Dakters teica, ka...

Aizsāka Lilina 

Lilita1
Re: Dakters teica, ka...
21.10.2005 15:46
Jûtos jau labi tikai seja deg un tas mani ïoti uztrauc. Vai ir vçrts par to uztraukties citâdi jûtos labi.
Lilina
Re: Dakters teica, ka...
21.10.2005 16:22
domaaju, ka nav veerts.
Evija1
Re: Dakters teica, ka...
21.10.2005 21:36
Es ievçroju, ka seja man sâka degt no tâ brîþa kad mâjâs un darbâ sâka kurinât un palika 20 - 24 grâdi un tad arî temperatûru sâku mçrît un tâ bija 37,0 - 37,2. Lîdz ðim seja nedega. Vai kurinâðana var ietekmçt íermeòa temperatûru vai no tâ var sacelties, jo staigâju pie visa siltuma dþemperî.?
Re: Dakters teica, ka...
23.10.2005 17:32
Agraak iipasi temp.nemeeriju, bet peec slimossanas dazas dienas pameeriju un --man jau arii kaadu pusgadu ir temp(37,2) dienas viduu.Bet kad esmu maajas, araaa -to nejuutu, varbuut tiesaam tas viss aistiits ar hormoniem, ilgi seedeesanu uz vietas utt. Nezinu...
Elva1
Re: Dakters teica, ka...
24.10.2005 08:29
Varbût, ka 2 nedçïas atpakaï ârsts teica, ka laringîts izârstçts un tagad atkal tas ir klât? Kâpçc tik âtri atkârtoti varçju saslimt? Kakls nesâp bet kutina un jâklepo. tas verçtu bût laringîts. Temperat sacçlâs vakar vakarâ 37,4.
Autors:

Jūsu e-pasta adrese:


Tēmas nosaukums:


Surogātziņu novēršana:
Lūdzu izrēķiniet vienkārso matemātisko izteiksmi un ieraksties atbildi tam paredzētajā laukā. Tas ir lai novērstu automatizēto rīku iespeju rakstit ziņas forumā
Izteiksme: kāds ir rezultāts, ja 2 pieskaita 4?
Ziņa: