Uztura bagaatinaataaji..

Aizsāka tuka 

tuka
Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 13:09
veelos nomest lieko svaru, un man iesaka uztura bagatinaataajus. bet man bail, vai tieshaam tie ir tik labi, tik dabiski liidzekli, kas neietekmee nekadi organismu? vai tomer ir kaadi miinusi? konsultantus un izplatiitajus luudzu neizteikties, jo.....katram sava prece slaveejama, man jau viens konsultans-izpaltiitaajs ir.
uh
Re: Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 13:13
Liekâ svara nomeðanai, ar uztura bagâtinâtâjiem nav nekâda sakara, ja vien nav vçlçðanâs nokaut veselîbu!
Labâk pasekot ko, kâ, cik çd un pievçrsties nelielam sportiòam!
tuka
Re: Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 13:16
ok, bet ko tad tie bagaatinaataji iisti dara?! drosi vien, ka kjiimija vien ir. es nelietoshu vinjus, bet es tikai gribeeju zinaat. esmu saakusi nodarboties ar sevu citaadaa veidaa......jo dabiigais cels tomer ir dabigiais...
Ezitis
Re: Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 13:19
Es tev neieteiktu. Var tiesam svaru samazinat gan pasportojot, gan drusku savadak edod. No sporta pamedini bodybikes, vairaki mani pazinas taa aatri nometa, bet tas ir pagruti un kajas var palikt diezgan muskulainas. Bet ub nevajag!
Re: Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 14:17
Uztura bagâtinâtâji lieliski palîdz - kâdâ veidâ?
Iztçrç kaudzi naudas - nav vairâk par ko pirkt bulciòas un saldumus :)
Kâ arî jâskraida pa vairâkiem darbiem - lai sapelnîtu naudu tiem mçsliem -UB.



Ziòojums rediìçts (20-10-2005 14:37)
Tukai:
Nav tiesa, ka UB organismu nekâdi neietekmç, un netici, ja kâds to apgalvo!!! Kâ UB pielietoðanas speciâliste tomçr atïauðos pateikt, ka tie piesâtina ðûnas ar bioloìiski aktIvâm uzturvielâm- minerâliem, vitamîniem, aminoskâbçm, nepiesâtinâtajâm taukskâbçm, fermentiem, kâ rezultâtâ uzlabojas vielmaiòa, normalizçjas asinspiediens, cukura un holesterîna lîmenis asinîs, gremoðana uc. procesi, vârdu sakot, organisms saòem to, kas tam no radîðanas pirmsâkumiem vajadzigs un dzîvîbas procesiem nepiecieðams. Bet runa ir par patieðâm dabîgiem produktiem, raþotiem no ekoloìiski tîrâm izejvielâm, kam nav piejaukti konservanti un atkarîbu veicinoðas vielas (arî tâdi Latvijas tirgû diemþçl sastopami).
Un PAREIZI pielietoti UB patieðâm spçj risinât daudzas ar veselîbu un diçtas jautâjumiem saistîtas problçmas. Visu cieòu!

piesakies labak svara verotajos. personigi pazistu vairakas tuklas damas, kuras sen jau nav tuklas :)) jo reizi nedela iet uz nodarbibam SV.
Vislabâkais variants nopirkt abonomentu sporta klubâ un samazinât dienas racionu.
Ezitis
Re: Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 19:30
Inara, ja drikst jautat, vai tu esi medikis, vai izplatitajs? Baigi jau nu izklausas pec otraa.
Re: Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 19:40
Ezîtis> tagad pastâsti- Ja Tu uz ielas paìîbtu, vai Tev bûtu svarîgi, kas Tevi ved pie samaòas - mediíis vai UB konsultants?
Re: Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 21:19
Ezîti, gan Inâra, gan Uldis ir izplatîtâji :)
...
Re: Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 21:34
Taa...saakaas atkal sitas murgs ar Inaaru un Uldi galvenajaas lomaas! Nu cik tad var, ko???
Re: Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 22:07
Uldis - UB konsultants ir nekam nederîgs idiots ka mçìina iedzîvoties uz lîdzcilvçku lçtticîgumu. Un punkts!
Re: Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 23:27
Jâ... ðvaki gan te daþîem ar to garîgo veselîbu, ja jau no tik vienkârða jautâjuma nervi sâk uzdot un jâsâk pilnâ balsî lamâties :))
Bet neskatoties uz to, vienalga Jums palîdzçðu, ja vien tas bûs manos spçkos, un ja bûs tâda nepiecieðamîba :) Un nedusmojaties par savu neinformçtîbu :))
vasa
Re: Uztura bagaatinaataaji..
20.10.2005 23:53
Klau, vai neviens no sheit tuposhajiem it kaa medikjiem TV neskataas? LTV1. programmaa regulaari tiek raadiits Artas Skujas raidiijums, kuraa piedalaas gan dieetas aarsti cik saprotu - labaakie Latvijaa un runa iet par daznedazhaadaam metodeem kaa dziivot veseliigi, atguut normaalas kjermenja formas gan pareizi eedot gan lietojot UB. Neiet runa par to, kaadas firmas, kaadaas aptiekaas vai kaadu firmu izplatiitaaji /kaut "tiiklaa" produkti ir daudz kvalitatiivaaki kaa aptiekaas un veikalos/. Runa ir par to, ka pasaule mainaas un cilveeki beidzot saak apjeegt, ka savas probleemas jaarisina pirms taas nav radushaas. Un tie, kuri te kliedz - neder! ejiet pie sava gjimenes aarsta! utt ir neglaabjami atpalikushi, cietpauraini un tumsoniigi ljautinji. Un, ja sheit bljauj par to, kaadas cenas uzskruuvee izplatiitaaji - nu piedodiet, juus laikam sen neesat bijushi aptiekaa un viesos pie kaada slimiibu speciaalista. Un nupat Daavidshovaa Zigurds Zarinsh runaa par svara probleemaam - arii to laikam muusu slimiibu speciaalisti neskataas:)
zb
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 01:12
vasa:
pareizi teici, ka "gan pareizi eedot gan lietojot UB".
bet probleema shajos forumos ir ka cieniijamie izplatiitaaji uzskata ka ar UB vien vinji paveiks briinumus un cilveekiem nevajag pakonsulteeties ar aarstu par esosho veseliibas staavokli, uzzinaat kas vinjiem vajag, kas truukst utt. izplatiitaaji domaa ka pietiek ka uznjem "dienas devu" 100%, 200% apmeeraa un viss buus kaartiibaa. vai vinji ir padomaajushi ka cilveeki dienas laikaa jau apeed lielu dalju no "dienas devas" un paareeejais ko vinji "bagatina" tikai noslogo aknas, nieres uc ieksheejos orgaanus lai no tiem liekajiem vitamiiniem, mineraaliem uc $%%% tiktu valjaa? vai vinji aizsuuta cilveekus pie iista dietologa kas var izreekjinaat nepiecieshamaas normas? neeee, vinji redz ir nutriciologi kas apguvushi visu paaris "prestizhaas" lekcijaas! un zin visu!!
un veel nemaz nerunaaju par naudinjaam ko vinji grib ar to iesuukt.
veel liidz shim shie nutrciologi nav vareejushi atbildeet kaapeec piemeeram vinju koralju puulveris maksaa 21Ls meenesim, bet citur to briivi var dabuut par 18$ gadam? Inaara? Uldi? kaads cits?
vasa
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 01:24
Tev sola briinumus? Es briinumiem neticu, ticu savaam sajuutaam un tam, par ko esmu paarliecinaajusies. Tu saki pajautaat savam aarstam. Bet vai tad mediciinas Akadeemijaa maaca kautko, attiecinaamu uz fitopreparaatiem? Es neparakstos uz terapiju, ko man paraksta gjimenes aarsts un man vinjam jaauzbaazhas ar runaam par profilaksi - piemeeram kaa aizsargaaties pret gripu? Atbilde viena - vakciina. Aber taa vakciina tachu necels mana organisma aizsardziibas speejas.
Bet farmaacijai tak pikji vajag - re, tagad jaanotirgo banaanzemeem chupinja pretgripas vakciinu un tad buus pacelta tautas imunitaate!Apzheelinj, un chakaree veselas tautas - juus uzbruukat izplatiitaajiem, bet aptieku tiiklaa bariem izplatiitaaju izplata zaales un arii nav nabagie - ne velti bariem aarstu straadaa zaalju firmaas, braukaa ar jauniem autinjiem un sanjem vairaak kaa labs kjirurgs. Tas ir normaali?
Tumsoniiba un skaudiiba. Neko vairaak pateikt nevaru un man zheel to ljautinju, kas iedomaajushies, ka medikji metiisies glaabt vinjus.
Un arii to neviens nav dzirdeejis, ka amatpersona skaidri un gaishi pazinjoja - Katrs pats ir atbildiigs par savu veseliibu, jo nevienam citam taa neinteresee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
zb
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 04:44
vasa: nu tu gan demagogjiju sarakstiiji. un es te par aboliem runaaju a tu par zirgiem...
Honda
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 09:12
Ko Jûs varat òemties par tiem UB?!?!?! Kas grib lai dzer, kas negrib, lai nedzer un viss!!! Tçmas autore(-ors) ar labâ(-ais) uzkurina tautu, es tâpat nedzerðu, bet gribâs zinât!!!???kas tas pa jautâjumu!?? Cienîjmais tçmas aizsâcçj - paskties pâris lapas atpakï - ðeit bija diezgan karstas diskusijas par ðo tçmu - gan piekritçji, gan noliedzçji.
Trix
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 11:56
Kâ vçlies, bet no pieredzes - palietoju UB. It kâ baigi labie, dabiskie, super-duper ekoloìiskie, vienîgie, kas rosina ðûnas paðas darboties, nevis tikai aizpilda trûkstoðo minerâlvielu vietu utt. Starpîbas nekâdas, bet sliktiârî nejutos. (Tikai dârgi...)
Pçc mçneðiem 3 pârtraucu lietot. Un, ko domâ, íermenîtis sâka protestçt. Problçmas ar âdu, paðsajûta sûdîga utt. (Tas viss, îpaði nepiedomâjot pie UB lietoðanas/nelietoðanas - "un kas tagad notiks, kâ tagad jutîðos?"). Nospïâvos. Tâtad tomçr reklâmas triks - arî krutie super-duper pasaules labâkie ir tâds pats kruíis klibajam. Kamçr nelieto - jûties normâli (ar nelielâm problçmâm), sâc lietot - jûties normâli (ar nelielâm problçmâm), , pârtrauc lietot - un sâkas milzu problçmas.

Varbût, ja Tev pietiek ilûziju un paðiedvesmas, tas viss arî palîdz, bet ar tâdiem paðiem panâkumiem var skaitît tautasdziesmas, virpinât roþukroni vai zîmçt cilvçciòus uz avîzçm. Toties par velti.
vasa
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 12:03
Trix: vai tad mirklii, kad beidz eest /te es domaaju - paartiku/, Tev nav slikta pashsajuuta? A kas tad ir UB - paartika /viss izteikts nosaukumaa - uztura bagaatinaataaji/. Vai veeljoprojaam kaadam ir iluuzijas - apeediisi 10kg zemenju vasaraa, buusi uznjeemis vitamiinus visai ziemai. Domaaju, medikjiem jaazin, ka vitamiinus nevar uznjemt ilgam laikam taadeelj tie jaaeed visu laiku visu muuzhu saakot no beernu dienaam liidz naave muus shkjirs:)
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 12:40
Beidzat tak vienreiz vârîties!
Farmâcijas firmas iegulda milionus zâïu izpçtç, lai ievietu zâles tâs iziet 101 pârbaudi utt. Protams ka to naudu gribas atpakaï un vçl nopelnît. Ko dara aptiekas un ârsti - nav mana kompetence. Katrs dzîvo kâ mâk. Ðâs vielas ar peirâdîtâm metodçm apliecina ka samazina mirstîbu utt. Ðîm vielâm ir zinâms darbîbas mehânisms, zinâmas blakjusparâdîbas, ietekme uz augli grûtniecîbas laikâ utt.

Ko dara UB raþotâji - saliek kopâ kaut kâdas komponentes ko paði uzsakata pat labâm cilvçkam, paurbina degunu un pasaka - Q10 koenzîms ir baigi labs - jâdzer visiem. Pa kapeikâm savâc izejvielas - smuki safasç un caur izplatîtâjiem baru tautai. Lai cilvçks labâk justos var pielikt klât daþâdus stimilâtorus - kofeînu piemçram). Ðie UB neiziet nekâdas pârbaudes, nekâdus pçtîjumus (es domâju dubultaklus pacçbo, randomizçtus). Ja kâdam baigi palîdz - dzeriet - bet manuprât te pat Latvijas pïavâs var savâkt labu labâs zâlîtes un savârît tçjas. Maksâs kapeikas un efekts tâds pats, bet tikai tas jau nevienu neinteresç.
vasa
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 12:45
Rix: Tu neesi informeets un nekad nesaki VISI. Tev ir pieraadiijumi, ka visas zaales Iziet un visi UB neiziet? Vai visaam zaaleem ir gmp? Un vai visiem UB nav?
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 12:53
Nejauc GMP ar klîniskiem pçtijumiem !!!
Runa nav vçl no Padomijas laikiem mantojumâ nâkuðâm zâlçm.
Kuram tad UB ir kaut viens normâls klîniskais pçtîjums? Padalies lûdzu.
vasa
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 12:55
Gribi par to parunaat? A varbuut redzeet?:)
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 12:57
Lûdzu parunât, vari arî parâdît ja vçlies. Es gaidu.
Ezitis
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 12:59
Es gan nekad neesdmu lietojis nevienu Ub, parak daudz ari neklausos, kad tos reklame, jo jutos labi fiziski. Bet man butu bail ub lietot, varbut aizspriedumi. Es no suunam un kimijam neko nejedzu, bet man liekas, ka galu galaa tas bus kaitigi.
vasa
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 13:01
Rix: izskataas, ka esi Anglijaa. Es esmu sheit - Latvijaa. Kaadas ir iespeejas satikties? Tu tachu nedomaaji, ka taadas lietas suuta pa e-pastu?
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 13:05
Nç - man nevajag neko sûtît. Parâdi pçtijums - vismaz abstract vai norâdes kuros þurnâlos kas ir publicçts par UB labo ietekmi uz veselîbu.
vasa
Re: Uztura bagaatinaataaji..
21.10.2005 13:11
Ko noziimee abstract? Taas ir konkreetas lietas. Ir arii zhurnaalos, tachu, manupraat tas nav raadiitaajs. Izklausaas nenopietni.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 2?
Ziņa: