Kas ir sinusa tahikardija?

Aizsāka zuziks 

zuziks
Kas ir sinusa tahikardija?
20.10.2005 13:06
Pagajso gad ar sito mocijos kadu menesi. Nu atkal sirds ardas ka negudra, pulss palielinas pie katra nieka. Vai tas pariet pats? Kas tas vispar tads ir?
Lilina
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
20.10.2005 13:48
man domaat-uz nervu pamata. vismaz man taa ir...pie katra siikaakaa uztraukuminja..jebkura. mani var noebiedeet cilveeka izskats uz ielas, piemeeram. paariet pats...jaapedzer tik kaut kas nomierinoshs.
zuziks
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
20.10.2005 16:59
Bet ja nepariet tas satraukums? Ko tad?
Lilina
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
20.10.2005 17:09
No nomierinoshiem liidzekljiem vajadzeetu paariet. palieto ilgstoshaak. buus labi!
zuziks
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
20.10.2005 17:25
Ja sirds man tika parbaudita gadu atpakal, toreiz viss bija ok, piedeveja man distoniju. Gada laika tak nekas tur nevaretu but mainijies vai ne? Ta tahikardija man varetu but atkal kads distonijas uzliesmojums? Man bail atkal skriet pie kardiologa. Jasaka, ka pedejo tris nedelu laika katru dienu shausmigi uztraucos...
zuziks
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
20.10.2005 21:15
vai no tas tahikardijas var but sajuta, ka spiez pakrute visu laiku? vai tas no tas distonijas tas sajutas?
zuziks
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
20.10.2005 21:37
piebildisu vel, ka man uzliesmojusi ari osteogondroze...varbut ari no ta?
Lilina
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
21.10.2005 09:09
zuzik, neuztraucies, tas no stresiem un taapat v9ien arii-var buut distonijas uzliesmojums. protams, ka ar sirdi taa peekshnji nekas nevar atgadiities, ja ieprieksh simptomi bija taadi pashi, bet iemesla sirdij pashai- nekaada.
ko dariiji ieprieksheejaa reizee? tomeer patieshaam vajadzeetu palietot kaut ko nomierinoshu! atpuusties! kaa man teica viens aatraas paliidziibas dakteris-taa nav mirstamaa kaite. paelpo dzilji un vienmeeriigi, koncentreejoties uz elposhanu, kad uznaak tas trakums un centies tomeer to vairaak vai mazaak nenjemt pieree (zinu, tas ir gruuti), bet ar laiku sanaak arvien labaak!
zuziks
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
21.10.2005 17:40
Vai tev ar ir tada sajuta sirdi, ka pec divu stundu ilgas raudasanas? Sodien konstateju, ka man tads smagums krutis sez, pat nevaru definet tas sajutas :( Un iedzeru sirdszales, betablokatorus, pulss norimas...
sesam
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
21.10.2005 21:12
Kaa ar vairogdziedzera darbiibu? Tas var ietekmeet gan sirdi, gan nervus! Dakteris rakstiija zaales sirdij, asinsspiedienam, nerviem.
Diagnostiku izgaaju pati, endokrinologs neuzskatiija par nepieciessamu aarsteet, atrisinaaju visu ar VISION UB. esmu sajuusmaa par savu passsajuutu. Tas arii ir tas dzineejspeeks, kas nellauj kluseet. A man vienalga, ko citi domaa, es dziedu!
...
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
21.10.2005 22:20
"atrisinaaju visu ar VISION UB. esmu sajuusmaa par savu passsajuutu. Tas arii ir tas dzineejspeeks, kas nellauj kluseet. A man vienalga, ko citi domaa, es dziedu!"


Ðitâ dziedâðana jau uz kaut ko velk.....:)
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
21.10.2005 23:14
"Ðitâ dziedâðana jau uz kaut ko velk.....:)"

velk uz skaudîbu, ka kâdam ir labi...
...
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
22.10.2005 09:56
"velk uz skaudîbu, ka kâdam ir labi..."


Nea Uldi, Tu kïûdîjies. Tas velk uz lçtticîgu cilvçku "apèakarçðanu".

Laikam jau Tev trûkst tie ïautiòi, kam varçtu iesmçrçt savu sienu kapsulâs, ko? :))
zuziks
Re: Kas ir sinusa tahikardija?
22.10.2005 10:20
kAPEC TIEK PIESARNOTA TEMA? Negribu nekadus UB!!!! Gribu saprast kas par vainu un tikt gala pati....
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 17 pieskaita 8?
Ziņa: