ.
7. Ierobeþo kafijas un alkohola patçriòu, kamçr paliek labâk.
8. Aukstâ laikâ , kâ tagad, obligâti jâvelk cimdi.
9. Labâk izvairîties no baseina apmeklçjumiem.
10. Pçc kâdiem 3 mçneðiem uzraksti, kâ iet!!!!

Protams, ir speciâli vitamîni âdai, bet noturîgu efektu no tiem nevar gaidît. Drîzâk tev jâmaina çðanas paradumi, jo âda ir pçdçjais (tâlâkais) orgâns, kas saòem uzturvielas no kuòìa:).
Piparins
Re: Sap roku ada-sausmigi sausa ada...
20.10.2005 13:44
Saka, ka paliidzot parafiina vanninjas, es neesmu meeghinaajusi.
Dinai:
Kâ ar aknu, sûdzîbu vçl nav? Par krçmiem, maskâm, vannâm u.c. procedûram, protams, viss OK, bet kamçr neiztîrîsi iekðas, rezultâta nebûs. Tas tâpat kâ ar seju, smçrçt var jebko, pa latu vai pa 30, cik kurð var atïauties, bet pumpas jau nepâriet, jo limfa piesâròota, un vitamîni arî vai nu nelîdz, vai dod îslaicîgu atvieglojumu, un var jau teikt, ka pubertâte vai klimakss, bet.... var arî risinât, tikai pareizâ secîbâ. Ja interesç, raksti: Margaritaangel@inbox.lv

interesanti, ka Inâra aktîvi piedâvâ e-pastu praktiski visiem foruma apmeklçtâjiem, lai arî kâdu jautâjumu viòi uzdotu :)))))))))))
nez' vai daudzi iekrît ??
Man 30 gadi. Dzivoju Norvegija. Ta ka dzintara roku kremi atkrit.... nav planots turp doties atrak par vasaru.
Ja, ar to sviesta un ellas esanu ir ka ir. Cik nu uz maizitem... bet vispar taukus visai maz uznemu. Piedomasu pie ta! Paldies!
Vitaminus lietoju kompleksos, zivju ellu cauru gadu + kiploku tabletes ziemas sezona. Tur it ka nevaretu but trukums. Vienigi needu seviski daudz un ne ipasi daudzveidigi.

Ka var zinat, ka vaina aknas? Sapetu tas tad? Laikam nekas it ka nesap organisma....

Katra zina - liels paldies par ieteikumiem.
Pamçìini Neutrogena roku krçmu.
Uztaisi vanniòas rokâm ar Linola Fett N olbad ðíîdumu 1 tçjk uz 2 l ûdens.
Zivju eïïu lieto iekðíîgi.
Aukstâ laikâ valkâ cimdus, tikai ne vilnas, jo vilna var kairinât âdu.
Dermatologs Sanita Þîgure
Vai ûdens tiek dzerts pietiekamâ daudzumâ? Vajadzçtu vismaz 1,5l dienâ. Tâ nepietiekams daudzums organismâ arî var radît tâdu efektu. Paðas pieredze
Re: Sap roku ada-sausmigi sausa ada...
21.10.2005 18:51
Es arii diemzheel esmu no tiem cilveecinjiem, kas ziemu gaida ar lielaam bazhaam roku aadas deelj....Bija pagaajusho gadu pat taada situaacija, ka plaisaaja liidz asiniim....yik yieshaam bija asinjojoshas plaisas...aarkaartiigi saapiigas. Roku aada bija saarta, raupja....briesmiigi:( Saakumaa domaaju, ka dieetas kluudu deelj ( saasinaajumi bija veerojami peec paaraak pikanta eediena lietoshanas), bet veelaak nonaacu pie secinaajuma, ka eediens ir tikai katalizators shim procesam. Mitras rokas veejaa sapuustas?? Arii it kaa atkriit.....
Pasmeereeju GK ziedi ( Lorinden), bet zinu, ka pastaaviigi to dariit nedriikst, jo veidoties var ar laiku aadas atrofija:((

To www
Paldies par labajiem padomiem - izklausaas sarezgjiits un pavisam komplekss risinaajums, bet izveles skjiet nav....Kreemi (t.sk. arii Dzintara izstraadaajumi) nudien nepaliidz:((
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 20 pieskaita 20?
Ziņa: